Kategorie

Informacja

Księżniczki "Princess" 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

W naszym sklepie można zakupić piękne dekoracje urodzinowe z wizerunkami ulubionych przez dziewczynki księżniczek. To wprost idealny wybór na przyjęcia urodzinowe młodych wielbicielek klasycznego Disneya. Urocze i bardzo kolorowe grafiki sprawdzą się najlepiej w przypadku różnych imprez dziecięcych, nie tylko tych urodzinowych. Różowe dekoracje zamienią każde przyjęcie w prawdziwy bal w cukierkowym pałacu i zachwycą każdego. Tego rodzaju ozdoby wykorzystuje się najchętniej podczas urodzin, ale są również znakomitym rozwiązaniem w przypadku zakończenia roku czy po prostu spotkania integracyjnego uczennic pierwszych klas. Dekoracje urodzinowe księżniczki najlepiej łączyć z dodatkami w radosnych i żywych kolorach, takich jak róż, błękit, fiolet, żółć. Oferowane przez nas dekoracje urodzinowe księżniczki znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – domowym zaciszu, wynajętej sali czy sali zabaw w wyjątkowym miejscu - a także i na zewnątrz – na działce czy w przydomowym ogrodzie. Jak dobrać idealne dekoracje lub zestawy dekoracyjne, aby zorganizować najlepsze przyjęcie z motywem księżniczek?

Ozdoby z księżniczkami

W sklepie Partytino.pl można znaleźć wiele różnorodnych ozdób, sprzedawanych oddzielnie, a również i w zestawach. Pojedyncze elementy można ze sobą dowolnie łączyć, także z ozdobami o innej tematyce bądź postawić na neutralne dodatki, np. w jednym kolorze, zamiast decydować się na wszystkie elementy z jednym wzorem. Osobom niezdecydowanym polecamy gotowe zestawy. Zalecamy tworzyć oryginalne rozwiązania – kolorowe i radosne, które sprawią, że samo przyjęcie będzie niezapomniane i długo wspominane przez wszystkie uczestniczki. Oferujemy różne dekoracje urodzinowe księżniczki, w tym kubki, talerze, serwetki i obrus na stół z wizerunkami ulubionych przez większość dziewczynek księżniczek Disneya, a także piękne zaproszenia urodzinowe i girlandy w kształcie trójkątnych flag do zawieszenia na ścianie bądź przewieszenia przez cały pokój. Ozdoby z księżniczkami sprawdzą się znakomicie w każdym miejscu i podczas każdej okazji, bez względu na to, czy decydujemy się na niewielkie przyjęcie w domowym zaciszu tylko z kilkoma osobami, jak i wtedy, gdy wynajmujemy salę oraz zapraszamy sporą ilość gości. To właśnie piękne dodatki i akcesoria stwarzają niezwykły klimat i wprowadzają radosną atmosferę. Przygotowując imprezę dla najmłodszych warto pamiętać również o zorganizowaniu różnych gier i zabaw. Można również zdecydować się na bal przebierańców, co z pewnością zachwyci wszystkie uczestniczki takiego przyjęcia. 

Jakie wybrać dekoracje urodzinowe z księżniczkami?

1)     Zastawa stołowa – podczas każdego przyjęcia w pewnym momencie wszyscy zasiadamy zawsze do stołu, warto więc zakupić zastawę stołową z motywem księżniczek. W naszej ofercie można znaleźć tematyczny obrus, papierowe talerzyki i serwetki oraz plastikowe kubki.

2)     Girlandy – tego rodzaju ozdoby można umieścić na ścianie tuż za solenizantką bądź przewiesić przez całe pomieszczenie.

3)     Balony – w przypadku tego motywu zalecamy jasne i kolorowe balony, najlepiej różowe, niebieskie, fioletowe czy żółte. Balony z naszej oferty można napełnić helem bądź zwykłym powietrzem. Można je rozrzucić po pomieszczeniu, a potem wykorzystać w trakcie zabaw albo przywiązać do krzeseł, by fantazyjnie unosiły się wokół stołu z przekąskami.

4)     Zaproszenia – piękne ozdobne kartki z motywem księżniczek, które można wysłać pocztą bądź wręczyć osobiście.