Kategorie

Filtracja

Informacja

KOLEKCJE  

 • Urodziny dziecka to wyjątkowa okazja, którą każdy młody jubilat z pewnością chce spędzić na fantastycznej zabawie w gronie rodziny i bliższych oraz dalszych przyjaciół czy kolegów ze szkoły. Aby uświetnić taką uroczystość należy zadbać o znakomite zabawy i inne atrakcje, ale również i o niezwykłe ozdoby oraz tematyczne akcesoria. Posiadamy gotowe zestawy urodzinowe na przyjęcia dziecięce z najpopularniejszymi postaciami z filmów, animacji i nie tylko. Bez względu na to, czy organizujesz przyjęcie w domowym zaciszu, wynajmujesz salę zabaw albo decydujesz się na imprezę w ogrodzie, niebanalne kolorowe ozdoby i dodatki w postaci talerzy, kubków, serwetek, obrusów, balonów, girland i innych akcesoriów z ulubionymi postaciami dodadzą uroku każdemu przyjęciu i wywołają uśmiech na twarzy jubilata oraz jego gości. Tak urządzone przyjęcie zostanie zapamiętane przez dzieci na długo.

  Jak wybrać zestaw urodzinowy na przyjęcie?

  Dzieci uwielbiają przyjęcia tematyczne, zwłaszcza gdy dotyczą ich zainteresowań oraz ulubionych filmów czy bajek. Wybierając zestaw urodziny na imprezę najlepiej wpasować się po prostu w upodobania małego jubilata. Jeśli nie jesteśmy pewni co wybrać, można zapytać dziecko o to, jak wyobraża sobie wymarzone przyjęcie. Jeszcze przed zakupem zestawów urodzinowych warto wybrać temat przewodni (superbohaterowie, zwierzęta, ulubiona bajka, klub piłkarski, hobby jubilata itd.). Należy brać również pod uwagę wiek dziecka i jego gości, a także miejsce, w którym organizujemy przyjęcie. W dużych salach i ogrodach powinniśmy dobrać odpowiednią ilość ozdób i akcesoriów, natomiast w niewielkich pomieszczeniach lepiej nie przesadzać, aby nie przytłoczyć nikogo dekoracjami. 

  Zestawy urodzinowe Partytino

  Oferowane przez nas zestawy urodzinowe sprawdzą się doskonale nie tylko w przypadku urodzin, ale również i innych wyjątkowych okazji, które warto świętować, jak na przykład ukończenie klasy czy zdobycie wysokiego miejsca w ważnym konkursie naukowym, artystycznym lub sportowym. Nasze zestawy urodzinowe są wykonanie z wysokiej jakości biodegradowalnych materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe – możemy mieć pewność, że wytrwają do końca każdej urodzinowej imprezy – oraz są bardzo łatwe do sprzątania. Wszystkie elementy są jednorazowe, więc po przyjęciu można je po prostu wyrzucić do odpowiednich pojemników na śmieci. Poza tym takie zestawy zapewniają w pełni bezpieczną zabawę. Ponadto papierowe talerze i plastikowe kubki nigdy się nie potłuczą jak szkło i nie skaleczą dziecka, dlatego właśnie warto je wybierać, a zwłaszcza, gdy organizujemy przyjęcie urodzinowe małym dzieciom, o które przecież musimy się szczególnie zatroszczyć.

  Zestawy urodzinowe – cena

  Nasze zestawy można zakupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Najtańsze zestawy kosztują już od 16,50 zł. Znajduje się w nich spora ilość elementów (od 25 do 87), dzięki czemu nawet niewielkim kosztem zorganizujesz wielkie przyjęcie i zdołasz zaprosić wszystkich przyjaciół i kolegów swojego dziecka, a nawet całą klasę. Zapoznaj się z naszą ofertą!

 • Avengers

  Dekoracje urodzinowe Avengers

   

  Każdy powód jest dobry do świętowania. Jeśli zbliżają się urodziny Twojego dziecka bądź inna okazja, którą warto uczcić – przygotuj niezapomniane przyjęcie, które wprawi w zachwyt nie tylko samego jubilata, ale również i wszystkich jego gości. Twoje dziecko uwielbia filmy i bajki z superbohaterami? Przygotuj wyjątkowy klimat, dzięki wspaniałym dekoracjom i akcesoriom z odpowiednim motywem przewodnim. Dekoracje urodzinowe Avengers będą doskonałym wyborem dla młodych fanów Marvela.

