Kategorie

Informacja

Kosmos 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Oferowane dekoracje kosmos to doskonały wybór na przyjęcie urodzinowe (i nie tylko) każdego miłośnika kosmosu i wszystkiego, co jest z nim związane. Uniwersalne grafiki przedstawione na naszych akcesoriach z kosmosem nadają się znakomicie zarówno w przypadku dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych, które chcą urządzić tematyczne przyjęcie związane z jedną z ich najważniejszych pasji. Takie ozdoby sprawdzą się na różne okazje. Ciemne dekoracje pozwalają uzyskać unikatowy charakter przyjęcia, który sprawi radość każdemu miłośnikowi kosmologii. Aby uzyskać jak najlepszy efekt zalecamy urządzić przyjęcie wieczorem, kiedy na zewnątrz jest już ciemno, a w pokoju, w którym odbywa się impreza, umieścić niewielkie lampki i inne świecące ozdoby, np. w kształcie gwiazdek. Półmrok podkreśli temat przyjęcia i doskonale się do niego wpasuje. Dekoracje kosmos przypadną do gustu każdemu miłośnikowi przestrzeni kosmicznej, astronomii i lotów w kosmos. Tego rodzaju ozdoby sprawdzą się znakomicie podczas przyjęć urodzinowych  czy wieczorów kawalerskich, a także wtedy, gdy chcemy świętować zakończenie roku szkolnego syna itd. Akcesoria kosmos najlepiej łączyć z dodatkami w kolorze czarnym, granatowym czy białym i szarym. Warto ozdabiać pomieszczenia także lampkami w kształcie gwiazd czy planet. Jakie dobrać dekoracje bądź zestawy urodzinowe kosmos, by zorganizować niezwykłe przyjęcie o tej tematyce? W naszym sklepie można znaleźć różnorodne ozdoby, a także i gotowe zestawy ze wszystkimi niezbędnymi elementami, jeśli zależy nam na pełnym ekwipunku.  

Kosmiczne ozdoby

Dekoracje kosmos w naszym sklepie można zakupić osobno bądź w gotowym zestawie. Opakowanie z jednym rodzajem ozdoby zawiera od jednej do kilku dekoracji. Natomiast w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne przedmioty do urządzenia w pełni kosmicznego przyjęcia. Pojedyncze elementy można dowolnie ze sobą łączyć, także i z ozdobami o innej tematyce lub zdecydować się na dodatki neutralne i bez wzorów. Natomiast zestawy to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto chce zgromadzić wszystkie elementy o danej tematyce lub nie za bardzo wie, co powinien kupić. Zachęcamy do tworzenia niebanalnych rozwiązań, które sprawią, że z łatwością zorganizujesz kolorową i zabawną imprezę, której goście szybko nie zapomną. Oferujemy dekoracje kosmos – balony z aplikacjami i wzorami z astronautami, rakietami i gwiazdami oraz planetami, a także girlandy do zawieszenia z planetami oraz kubki, talerze, serwetki. Kosmiczne ozdoby na urodziny i inne przyjęcia sprawdzą się doskonale w każdym miejscu, bez względu na to, czy organizujemy przyjęcie w domu lub mieszkaniu, wynajętej sali, sali zabaw czy w przydomowym ogródku albo na działce. Odpowiednie dekoracje kosmos wprowadzą niezwykły klimat dosłownie zawsze i wszędzie.  

Jakie wybrać ozdoby kosmiczne?

1)     Zastawa stołowa – na imprezie tematycznej nie powinno zabraknąć zastawy stołowej z ulubionym motywem solenizanta. W naszej ofercie można znaleźć papierowe serwetki, plastikowe kubki oraz papierowe talerze. Wszystkie te elementy są wykonane z bezpiecznych i nietłukących się materiałów, dlatego nadają się wprost idealnie na każde dziecięce przyjęcie.

2)     Girlandy i balony – na ścianie za krzesłem czy fotelem solenizanta można zawiesić piękną girlandę, a po całym pokoju rozrzucić balony. Można je napełnić zarówno helem i stworzyć unoszący się, kolorowy „bukiet”, jak i zwykłym powietrzem.