Kategorie

Filtracja

Informacja

Frozen 

Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów

Zestaw urodzinowy Kraina lodu (Frozen)

Kraina lodu (Frozen) to obecnie jeden z najpopularniejszych filmów animowanych Disney’a, który pokochały dzieci na całym świecie. Twoja pociecha również uwielbia przygody Elsy i Anny? Zorganizuj niezapomniane przyjęcie inspirowane Krainą lodu! Ozdoby z ulubionymi postaciami i kolorami nawiązującymi do pięknego świata tej niezwykłej animacji wprowadzą znakomity klimat do każdego pomieszczenia i przemienią go w lodowy zamek bądź magicznych las, w których odbywały się najważniejsze przygody głównych bohaterek. Takie ozdoby są świetnym pomysłem wtedy, gdy chcemy zorganizować wyjątkowe przyjęcie z okazji urodzin dziecka, ale impreza tematyczna sprawdzi się również fantastycznie wtedy, kiedy chcemy świętować inne okazje – zakończenie roku szkolnego, osiągnięcia związane z talentem artystycznym, sportowym lub z powodu wysokich wyników w nauce. Tematyczne przyjęcie dla dzieci to również znakomity pomysł na integrację maluchów w przedszkolu czy dzieci w nowej szkole. Jakie dekoracje wybierać, aby stworzyć niepowtarzalny klimat? Możesz wybrać spośród licznych ozdób, które można zakupić osobno bądź zdecydować się na gotowe zestawy urodzinowe Kraina lodu (Frozen) w których znajdziesz kilkadziesiąt elementów, jeśli zależy Ci na całej zastawie stołowej oraz innych dekoracjach z motywem przewodnim przyjęcia.

Dekoracje Kraina lodu (Frozen)

W Partytino zapewniamy wyłącznie wysokiej jakości artykuły, które są bardzo wytrzymałe (spokojnie wytrwają do końca przyjęcia w jednym kawałku) oraz w pełni bezpieczne dla dzieci (papierowe talerze i plastikowe kubeczki nie potłuczą się i tym samym w żaden sposób nie będą stanowić niebezpieczeństwa dla młodych gości). Oferujemy całe zestawy urodzinowe Kraina lodu (Frozen), a także i niewielkie komplety składające się z kilku elementów jednego rodzaju, np. 8 talerzyków czy 8 kubeczków. Dekoracje Kraina lodu (Frozen) sprawdzą się znakomicie w każdym warunkach, bez względu na to, czy organizujemy duże przyjęcie w wynajętej sali zabaw czy w domowym zaciszu lub w ogrodzie. Odpowiednie ozdoby i inne akcesoria wprowadzą świetną atmosferę i zachwycą solenizanta oraz wszystkie zaproszone dzieci. Do dekoracji Kraina lodu (Frozen) wybierz dodatki w kolorze niebieskim, różowym, fioletowym i białym.

Jakie wybrać ozdoby i dodatki?

Idealna dziecięca impreza jest bardzo radosna, kolorowa i pełna pysznego jedzenia. Ogromny wpływ na odbiór miejsca, w którym organizujemy przyjęcie, mają rzecz jasna ozdoby. W Partytino znajdziesz fantastyczne dekoracje Kraina lodu (Frozen) oraz gotowe zestawy Kraina lodu (Frozen) ze wszystkimi niezbędnymi elementami, takimi jak balony, girlandy, talerzyki, kubeczki, serwetki i nie tylko. Dlaczego warto zaopatrzyć się we wszystkie te rzeczy?

●     Balony sprawdzą się znakomicie na dosłownie każdej imprezie bez względu na jej tematykę. Można wybrać takie o jednolitym kolorze (w tym przypadku najlepszym wyborem będzie biały, jasnoniebieski, błękitny, granatowy, różowy i fioletowy) bądź z głównymi postaciami Krainy lodu. W Partytino można zakupić balony o różnych wielkościach i kształtach.

●     Akcesoria na stół z tematem przewodnim przyjęcia to kolejna niezbędna rzecz podczas święta fana Frozen. W naszej ofercie można znaleźć talerze, kubki i serwetki.

●     Ponadto polecamy również girlandy na ścianę, urodzinowe czapeczki i zaproszenia z piękną grafiką.