   

  Zestaw na przyjęcia Avengers

   

  Dziecięce przyjęcia powinny być radosne, kolorowe, pełne zabaw, śmiechu i pysznego jedzenia. Aby przygotować idealne przyjęcie powinniśmy więc zadbać o gry, zabawy i inne atrakcje, wyjątkowe słodkości, a także odpowiednie dekoracje. Bez znaczenia, czy decydujesz się zorganizować imprezę w domu, ogrodzie lub postanawiasz wynająć salę zabaw – wyjątkowe dekoracje i gadżety oraz całe zestawy na przyjęcia Avengers sprawdzą się wszędzie. Wszyscy uczestnicy z pewnością na długo zapamiętają taką imprezę i będą ją bardzo miło wspominać.

   

  Wybór dekoracji i gadżetów

   

  Odpowiednio dobrane dekoracje i gadżety przemienią każde pomieszczenie w niezwykły bajkowy świat, który doskonale wpasuje się do atmosfery i tematyki zabawy. Balony w różnych kolorach kojarzących się ze światem Avengers oraz talerzyki, serwetki i kubki z wizerunkami bohaterów z ulubionych filmów, bajek oraz komiksów zachęcą wszystkich młodych gości do wspólnej zabawy. Wybierając odpowiednie dekoracje urodzinowe Avengers, a także gadżety i całe zestawy na przyjęcia powinniśmy brać pod uwagę przede wszystkim rozmiar pomieszczenia, w którym chcemy zorganizować przyjęcie, oraz ilość zaproszonych osób. W przypadku dużych sal i wielu gości warto zakupić kilkudziesięciu elementowe dekoracje urodzinowe Avengers, wśród których znajdziemy kubeczki, talerzyki, serwetki oraz obrus na stół. W większym zestawie można dodatkowo znaleźć baner z flagami oraz piękne zaproszenia z kopertami, które można wysłać lub wręczyć osobiście. Oferujemy również sprzedaż pojedynczych elementów, w tym balonów w barwach superbohaterów. Jakie akcesoria i gadżety warto kupić?

  ●     Balony w odpowiednich kolorach bardzo pozytywnie wpływają na atmosferę i odbiór samej imprezy przez młodych gości. Można je wypełnić powietrzem i rozrzucić po całej sali bądź użyć helu. To znakomite dekoracje, które można przywiązać do krzeseł lub ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, jeśli zastosujemy specjalne obciążniki, w innym wypadku będą unosić się wysoko, tuż pod sufitem. Dobrym pomysłem jest również zakrycie całego sufitu różnokolorowymi balonami. Balony świetnie sprawdzają się również jako ścianki oraz tło do zdjęć, które następnie można wywołać i umieścić w albumie bądź od razu opublikować w portalach społecznościowych. Dobrym pomysłem jest również zakup girlandy, którą można umieścić na ścianie za krzesłem jubilata albo przewiesić nad stołem, nad głowami wszystkich gości, co doda tylko atrakcyjności przyjęciu.

  ●     Zastawa stołowa, składająca się z talerzyków, kubeczków i serwetek, a także obrus z odpowiednim motywem, podkreślą tematykę przyjęcia. Warto zamówić wtedy również i tort oraz inne słodkości z tym motywem. Dzięki temu dekoracje i jedzenie będą się znakomicie uzupełniać.

  Warto zauważyć, że oferowane przez nas dekoracje urodzinowe Avengers są wykonane z wytrzymałych i w pełni bezpiecznych materiałów.

 • Zestaw urodzinowy Bing

   

  Uroczy króliczek Bing to jeden z ulubionych bohaterów większości małych dzieci oraz wielu spośród tych, które uczęszczają do przedszkola. To bohater, który uczy się ciągle nowych rzeczy i jest niezwykle ciekawy poznawanego świata. Jest zupełnie jak dziecko w wieku kilku lat, dzięki czemu mnóstwo młodych widzów może się z nim utożsamiać. Właśnie dlatego króliczek Bing jest częstym tematem przewodnim urodzinowych przyjęć. Jeśli Twoje dziecko również uwielbia Binga – spraw mu ogromną frajdę i przygotuj przyjęcie z motywem przewodnim w stylu sympatycznego króliczka. Jakie dekoracje i gadżety sprawdzą się idealnie? Wybierz pojedyncze akcesoria bądź gotowy zestaw urodzinowy Bing!

