Kategorie

Informacja

I KOMUNIA ŚW. 

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

W PartyTino zapewniamy bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment na przyjęcia. Można zaopatrzyć się u nas w niezwykłe ozdoby na wiele okazji. W tej kategorii prezentujemy piękne dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą. Takie uroczystości jak Komunia są dziś organizowane bardzo hucznie i z wielkim rozmachem. Wyprawiasz przyjęcie swojemu dziecku? Koniecznie zaopatrz się w białe ozdoby na komunię. Oferujemy piękne dekoracje z ze złotymi oraz srebrnymi elementami, które sprawdzą się wprost idealnie zarówno w przypadku przyjęcia dziewczynki, jak i chłopca. Posiadamy między innymi serwetki, serwetki na sztućce, balony, banery i specjalne eleganckie obciążniki do balonów w kolorze złotym lub srebrnym. Takie dekoracje komunijne stanowią piękne tło i znakomitą oprawę dla dziecka i wszystkich zaproszonych gości.

Uniwersalne dekoracje komunijne

W przypadku jakichkolwiek przyjęć (zwłaszcza tych organizowanych dla dzieci) zawsze warto zdecydować się na dekoracje, które ozdobią pokój lub wynajętą salę, a także i stół. Piękne i eleganckie dekoracje na Komunię są ponadczasowe i nawet po wielu latach nadal doskonale prezentują się na fotografiach – dzięki takim dodatkom miło wracać do wspomnień. Właśnie z tego powodu warto zainwestować zarówno czas, jak i pieniądze w odpowiednie ozdoby. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć wyjątkowe dekoracje na Komunię – wszystkie tego rodzaju rozwiązania można zakupić w białym kolorze i ze złotymi, delikatnymi i jednocześnie eleganckimi wzorami nawiązującymi do świętowanej okazji. Tego rodzaju dobór kolorów jest bardzo uniwersalny i sprawia, że takie dekoracje sprawdzą się znakomicie zarówno na przyjęciu zorganizowanym z okazji Komunii dziewczynki, a także i chłopca. Odpowiedni dobór dodatków to jednak dopiero pierwszy krok, jaki należy wykonać przed przyjęciem. Dekoracje komunijne warto zamówić tydzień, a nawet dwa tygodnie wcześniej, aby dokładnie przemyśleć to, jak udekorować pokój bądź salę i stół. Dekoracje stołu na komunię, jak i samo menu również są bardzo ważne. Nasze ozdoby stanowią propozycję przede wszystkim dla osób prywatnych, które chcą zorganizować wyjątkowe przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka.

 

Jak zorganizować przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

Przyjęcie z okazji Komunii Świętej stanowi wyjątkowe wydarzenie, gdyż jest organizowane tylko raz w ciągu całego życia. Właśnie z tego powodu należy odpowiednio wcześnie poczynić przygotowania. O czym warto pamiętać? Komunia Święta kojarzy się z kolorem białym – zarówno stroje dziewcząt, jak i chłopców są wykonane z materiałów w tym kolorze, podobnie jak i ozdoby oraz kwiaty znajdujące się w kościele – z tego powodu w naszym sklepie można zakupić odpowiednie dekoracje stołów i sali w kolorze białym, jednak z bardzo eleganckimi i pasującymi do okazji detalami w kolorze złotym. Do tego rodzaju rozwiązań można dobrać inne ozdoby, takie jak girlandy, balony, świderki i inne dekoracje, którymi można przystroić salę bądź pokój. Nie bez znaczenia są również dekoracje stołu na komunię. Wybierając dekoracje stołu na komunię warto zaopatrzyć się w serwetki (białe ze złotymi napisami), a także dobrać współgrającą zastawę stołową, czyli talerze, filiżanki czy szklanki z białymi oraz złotymi elementami. W przypadku komunii warto postawić również na złote sztućce, które podkreślą wyjątkową okazję. Na stole podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej obok pięknych i odpowiednich dekoracji nie powinno zabraknąć świeżych kwiatów. Doskonale będą się prezentować kwiaty białe, ale również i różnokolorowe bukiety – żółte, różowe czy niebieskie.