Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 646 product(s)

Stroje Karnawałowe dla dziewczynek

Oferujemy stroje karnawałowe dla dziewczynek podzielone na rozmiary, dzięki czemu łatwiej i szybciej znaleźć coś dla swojego malucha. Strój karnawałowy dla dziewczynki 104? U nas najmniejszy rozmiar to właśnie na 98/104 cm wzrostu, a największy na 146/152 cm. Mamy w swojej ofercie również przebrania dla dziewczynek w uniwersalnym rozmiarze, zebrane w podkategorii One Size. Nasz asortyment doskonale nadaje się na różne okazje: bale karnawałowe, bale przebierańców, przedstawienia szkolne, Halloween i inne przebierane imprezy.

Stroje dla dziewczynek na Halloween

Jeśli chodzi o stroje dla dziewczynek na Halloween, to w naszej ofercie jest ich bardzo szeroki wybór. Są to wszystkie propozycje, które tematyką lub kolorami nawiązują do dyni, pająków, czarownic czy szkieletów. Maluchowi kupić można kompletne przebranie - np. strój diablicy, czarownicy lub sukienkę kościotrupa - lub też samodzielnie stworzyć własny, niepowtarzalny zestaw. Do niektórych zestawów, np. stroju nietoperza dla dziewczynki,  składającego się z opaski, różdżki, spódniczki i skrzydeł, wystarczy koszulka w czarnym kolorze i przebranie gotowe.

Strój karnawałowy dla dziewczynki na różne okazje

Nie tylko Halloween jest okazją, by wcielić się w zupełnie nową rolę i przebrać tak, by nikt nas nie poznał. Karnawał to trwający ponad miesiąc czas, gdy organizowane są przebierane kinderbale oraz imprezy tematyczne. Również inne sytuacje - np. szkolne przedstawienie czy przebierane urodziny u rówieśnika z klasy - wymagać mogą, by zainwestować w odpowiedni strój. Każdy kostium na bal przebierańców dla dziewczynki z naszej oferty to dobra inwestycja - może posłużyć długo, dopóki dziewczynka z niego nie wyrośnie.

Proste i szybkie przebranie dla dziewczynki

Najprostsze przebranie dla dziewczynki to kupienie w naszym sklepie kompletnego kostiumu. Warto dokładnie sprawdzić, jakie są ich rozmiary, długości i obwody, by strój idealnie leżał. Oferujemy przeróżne style i rodzaje przebrań: strój czarownicy, księżniczki, Indianki, piratki, aniołka, elfa.

Popularny strój na bal przebierańców dla dziewczynki

Niektóre motywy i rodzaje kostiumów nie znikają z listy najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez dziewczynki na bal, Halloween lub karnawał. Dużym powodzeniem cieszą się przeróżne kostiumy księżniczek, inspirowane najpopularniejszymi postaciami z bajek Disneya. Niesłabnącą popularnością cieszą się zwierzęce przebrania dla dziewczynki - kot, myszka, motylek, biedronka to tylko kilka przykładów z naszego asortymentu. Sporą część oferty stanowią też postacie uznawane za czarne charaktery: czarownice, diablice, piratki czy wampirzyce. Niektóre dziewczynki lubią przebierać się za przedstawicieli zawodów, które chciałyby wykonywać w przyszłości lub które uprawiają ich rodzice. Proponujemy m.in. przebranie lekarki lub pani marynarz.

Przebranie dla dziewczynki z ulubionej książki lub bajki

Ponadto oferujemy również stroje na bal przebierańców dla dziewczynek inspirowane ulubionymi postaciami z książek, bajek, filmów lub komiksów. W naszym asortymencie znajduje się np. przebranie Czerwonego Kapturka, księżniczka Elsy, Śpiącej Królewny oraz strój My Little Pony. Warto przejrzeć nasz asortyment ze swoim maluchem i wraz z nim wybrać dla niego coś, co wpasuje się w jego gust.