   

  Dekoracje urodzinowe Bing

   

  Zestaw urodzinowy Bing oraz osobne dekoracje urodzinowe Bing czy dodatki z motywem czarnego królika zostały zaprojektowane z myślą o urządzaniu niezapomnianych dziecięcych przyjęć urodzinowych. Jednak pamiętajmy, że jest również wiele innych powodów, które warto świętować. Nasze artykuły to doskonały wybór nie tylko w przypadku przyjęć urodzinowych, ale również i wtedy, gdy chcemy urządzić imprezę z okazji zakończenia przedszkola czy otrzymania nagrody w jakimś konkursie i nie tylko! Z odpowiednimi dekoracjami urządzisz wspaniałe przyjęcie, które wywoła uśmiech na twarzy jubilata oraz wszystkich jego gości. Takie przyjęcie będzie jeszcze bardzo długo pamiętane przez wszystkich uczestników i ciepło wspominane. Dobierając ozdoby i dodatki w odpowiednich kolorach oraz z motywem przewodnim Binga nadajemy pomieszczeniu niezwykły klimat, który pokochają mali fani królika i z pewnością będą się świetnie bawić.

   

  Jakie wybrać dekoracje?

   

  Każde dziecięce przyjęcie powinno być kolorowe i pełne radosnej zabawy. Nie zapominaj więc o przygotowaniu atrakcyjnych gier, które sprawią, że najmłodsi będą się znakomicie bawić, ale również i o odpowiednich słodkościach oraz wyjątkowych dekoracjach. Wszystko to nada przyjęciu doskonały klimat. Takie przyjęcie można zorganizować dosłownie wszędzie, zarówno w domowym zaciszu, w ogrodzie, a także w wynajętej sali zabaw. Oferujemy niewielkie zestawy urodzinowe Binga, w których można znaleźć kilka przedmiotów tego samego rodzaju (np. same kubki lub talerzyki) bądź średnie i wielkie zestawy pełne różnorodnych elementów (nawet pięćdziesięciu) na duże przyjęcia ze sporą liczbą gości. O czym powinniśmy pamiętać dobierając ozdoby w celu zorganizowania przyjęcia dla małych dzieci w stylu królika Binga?

  ●     Balony i ozdoby wiszące – posiadamy zarówno balony w kolorach kojarzących się z Bingiem, jak i specjalne modele z ulubionymi przed dziećmi postaciami z bajki. Takie balony można wypełnić zwykłym powietrzem, a następnie rozrzucić po pokoju lub ogrodzie. Jednak znacznie lepszym pomysłem jest napełnienie ich helem i zostawienie pod sufitem, bądź przywiązanie ich do mebli, krzeseł czy stołu z bufetem. Można także ustawić je w dowolnie wybranym przez nas miejscu za pomocą specjalnych obciążników. Znakomitym pomysłem jest ustawieniu rzędów balonów prowadzących do miejsca przyjęcia. Tak ustawione balony będą nie tylko niezwykłą ozdobą, ale również mogą posłużyć jako tło i ścianka do zdjęć. W naszej ofercie można znaleźć również dekoracje wiszące z wizerunkiem Binga.

  ●     Dekoracje stołu – posiadamy także liczne elementy zastawy stołowej. W Partytino możesz się zaopatrzyć w duży obrus, serwetki, talerze, kubki czy świeczki na tort. W przypadku większych przyjęć z dużą ilością gości najlepiej zaopatrzyć się w specjalne zestawy urodzinowe Binga, w których można znaleźć np. po 8 sztuk talerzyków i kubeczków, 16 serwetek, 6 balonów i dekoracji wiszących oraz świeczki i obrus.

 • " Cars" Auta

  Dekoracje „Cars” Auta – Disney

   

  Auta to jeden z najpopularniejszych filmów animowanych wyprodukowanych przez studio Disney. Zarówno postacie, jak i bajkę pokochało mnóstwo fanów czterech kółek niezależnie od wieku. Dzieci przyciąga świetnie wykonana animacja, zabawni bohaterowie i fantastyczne przygody. Jeśli Twoje dziecko uwielbia szybkie samochody i bajkę Auta – urządź mu przyjęcie z właśnie tym motywem przewodnim! Dekoracje „Cars” Auta (Disney) sprawdzą się wprost idealnie podczas urodzinowego przyjęcia, ale można je zastosować również i w przypadku innych okazji, takich jak zakończenie roku szkolnego, zdobycie nagrody w konkursie naukowym, sportowym lub artystycznych czy podczas innego dziecięcego przyjęcia. Jakie dekoracje wybrać? Poniżej omawiamy wszystkie ozdoby, które powinny znaleźć się na przyjęciu dziecka. Wybierz piękne akcesoria imprezowe w gotowych zestawach urodzinowych Auta (Disney) bądź sam skompletuj dekoracje wybierając pojedyncze elementy.  

