Kategorie

Filtracja

Informacja

NAKRYCIA GŁOWY, PERUKI 

 • NAKRYCIA GŁOWY

  Zapraszamy do Naszego sklepu po super nakrycia głowy . Zaczynając od kapelusza al.Capone bardzo modnego i zawsze przez wiele osób wybierany na nie zapomnianą zabawę . Znajdziecie eleganckie nakrycia głowy jak te też o bardzo wesołej tematyce . Wybierając np. strój kowboj musimy dobrać do niego kowbojski kapelusz, bo w przeciwnym razie nasz kostium będzie po prostu niepełny. Podobnie zresztą hełm wikinga kojarzy nam się z wojownikiem z zimnej północy, czapka pirata z korsarzem szukającym przygód... Zapraszamy do Naszego sklepu internetowego.

 • Peruki

  Chcesz się wyróżnić w tłumie? A może przez chwilę chcesz wyglądać zupełnie inaczej? Niezależnie od tego, czy szukasz samodzielnego przebrania, czy potrzebujesz jedynie dopełnienia kostiumu, dostępne u nas peruki z pewnością są strzałem w dziesiątkę!

   

  Wszystkie peruki dostępne w szerokiej ofercie partytino.pl świetnie sprawdzą się na jasełkach, balu karnawałowym, czy podczas imprez okolicznościowych.

   

  Afro w stuly lat 70tych? Blond loki, warkocz, a może boa? To wszystko i wiele więcej znajdziesz właśnie u nas!

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 842 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 842 elementów

Przebranie przebraniem, ale właściwe nakrycie głowy może być przysłowiową wisienką na torcie. Kim byłby Al Capone bez kapelusza? Po prostu facetem w garniturze! A diabeł bez rogów? No właśnie! Dlatego, nakrycia głowy dostępne w naszym sklepie będą doskonałym zwieńczeniem każdego stroju!

 

Dostępne u nas nakrycia głowy przydadzą się z pewnością dorosłym i dzieciom. I to na przeróżne okazje: zarówno na bal karnawałowy, jasełka, czy inne imprezy okolicznościowe. 

 

Wszystkie dostępne tu artykuły nie tylko pięknie się prezentują, ale i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, pośród bogatej oferty nakryć głowy, wśród których znajdują się, między innymi, sombrera, opaski, hełny, kapelusze, pióropusze, czy korony. Zapraszamy!