Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Butle z helem do balonów

Showing 1-1 of 1 product(s)

Butle z helem do balonów

Oferujemy butle z helem do balonów. Produkty te służą do napełniania balonów helem w domowym zaciszu na prywatny użytek - np. urodziny dziecka czy imprezę zaręczynową. Butle z helem do balonów są proste w obsłudze i stanowią kompletny zestaw, przy pomocy którego można napełnić balony foliowe, lateksowe, balony LED i dmuchane balony w kształcie serca.

Butla z helem do balonów - ekonomiczny produkt do domowego użytku

Butla z helem do balonów to praktyczny i ekonomiczny wybór. Koszty napełnienia balonów helem - w przypadku dużej liczby tych dekoracji - mogą mocno obciążyć domowy budżet. Zakup butli z helem do balonów i balonów bez nadmuchania to opcja tańsza i wygodniejsza. Można samodzielnie wybrać liczbę i rodzaj balonów, tworząc niezapomnianą kompozycję na wiele okazji i uroczystości. Warto wiedzieć, które balony po napełnieniu helem unoszą się w powietrzu. Minimalna ich wielkość to 11"/12". W przypadku foliowych cyfr i liter minimum to 70 cm (28 cali), okrągłych, foliowych balonów 17 cali (43 cm), a balonów kształtów 21 cali (50 cm).

Butle z helem do balonów i ich pojemności

Oferujemy butle z helem do balonów - wypełnione helem o czystości 99,996% - o różnej pojemności: 

  • butla z helem na 50 balonów

  • butla z helem na 30 balonów 

  • butla z helem na 20 balonów

Oferowane przez nas butle z helem są proste w użyciu - zostały wyposażone w minireduktor, dzięki temu łatwiej i szybciej pompuje się nim balony. Doskonale sprawdzą się podczas wielu rodzinnych uroczystości, takich jak urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica związku, baby shower, impreza zaręczynowa i wiele innych.