   

  Zestaw urodzinowy Auta – Disney

   

  W ofercie Partytino można zakupić zarówno osobne dekoracje Auta Disney, jak i pojedyncze elementy. Można je wykorzystać na różnych przyjęciach, a także i w różnych pomieszczeniach (wynajęta sala, sala zabaw, własny dom czy nawet przydomowy ogródek). Dzięki odpowiednim dekoracjom urządzisz niezwykłe przyjęcie, którym Twoje dziecko będzie zachwycone. Taką imprezę jubilat oraz wszyscy goście zapamiętają na długo i będą zawsze dobrze wspominać. Warto zakupić wszystkie elementy z głównym motywem, a także ozdoby w kolorach nawiązujących do samochodów wyścigowych, czyli w żółci, czerwieni i granacie. 

   

  Jakie wybrać dekoracje?

   

  Najlepsze dziecięce przyjęcia są bardzo kolorowe i radosne. Warto przygotować liczne gry i zabawy, podczas których dzieci będą się znakomicie bawić. Nie zapominaj także o przekąskach (słodkich i nie tylko!), a także ozdobach, które zaczarują całe pomieszczenie i sprawią, że będzie wyglądać jak z ulubionej bajki. Właściwie dobrane dodatki i akcesoria wprowadzają świetną atmosferę, która znakomicie będzie współgrać z tematyką przyjęcia. Jakie można znaleźć u nas dekoracje „Cars” Auta (Disney)? Oferujemy niewielkie zestawy dekoracji, w których znajduje się kilka przedmiotów jednego rodzaju (np. wyłącznie zaproszenia, talerzyki, kubeczki czy serwetki). Posiadamy również wieloelementowe zestawy z wszystkimi rzeczami potrzebnymi na przyjęcie. Wielkie zestawy sprawdzą się znakomicie, gdy zapraszamy większą liczbę osób. Gdy jednak urządzamy kameralne spotkanie – wystarczy zakupić kilka rzeczy osobno. O czym pamiętać dobierając idealne dekoracje „Cars” Auta (Disney), by zorganizować niezapomnianą imprezę dla młodych fanów czterech kółek?

  ●     Balony – pierwsza rzecz, która kojarzy nam się z przyjęciami dla dzieci to balony. To obecnie nieodłączny element każdej udanej dziecięcej imprezy. W naszej ofercie można znaleźć kolorowe balony, które barwą nawiązują do lakierów wyścigowych samochodów. Posiadamy również balony z głównym bohaterem filmu animowanego Auta. Balony można napełnić zwykłym powietrzem lub helem. Kiedy użyjemy powietrza nie będą się unosić, w takim wypadku można je rozrzucić po całym pokoju, a dzieci mogą się nimi bawić oraz nimi w coś zagrać. Natomiast wypełnione helem sprawdzą się jako świetne ozdoby. Można je przymocować do mebli, stołu, szwedzkiego bufetu czy krzeseł bądź rozmieścić według własnego upodobania korzystając z specjalnych obciążników do balonów. Balony ustawione równo w rzędzie mogą stanowić ścianę, drogowskaz podpowiadający, którędy pójść, by trafić do pomieszczenia lub ogrodu, w którym odbywa się przyjęcie lub jako tło do zdjęć.

  ●     Dekoracje stołowe – oferujemy również liczne elementy zastawy stołowej, wśród której można znaleźć: obrus, kubeczki, talerzyki i serwetki ze sportowymi samochodami. 

  ●     Piniata – doskonałym elementem dekoracyjnym, który posłuży również do świetnej zabawy jest piniata. Można u nas zakupić różne piniaty, w przypadku przyjęcia z dekoracjami Auta, polecamy czerwony model w kształcie samochodu wyścigowego, którą po zakupie należy wypełnić słodyczami.

  ●     Zestawy - w naszych zestawach dekoracji „Cars” Auta (Disney) znajduje się aż 36 lub 52 elementów, na które składają się kubki, talerze, serwetki i balony.

