Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 294 product(s)

KARNAWAŁ

Naszym klientom proponujemy szeroką ofertę strojów i przebrań na karnawał. Oferujemy stroje karnawałowe lub też gadżety i akcesoria do przystrojenia sali lub stołu, gdzie będzie odbywać się impreza.

 

Stroje na karnawał

Karnawał,  nazywany także zapustami, to okres bali dla dorosłych i dzieci, imprez firmowych, domówek i innych uroczystości dla osób w każdym wieku. Karnawał rozpoczyna się na początku stycznia - w Święto Trzech Króli, czyli 6. stycznia, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, w 2020 roku wypada to 25. lutego. Nieodłącznym dodatkiem podczas większości imprez karnawałowych są różnego rodzaju przebrania. Gdy na zaproszeniu zostało wyraźnie napisane, że jest to impreza przebierana, warto przed tym dniem skompletować odpowiednie stroje. Karnawał trwa ponad miesiąc, okazji, by przebrania z naszej oferty wykorzystać, będzie zatem jeszcze wiele, nie jest to jednorazowy zakup.

 

Idealny strój na bal karnawałowy, czyli jaki?

Strój karnawałowy, by zasłużył na miano idealnego, powinien spełniać kilka kryteriów. Pierwszym z nich jest dopasowanie do tematyki imprezy. Jeśli jest to bal superbohaterów, to takie przebranie karnawałowe każdy jego uczestnik powinien mieć. Dowolne przebranie? Pole do popisu naszej wyobraźni jest znacznie większe, nie trzeba się ograniczać konkretną tematyką. Idealny strój karnawałowy jest dobrze dopasowany, nie krępuje ruchów, a jego rozmiar idealnie pasuje. Przed dniem, kiedy będzie miała miejsce impreza, warto przetestować strój karnawałowy i wszystkie jego części, by sprawdzić, czy maska nie spada lub nie uciska, kapelusz mieści się na głowie, a peruka pasuje do pozostałych części przebrania.

 

Prosty i szybki strój karnawałowy dla dorosłych

Jak szybko i niewielkim kosztem wyczarować oryginalne przebranie karnawałowe? Wystarczą do tego 1-2 gadżety, dostępne na tej podstronie. Polecamy np. szal boa i fifkę - te dwa elementy są bardzo charakterystyczne dla lat 20. ubiegłego wieku. Wystarczy do nich założyć klasyczną małą czarną, którą prawie każda kobieta ma w swojej szafie, przebranie gotowe. Inne szybkie i proste stroje na karnawał? Śmieszne okulary, połyskująca mucha lub maska, np. wenecka. Te elementy mogą być fundamentem, by stworzyć z nich oryginalny kostium karnawałowy. Stroje na karnawał najczęściej są połyskujące, brokatowe i cekinowe - jeden taki element, np krawat, czapka czy maska, w zupełności wystarczą, by swojemu wieczorowemu strojowi dodać elegancji, wytworności i oryginalności.

 

Popularne przebrania na karnawał

Popularne przebrania na karnawał nawiązują do lat 20. ubiegłego wieku, a także epoki disco, czyli lat 70. i 80. Inne, popularne przebranie na karnawał to strój utrzymany w gangsterskiej stylistyce - np. kapelusz inspirowany postacią Ala Capone. Strój na karnawał damski często utrzymany jest w stylu eleganckim, wytwornym i niezwykle kobiecym. Oferujemy boa z różnokolorowych piór, maski weneckie, długie rękawiczki, fifki oraz peruki. Przy pomocy takich gadżetów można na jeden wieczór całkowicie odmienić swój wygląd i wizerunek. Dla mężczyzny, który szuka kostiumu na bal karnawałowy last minute, przygotowaliśmy czarny cylinder, zabawne okulary dolary, brokatową muszkę lub oryginalny krawat.

 

Stroje na bal przebierańców

Karnawał nieodłącznie kojarzy się z imprezami i balami przebieranymi. Specjalnie na takie okazje przygotowaliśmy stroje na bal przebierańców. Niektóre z nich świetnie dopełnią przebranie karnawałowe damskie, np. długie rękawiczki, peruki czy boa z piór, inne skierowane do mężczyzn: np. gangsterskie kapelusza a’la Al Capone, ale większość z nich jest unisexowa i nadaje się dla każdego, bez względu na płeć i wiek, np. maski i okulary. Wystarczy niewiele, by stworzyć oryginalny i przykuwający strój na bal przebierańców!