Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Roczek "1" Urodziny

Showing 1-16 of 33 product(s)

W asortymencie naszego sklepu nie zabrakło ozdób, gadżetów i dekoracji na 1. urodziny. Obecnie roczek chłopca lub dziewczynki organizuje się z wielkim rozmachem. Niezwykłe dekoracje na 1. urodziny dziecka m.in. świeczki, balony i czapeczki, będą pięknym tłem i oprawą dla wszystkich gości oraz małego solenizanta.

Dekoracje na 1. urodziny

W dekoracje na 1. urodziny, by pięknie wyglądały na zdjęciach, do których wraca się po latach, warto zainwestować pieniądze i czas. Wybór odpowiednich gadżetów - unisexowych lub różowych dla dziewczynki i niebieskich dla chłopca - to dopiero pierwszy krok w poczynionych przygotowaniach. Zakupy warto zrobić minimum na tydzień-dwa przed urodzinami malucha, by zdążyć zaplanować, jak rozłożyć je na stole i udekorować nimi pokój lub salę. Nasze dekoracje na 1. urodziny to propozycja dla osób prywatnych, które w gronie rodziny i najbliższych organizują przyjęcie z okazji roczku malucha, ale też coś w sam raz dla firm organizującychj eventy.

Jak zorganizować 1. urodziny?

Przyjęcie z okazji 1. urodzin to przedsięwzięcie, do którego warto się zacząć wcześniej przygotowywać przed tym wyjątkowym dniem. Co należy zorganizować i kupić, by były to niezapomniane chwile? Warto zastanowić się nad kolorami przewodnimi 1. urodzin: postawić na błękitny, różowy, a może inny - niekojarzący się z żadną płcią - kolor? Można także 1. urodziny zorganizować według jakiegoś motywu przewodniego. Niemniej istotne, by stworzyć listę gości, zaplanować menu oraz dekoracje. Oferujemy balony, czapeczki, girlandy, talerzyki, świderki - słowem wszystko, by pięknie przystroić pokój, w którym odbędzie się to wydarzenie. Do pomocy przy organizacji i dekorowaniu, by zajęło to mniej czasu, warto zaangażować rodzinę lub przyjaciół - ich pomoc będzie nieoceniona.

Piękne i niezapomniane urodziny roczek

Urodziny roczek warto zorganizować o takiej porze, by nie była to pora drzemki małego solenizanta. Planując menu, w dobrym tonie jest zasięgnięcie od gości informacji o ich preferencjach lub ewentualnych alergiach pokarmowych czy dietach. Jaki charakter powinny mieć urodziny roczek? Wszystko zależy od osób, które je organizują - czy chcą zorganizować eleganckie przyjęcie czy może luźny piknik na świeżym powietrzu. Jeśli urodziny roczek wypadają na wiosnę lub latem, można zorganizować je zewnątrz: w przydomowym ogrodzie lub na działce.

Dekoracje i ozdoby na 1 roczek z naszej oferty

Okazja, taka jak 1 roczek, to doskonały pretekst, by spotkać się z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Dekoracje i ozdoby na 1 roczek z naszej oferty - wśród nich balony, świderki, kubeczki, talerzyki, girlandy papierowe i serwetki - stworzą niezapomniane tło dla tego wydarzenia. Pięknie będą prezentować się na zdjęciach lub materiałach filmowych: kręconych kamerą lub telefonem. Poza pojedynczymi ozdobami, oferujemy także zestawy dekoracji, w których znajduje się kilkanaście elementów dopasowanych stylem i kolorem do reszty. Niektóre, dostępne na tej podstronie produkty, z powodzeniem można także użyć jako dekoracje na baby shower. Zestaw Baby Girl LUX lub Baby Boy Lux doskonale sprawdzi się również do udekorowania mieszkania, by powitać nowego członka rodziny.