Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Zestawy Balonowe

Showing 1-16 of 43 product(s)

W naszym sklepie można zakupić przeróżne balony, ale również i gotowe zestawy balonów. Organizujesz przyjęcie urodzinowe, kolację rodziną, przyjęcie karnawałowe lub zabawy dla dzieci i zależy Ci na jak najlepszych dekoracjach? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” – doskonale trafiłeś. Gotowe zestawy balonowe to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto nie może zdecydować się podczas wyboru pojedynczych dekoracji lub martwi się, że nie zdoła połączyć poszczególnych elementów ze sobą w taki sposób, aby wprawiły w zachwyt wszystkich gości, a zwłaszcza tych najbardziej wymagających.

Zestawy balonów

Balony to niezwykle uniwersalna dekoracja. Sprawdzą się dosłownie zawsze i wszędzie. Pojedyncze elementy o stonowanych i błyszczących kolorach dodają każdemu wnętrzu (ale i ogrodowi!) elegancji. Zaś balony w żywych odcieniach, ozdobione różnymi aplikacjami czy wizerunkami postaci z najbardziej znanych animacji i kreskówek sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych dla dzieci lub podczas specjalnych wydarzeń w przedszkolu albo w szkole do różnych gier i zabaw. Zakup kompletów balonów to praktyczne i szybkie rozwiązanie, także w przypadku dekorowania znacznie większych sal, stoisk festynowych, a nawet festiwali miastowych. 

Nasze zestawy balonów

W naszych zestawach można znaleźć pięć, sześć lub siedem balonów w różnych rozmiarach i kształtach. Nasze komplety zawierają zarówno gładkie balony, jak i takie z motywami. Przed rozpoczęciem przyjęcia należy je napełnić odpowiednią ilością helu, dzięki czemu bez problemu będą unosić się nad głowami uczestników do końca trwania przyjęcia. Balony można w bardzo łatwy sposób umieścić również niżej – przywiązując je do krzeseł, bufetu czy honorowego miejsca przeznaczonego dla solenizanta. Nasze zestawy balonowe można umieścić również na środku sali czy pokoju, pod warunkiem, że użyjemy specjalnych obciążników do balonów, dzięki którym nie będą się przemieszczać ani nigdzie odlatywać.