Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 363 product(s)

Balony foliowe

Oferujemy balony foliowe do napełnienia powietrzem lub helem. Doskonale nadają się na przeróżne okazje i uroczystości: urodziny, rocznicę, baby shower czy kinderbal. Balony foliowe - pojedyncze lub staranne kompozycje - to piękny dodatek, który nada wydarzeniu wyjątkowej rangi i zapewni wszystkim jej uczestnikom niezapomnianą oprawę. Foliowe balony pięknie wygląda na zdjęciach, a po uroczystości jeszcze przez długi czas zachowuje swój kształt i formę.

 

Balony foliowe na hel

Wszystkie zebrane na tej podstronie produkty to balony foliowe na hel. Poza helem, można je także napełnić powietrzem, jednak druga metoda nie sprawi, że będą się one unosić w powietrzu. Balony foliowe na hel, by unosiły się do góry, powinny być odpowiedniej wielkości. Jakie formaty nadają się do pompowania tym gazem? Balon foliowy cyfra lub litera powinien mieć minimum 70 cm, a balon foliowy okrągły 43 cm. Co istotne im większe balony foliowe na hel, tym dłuższy jest ich czas unoszenia się w powietrzu - mniejsze produkty utrzymują się 5-7 dni, największe nawet 2-3 tygodnie.

 

Balon foliowy cyfry - idealny na urodziny lub jubileusz

Jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych produktów z tej kategorii jest balon foliowy cyfry. Będzie doskonałym dodatkiem na imprezie urodzinowej lub jubileuszu (np. rocznicy pracy zawodowej lub małżeństwa). Z cyfr można skomponować spersonalizowaną treść, np. dzień i miesiąc urodzin lub rok, kiedy poznaliśmy swoją drugą połówkę. Oferujemy balon foliowy cyfrę w przeróżnych wielkościach i kolorach - można go dopasować do innych dekoracji, jakie pojawią się na przyjęciu. Balon foliowy cyfra posiada wypustki, dzięki którym łatwo go powiesić w dowolnym miejscu lub połączyć z innymi balonami, by stworzyć autorską kompozycję.

 

Balony foliowe z nadrukiem

Oferujemy balony foliowe dla dzieci z nadrukiem z postaciami-ulubieńcami wielu maluchów. Psi Patrol, Świnka Peppa, bałwan Olaf, Myszka Miki, Spiderman czy postaci z innych bajek, takich jak Bing czy Frozen, będą wspaniałą dekoracją na urodzinach dziecka. Proponujemy też inne wzory dla starszych dzieci lub osób dorosłych: uśmiechnięte emoji, produkt z napisem Hello Girl i Hello Boy, idealne na baby shower i flaminga w urodzinowej czapeczce. W naszym asortymencie znajdują się także balony foliowe napisy (np. Boy, Girl), a także balony serca foliowe oraz balony foliowe litery.