Kategorie

Informacja

Jednorożce 

Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów

Zestaw urodzinowy – jednorożce

Dekoracje jednorożce już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcą urządzić zabawne i cukierkowe przyjęcie z powodu różnych okazji. Ozdoby z białym lub tęczowym koniem pozwalają uzyskać unikalny charakter imprezy, magiczny, który z pewnością zachwyci dzieci i rozbawi osoby dorosłe. Jednorożce są również często przedstawiane na koszulkach i bluzach, a także i błyszczących akcesoriach do domu, które mają wprowadzić nieco dowcipu do stonowanych pomieszczeń. Dekoracje jednorożce na przyjęcia będą doskonałą ozdobą każdej imprezy urodzinowej, a także wieczoru panieńskiego, baby shower, sylwestra czy zwykłego spotkania z przyjaciółmi. Ozdoby z jednorożcami najlepiej łączyć z kolorem białym, niebieskim, różowym czy fioletowym. Dobrym wyborem będzie np. zakup balonów w tych kolorach albo postawienie na pastelowe dodatki i akcesoria. Jakie wybrać dekoracje bądź zestawy z jednorożcem, aby zorganizować niezwykłe przyjęcie? Oferujemy różne ozdoby, a także gotowe zestawy z jednorożcami w roli głównej, które sprawdzą się zawsze i wszędzie!

Dekoracje jednorożce

W Partytino można znaleźć zarówno pojedyncze egzemplarze danej ozdoby, jak i gotowe zestawy urodzinowe jednorożce, dla osób, które nie mają ochoty kompletować poszczególnych elementów lub po prostu chcą od razu zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne dekoracje z jednorożcami. Możesz łączyć ze sobą ozdoby według uznania, wybrać tylko kilka dekoracji albo jeden rodzaj, a także mieszać je dowolnie z innymi motywami bądź zdecydować się na dodatki neutralne. Twórz niebanalne rozwiązania, które pomogą Ci zorganizować kolorowe i zabawne przyjęcie, które zaproszeni goście nigdy nie zapomną. Oferujemy dekoracje jednorożce: balony, spirale do zawieszenia na ścianach, girlandy, zastawę stołową z pięknymi motywami, a nawet specjalne opaski z błyszczącymi rogami jednorożców na głowę. Zestawy urodzinowe jednorożce sprawdzą się w każdym miejscu, bez względu na to, czy decydujemy się zorganizować przyjęcie w domowym zaciszu, w ogrodzie bądź na działce przy grillu i basenie czy w wynajmowanej sali (także sali zabaw). Z odpowiednimi ozdobami wszędzie uda Ci się stworzyć magiczny klimat.

Jakie warto wybrać dekoracje jednorożce?

●     Zastawa stołowa – w ofercie naszego sklepu można znaleźć pełną zastawę stołową i inne akcesoria: serwetki, plastikowe kubki, papierowe talerze, a także miseczki na słone i słodkie przekąski, paterę na tort, ciasta, ciasteczka czy muffinki i obrusy urodzinowe oraz słomki do napojów.

●     Ozdoby – oferujemy także banery z napisem „Happy birthday”, girlandy, dekoracje świderki i piękne rozety. Posiadamy również piniatę w kształcie jednorożca, którą można wypełnić dowolnymi łakociami (najlepiej zdecydować się na ulubione słodycze solenizanta).

●     Zaproszenia – wśród naszych produktów nie brakuje wyjątkowych zaproszeń z pięknymi grafikami i kopertami, które można wysłać osobom, które chcemy zaprosić na przyjęcie bądź wręczyć im je osobiście.

●     Opaski na głowę – żadna szalona i zabawna impreza z jednorożcami nie może się obejść bez specjalnych opasek na głowę z kolorowymi rogami!