Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Obciążniki do balonów

Showing 1-16 of 28 product(s)

Obciążniki do balonów

Obciążniki do balonów, nazywane także ciężarkami do balonów, to akcesoria niezbędne do plenerowych imprez (także w deszczowe i wietrzne dni). By nadmuchane -  helem znacznie rzadziej powietrzem - balony lub całe z nich kompozycje trzymały się tam, gdzie powinny, najlepiej użyć obciążników do balonów. Gwarantują bezpieczeństwo balonowych ozdób, girland balonowych lub innych dekoracji, które wymagają dociążenia. 

Obciążnik do balonów - funkcjonalny i estetyczne gadżet

Każdy obciążnik do balonów w naszej ofercie, poza utrzymywaniem balonów z helem w odpowiednim miejscu, jest także estetyczną ozdobą i dodatkowym, dekoracyjnym elementem każdej instalacji czy balonowej girlandy. Oferujemy obciążnik do balonów w kolorze złotym lub srebrnym - idealnie skomponuje się z ozdobami na różne okazje (urodziny, imieniny, wesele na świeżym powietrzu i inne). Obciążnik do balonów waży około 170 gramów - to w zupełności wystarczy, by dociążyć nawet duży pęk balonów wypełnionych helem lub girlandę balonową. 

Obciążniki do balonów z helem

Gadżety te najczęściej są stosowane w charakterze obciążników do balonów z helem. Powód jest prosty - nieprzetrzymane niczym i nieobciążone balony wypełnione helem po prostu odlecą wysoko w powietrze. Szczególnie w sytuacjach, gdy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a balonowe dekoracje stanowią integralną część wydarzenia - np. zaręczyn - warto zadbać o to, by były one odpowiednio zabezpieczone. 

Kiedy użyć obciążników na balony?

Obciążniki na balony polecane są wszędzie tam, gdzie planujemy skomplikowaną i składającą się z wielu balonów wypełnionych helem instalację np. w formie girlandy czy dużego pęku balonów. Dociążona tym sposobem balonowa kompozycja przetrwa w idealnym kształcie wiele dni.