Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-40 of 179 product(s)

ANDRZEJKI - Kalendarzowo andrzejki wypadają na przełomie 29 i 30 października, ale różnego rodzaju imprezy przebierane czy kinderbale organizowane są o różnych porach dnia i przeróżnych terminach. W ofercie naszego sklepu nie zabrakło ozdób andrzejkowych i dekoracji andrzejkowych, a także kostiumów na andrzejki dla dorosłych i dzieci. Podczas obchodów tego wyjątkowego, ludowego święta dla jednych to okazja, by wywróżyć sobie przyszłość, a dla innych po prostu doskonała zabawa i możliwość, by wcielić się w jakąś rolę: czarownicy, wdowy czy ducha.

 

Ozdoby i dekoracje andrzejkowe

Oferujemy ozdoby andrzejkowe i dekoracje andrzejkowe, które nadają się zarówno na prywatną domówkę, jak i dziecięcy, przebierany bal czy wydarzenie w wynajmowanej na tę okazję sali. Większością ozdób na andrzejki można dekorować nie tylko wnętrze pokoju czy sali, ale również budynek na zewnątrz. Jedynie papierowe lampiony i torebki na świece są do użytku wyłącznie w środku. Niektóre dekoracje na andrzejki nawiązują swoją linią i charakterem do innego święta - mianowicie Halloween. Mamy więc dynie i kolor pomarańczowy, demoniczne czarownice oraz pajęczyny. Są też andrzejkowe dekoracje, które są swojskie i nieodnoszące się do zagranicznych tradycji i wierzeń - zapalone świece w różnych wielkościach, kształtach i kolorach umożliwią uzyskanie niespotykanego klimatu wydarzenia.

Jak się ubrać na andrzejki?

 

Dla osób, które nie wiedzą  za co się przebrać na andrzejki oferujemy stroje andrzejkowe i akcesoria, przy pomocy których można wyczarować niesamowite przebranie, to kompletne przebrania lub charakterystyczne elementy - takie jak czapka czarownicy, miotła czy maska - po których od razu widać, za kogo się przebraliśmy. Resztę stroju można skompletować z rzeczy, które mamy w swojej szafie. Przebrania andrzejkowe, które są widoczne na tej podstronie, można także z powodzeniem wykorzystać także na zabawie z okazji Halloween. Niektóre kostiumy andrzejkowe są straszne i złowrogie, a inne posiadają jakiś element żartu czy komizmu - np. pomarańczowa spódniczka w dynie dla malucha. Zdecydowanie najpopularniejszy kostium na andrzejki to czarownica i różne na jej temat interpretacje. W naszym asortymencie znajduje się wiele kompletnych strojów lub elementów, które będą bazą do przebrania się za taką postać. Są to propozycje dla osób dorosłych i dzieci.

 

Andrzejki w co się przebrać - stroje dla dorosłych

Dla osób, które zastanawiają się, za co można się przebrać na andrzejki  dobrym wyborem będą przebrania czarownic. Jeśli chodzi o akcesoria, to oferujemy m.in. maskę, miotłę, pazury, nos - przy ich pomocy można szybko, łatwo i niewielkim kosztem przygotować kostium na przebieraną imprezę. Kapelusze są unisexowe - również mężczyźni mogą sobie taki zamówić, by przebrać się za maga, czarnoksiężnika lub czarodzieja. Przed zamówieniem warto sprawdzić wymiary podane na stronie produktu - obwód i wysokość kapelusza pozwolą znaleźć model, który będzie odpowiedni. Inna opcja stroju dla dorosłych na andrzejki to motyw wdowy - oferujemy czarny kapelusz z woalką, przy pomocy, którego można błyskawicznie zamienić się w kobietę opłakującą swoją niedawno zmarłą drugą połówkę.

 

Jak ubrać dziecko na andrzejki?

Poza propozycjami dla dorosłych, oferujemy także kompletne kostiumy andrzejkowe dla dzieci. Najwięcej propozycji - podobnie jak w strojach dla dorosłych - to przebrania nawiązujące do strojów czarownic. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się akcesoria - również dla maluchów - dzięki którym można stworzyć przebrania andrzejkowe dla dzieci last minute. Zastanawiasz się za co przebrać dziecko na andrzejki, miotła i kapelusz są na tyle charakterystyczne, że w zupełności wystarczą za przebranie. Warto pamiętać, by stroje andrzejkowe dla dzieci przetestować przed przebieraną imprezą i sprawdzić, czy nie są za małe, nie uciskają, dobrze się w nich siedzi, je oraz pije.

 

Jak zamówić kostium – andrzejki

 

Wszystkie przebrania andrzejkowe i akcesoria oraz gadżety do dekoracji można zamówić kurierem - korzystamy z usług firmy DPD - lub też odebrać je osobiście w naszym sklepie, zlokalizowanym przy ulicy Krętej 2, w miejscowości Ożarów. Na miejscu można także przymierzyć strój i zobaczyć, czy jego rozmiar jest odpowiedni. Zamówienia kurierem wysyłamy od poniedziałku do piątku, standardowy czas dostarczenia przesyłki to 1-2 dni robocze.