Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 368 product(s)

Maski

Oferujemy maski na wiele okazji - dla dzieci i osób dorosłych. Różne są ich kroje: niektóre zakrywają wyłącznie oczy, a inne całą twarz. Proponujemy maski idealne na Halloween, tematyczne, przebierane imprezy oraz eleganckie sylwestrowe i karnawałowe bale. Maski występują w przeróżnych rodzajach: z wizerunkami zwierząt, halloweenowych potworów i zjaw, a także klasycznych, eleganckich masek w stylu weneckim.

Sklep z maskami - zamów bez wychodzenia z domu

Jeśli szukasz sklepu z maskami i innymi elementami, dzięki którym stworzysz niezapomniane przebranie na firmową integrację lub bal przebierany w przedszkolu twojego dziecka, to właściwy adres! Nasz szeroki asortyment zadowoli każdą, nawet najbardziej wybredną osobę. Oferujemy maski, półmaski i inne propozycje na karnawał, Halloween i inne okazje.

Maski na zabawę dla małych i dużych

Maski na zabawę to tani gadżet, przy pomocy którego można szybkim sposobem wyczarować niezwykłe przebranie, całkowicie zmienić swój wygląd lub ukryć swoją tożsamość. Oferujemy maski na zabawę dziecięcą (np. karnawałowy bal przebierany czy urodziny rówieśnika), a także maski na zabawę dla dorosłych (karnawałową, firmową, integracyjną czy wieczór kawalerski lub panieński). Oferujemy propozycje papierowe, z gumy, pianki lub innych tworzyw. Ich grubość i poziom zakrycia twarzy warto dopasować do pory roku i okoliczności, gdzie odbywa się wydarzenie. Jeśli na świeżym powietrzu, to można wybrać coś spośród zabudowanych masek na zabawę, całkowicie zakrywających naszą głowę i szyję. Z kolei na upalny dzień lub do niewielkiej salki zabaw bez klimatyzacji lepiej sprawdzą się półmaski lub maski z lekkich tworzyw (papieru, pianki).

Maska karnawałowa

Wiele znajdujących się na tej podstronie produktów doskonale sprawdzi się w charakterze maski karnawałowej. Oferujemy maski karnawałowe męskie, damskie i dziecięce. Tego rodzaju gadżet może być dodatkiem do właściwego kostiumu lub odgrywać w nim kluczową rolę. Wystarczy postawić na przykuwający wzrok wzór - np. niedźwiedzia lub popularną białą z filmu Krzyk - by mieć już praktycznie gotowe przebranie. Maska karnawałowa to niekoniecznie dodatek tylko na zabawy karnawałowe, czyli dziejące się od 6. stycznia do Środy Popielcowej. Doskonale sprawdzą się także jako elementy innych przebrań przez okrągły rok.

Maska wenecka

Jednym z bardziej charakterystycznych typów maski jest maska wenecka. Jest ona wzorowana na oryginalnych, weneckich projektach bauta, colombina i scaramuccia. Najczęściej posiada elementy w kolorze złotym lub ze zdobieniami w postaci piór. Kolory masek weneckich? Najczęściej występują one w barwach złotej, czarnej, bordowej lub srebrnej. Oferujemy przeróżne ich warianty maski weneckiej damskiej lub męskiej. Jej krój to zarówno półmaska, jak i model zakrywający całą twarz.

Maski na bal maskowy - przepis na szybkie i efektowne przebranie

Maski na bal maskowy to najprostszy, najszybszy i najtańszy sposób na stworzenie efektownego przebrania. Każdemu, kto nie ma czasu, by poszukiwać kostiumu dla siebie lub swojego dziecka, oferujemy szeroki wybór oryginalnych propozycji. Nasze produkty rozpoczynają się już od kilku złotych, więc jest to coś dosłownie na każdą kieszeń. Maskę na bal można wielokrotnie wykorzystać podczas innych okazji, co jest jednym z większych jej atutów.