Kategorie

Filtracja

Informacja

" Cars" Auta 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Dekoracje „Cars” Auta – Disney

 

Auta to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych wyprodukowanych przez studio Disney. Zarówno postacie, jak i bajkę pokochało mnóstwo fanów czterech kółek niezależnie od wieku. Dzieci przyciąga świetnie wykonana animacja, zabawni bohaterowie i fantastyczne przygody. Jeśli Twoje dziecko uwielbia szybkie samochody i bajkę Auta – urządź mu przyjęcie z właśnie tym motywem przewodnim! Dekoracje „Cars” Auta (Disney) sprawdzą się wprost idealnie podczas urodzinowego przyjęcia, ale można je zastosować również i w przypadku innych okazji, takich jak zakończenie roku szkolnego, zdobycie nagrody w konkursie naukowym, sportowym lub artystycznych czy podczas innego dziecięcego przyjęcia. Jakie dekoracje wybrać? Poniżej omawiamy wszystkie ozdoby, które powinny znaleźć się na przyjęciu dziecka. Wybierz piękne akcesoria imprezowe w gotowych zestawach urodzinowych Auta (Disney) bądź sam skompletuj dekoracje wybierając pojedyncze elementy.  

 

Zestaw urodzinowy Auta – Disney

 

W ofercie Partytino można zakupić zarówno osobne dekoracje Auta Disney, jak i pojedyncze elementy. Można je wykorzystać na różnych przyjęciach, a także i w różnych pomieszczeniach (wynajęta sala, sala zabaw, własny dom czy nawet przydomowy ogródek). Dzięki odpowiednim dekoracjom urządzisz niezwykłe przyjęcie, którym Twoje dziecko będzie zachwycone. Taką imprezę jubilat oraz wszyscy goście zapamiętają na długo i będą zawsze dobrze wspominać. Warto zakupić wszystkie elementy z głównym motywem, a także ozdoby w kolorach nawiązujących do samochodów wyścigowych, czyli w żółci, czerwieni i granacie. 

 

Jakie wybrać dekoracje?

 

Najlepsze dziecięce przyjęcia są bardzo kolorowe i radosne. Warto przygotować liczne gry i zabawy, podczas których dzieci będą się znakomicie bawić. Nie zapominaj także o przekąskach (słodkich i nie tylko!), a także ozdobach, które zaczarują całe pomieszczenie i sprawią, że będzie wyglądać jak z ulubionej bajki. Właściwie dobrane dodatki i akcesoria wprowadzają świetną atmosferę, która znakomicie będzie współgrać z tematyką przyjęcia. Jakie można znaleźć u nas dekoracje „Cars” Auta (Disney)? Oferujemy niewielkie zestawy dekoracji, w których znajduje się kilka przedmiotów jednego rodzaju (np. wyłącznie zaproszenia, talerzyki, kubeczki czy serwetki). Posiadamy również wieloelementowe zestawy z wszystkimi rzeczami potrzebnymi na przyjęcie. Wielkie zestawy sprawdzą się znakomicie, gdy zapraszamy większą liczbę osób. Gdy jednak urządzamy kameralne spotkanie – wystarczy zakupić kilka rzeczy osobno. O czym pamiętać dobierając idealne dekoracje „Cars” Auta (Disney), by zorganizować niezapomnianą imprezę dla młodych fanów czterech kółek?

●     Balony – pierwsza rzecz, która kojarzy nam się z przyjęciami dla dzieci to balony. To obecnie nieodłączny element każdej udanej dziecięcej imprezy. W naszej ofercie można znaleźć kolorowe balony, które barwą nawiązują do lakierów wyścigowych samochodów. Posiadamy również balony z głównym bohaterem filmu animowanego Auta. Balony można napełnić zwykłym powietrzem lub helem. Kiedy użyjemy powietrza nie będą się unosić, w takim wypadku można je rozrzucić po całym pokoju, a dzieci mogą się nimi bawić oraz nimi w coś zagrać. Natomiast wypełnione helem sprawdzą się jako świetne ozdoby. Można je przymocować do mebli, stołu, szwedzkiego bufetu czy krzeseł bądź rozmieścić według własnego upodobania korzystając z specjalnych obciążników do balonów. Balony ustawione równo w rzędzie mogą stanowić ścianę, drogowskaz podpowiadający, którędy pójść, by trafić do pomieszczenia lub ogrodu, w którym odbywa się przyjęcie lub jako tło do zdjęć.

●     Dekoracje stołowe – oferujemy również liczne elementy zastawy stołowej, wśród której można znaleźć: obrus, kubeczki, talerzyki i serwetki ze sportowymi samochodami. 

●     Piniata – doskonałym elementem dekoracyjnym, który posłuży również do świetnej zabawy jest piniata. Można u nas zakupić różne piniaty, w przypadku przyjęcia z dekoracjami Auta, polecamy czerwony model w kształcie samochodu wyścigowego, którą po zakupie należy wypełnić słodyczami.

●     Zestawy - w naszych zestawach dekoracji „Cars” Auta (Disney) znajduje się aż 36 lub 52 elementów, na które składają się kubki, talerze, serwetki i balony.