Kategorie

Informacja

Enchantimals 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Enchantimals to seria fantastycznych zabawek, które doczekały się własnego serialu animowanego. Linia obejmuje grupę uroczych postaci oraz ich zwierzątek. Jeśli Twoja pociecha uwielbia Enchantimals i szukasz imprezowych inspiracji – stwórz wyjątkowe przyjęcie z magicznymi lalkami i zwierzątkami w roli głównej. Dekoracje nawiązujące do ulubionych zabawek i bajek dziecka idealnie sprawdzą się podczas urodzinowego przyjęcia. Impreza tematyczna to również doskonały sposób świętowania zakończenia roku szkolnego czy osiągnięć na tle artystycznym lub sportowym i nie tylko. Taką okazją może być także po prostu dobra zabawa w gronie przyjaciół czy klasy. Jakie dekoracje najlepiej wybrać? Podpowiadamy, jakie ozdoby powinny znaleźć się na idealnym dziecięcym przyjęciu. Wybierz jeden z naszych gotowych zestawów urodzinowych Enchantimals albo zdecyduj się na zakup pojedynczych elementów i stwórz wystrój według własnych upodobań!

Dekoracje Enchantimals

Oferujemy pojedyncze elementy oraz całe zestawy, składające się z kubków, talerzy, serwetek i innych gadżetów. Dekoracje Enchantimals można zastosować z powodzeniem zarówno wtedy, gdy organizujemy przyjęcie domowe w niewielkim gronie, jak i wtedy, gdy wynajmujemy większą salę czy salę zabaw. Latem warto zdecydować się na zorganizowanie imprezy w ogrodzie, co bardzo ucieszy wszystkich uczestników przyjęcia. Właściwie dobrane dekoracje, które wprowadzą wyjątkowy i magiczny klimat, sprawią radość jubilatowi i zachwycą zaproszonych gości. Tak zorganizowane przyjęcie zostanie jeszcze na bardzo długo zapamiętane i będzie dobrze wspominane przez uczestników oraz ich rodziców. Najlepiej zdecydować się na dekoracje Enchantimals z głównym motywem oraz przedmioty w kolorach nawiązujących do serii, czyli we fioletach i błękitach.

Dobór odpowiednich ozdób i dodatków

Dziecięce przyjęcia powinny być pełne zabawy, znakomitych słodkości oraz pięknych ozdób. Stwórz zatem wymarzone przyjęcie swojemu dziecku – przygotuj gry i zabawy, które wywołają uśmiech na twarzach jubilata oraz wszystkich gości, zadbaj o przekąski oraz dekoracje, które sprawią, że każde pomieszczenie będzie wyglądać jak z ulubionej bajki. Odpowiednio dobrane ozdoby i akcesoria wprowadzają niezwykły klimat, który doskonale współgra z wybraną przez nas tematyką przyjęcia. Jakie można znaleźć u nas zestawy urodzinowe Enchantimals oraz inne dekoracje Enchantimals? W Partytino znajdziesz balony girlandy, obrus, kubki, serwetki, talerze oraz zestaw składający się z 33 elementów. W co warto się zaopatrzyć organizując niezapomniane przyjęcie dla dziecka oraz jego przyjaciół?

●     Balony to prawdziwa podstawa udanych imprez dziecięcych. Posiadamy balony z głównym motywem, jak i jednokolorowe, które wprowadzą wyjątkową atmosferę i będą świetnie uzupełniać temat przyjęcia. Balony można napełnić helem, dzięki temu do końca imprezy będą unosić się w powietrzu. Można je również napełnić zwykłym powietrzem i rozrzucić po pomieszczeniu czy ogrodzie, a następnie wykorzystać kilka do wspólnych zabaw. Bukiety wykonane z balonów to zaś znakomite tło do zdjęć. 

●     Zastawa stołowa z głównym motywem to kolejny niezbędny element, w który powinniśmy się zaopatrzyć, jeśli decydujemy się na przyjęcie tematyczne.

●     Girlanda to natomiast dobry pomysł, gdy chcemy ozdobić ścianę znajdującą się za solenizantem.