   

 • Enchantimals

  Enchantimals to seria fantastycznych zabawek, które doczekały się własnego serialu animowanego. Linia obejmuje grupę uroczych postaci oraz ich zwierzątek. Jeśli Twoja pociecha uwielbia Enchantimals i szukasz imprezowych inspiracji – stwórz wyjątkowe przyjęcie z magicznymi lalkami i zwierzątkami w roli głównej. Dekoracje nawiązujące do ulubionych zabawek i bajek dziecka idealnie sprawdzą się podczas urodzinowego przyjęcia. Impreza tematyczna to również doskonały sposób świętowania zakończenia roku szkolnego czy osiągnięć na tle artystycznym lub sportowym i nie tylko. Taką okazją może być także po prostu dobra zabawa w gronie przyjaciół czy klasy. Jakie dekoracje najlepiej wybrać? Podpowiadamy, jakie ozdoby powinny znaleźć się na idealnym dziecięcym przyjęciu. Wybierz jeden z naszych gotowych zestawów urodzinowych Enchantimals albo zdecyduj się na zakup pojedynczych elementów i stwórz wystrój według własnych upodobań!

  Dekoracje Enchantimals

  Oferujemy pojedyncze elementy oraz całe zestawy, składające się z kubków, talerzy, serwetek i innych gadżetów. Dekoracje Enchantimals można zastosować z powodzeniem zarówno wtedy, gdy organizujemy przyjęcie domowe w niewielkim gronie, jak i wtedy, gdy wynajmujemy większą salę czy salę zabaw. Latem warto zdecydować się na zorganizowanie imprezy w ogrodzie, co bardzo ucieszy wszystkich uczestników przyjęcia. Właściwie dobrane dekoracje, które wprowadzą wyjątkowy i magiczny klimat, sprawią radość jubilatowi i zachwycą zaproszonych gości. Tak zorganizowane przyjęcie zostanie jeszcze na bardzo długo zapamiętane i będzie dobrze wspominane przez uczestników oraz ich rodziców. Najlepiej zdecydować się na dekoracje Enchantimals z głównym motywem oraz przedmioty w kolorach nawiązujących do serii, czyli we fioletach i błękitach.

  Dobór odpowiednich ozdób i dodatków

  Dziecięce przyjęcia powinny być pełne zabawy, znakomitych słodkości oraz pięknych ozdób. Stwórz zatem wymarzone przyjęcie swojemu dziecku – przygotuj gry i zabawy, które wywołają uśmiech na twarzach jubilata oraz wszystkich gości, zadbaj o przekąski oraz dekoracje, które sprawią, że każde pomieszczenie będzie wyglądać jak z ulubionej bajki. Odpowiednio dobrane ozdoby i akcesoria wprowadzają niezwykły klimat, który doskonale współgra z wybraną przez nas tematyką przyjęcia. Jakie można znaleźć u nas zestawy urodzinowe Enchantimals oraz inne dekoracje Enchantimals? W Partytino znajdziesz balony girlandy, obrus, kubki, serwetki, talerze oraz zestaw składający się z 33 elementów. W co warto się zaopatrzyć organizując niezapomniane przyjęcie dla dziecka oraz jego przyjaciół?

  ●     Balony to prawdziwa podstawa udanych imprez dziecięcych. Posiadamy balony z głównym motywem, jak i jednokolorowe, które wprowadzą wyjątkową atmosferę i będą świetnie uzupełniać temat przyjęcia. Balony można napełnić helem, dzięki temu do końca imprezy będą unosić się w powietrzu. Można je również napełnić zwykłym powietrzem i rozrzucić po pomieszczeniu czy ogrodzie, a następnie wykorzystać kilka do wspólnych zabaw. Bukiety wykonane z balonów to zaś znakomite tło do zdjęć. 

  ●     Zastawa stołowa z głównym motywem to kolejny niezbędny element, w który powinniśmy się zaopatrzyć, jeśli decydujemy się na przyjęcie tematyczne.

  ●     Girlanda to natomiast dobry pomysł, gdy chcemy ozdobić ścianę znajdującą się za solenizantem.

 • Frozen

  Zestaw urodzinowy Kraina lodu (Frozen)

  Kraina lodu (Frozen) to obecnie jeden z najpopularniejszych filmów animowanych Disney’a, który pokochały dzieci na całym świecie. Twoja pociecha również uwielbia przygody Elsy i Anny? Zorganizuj niezapomniane przyjęcie inspirowane Krainą lodu! Ozdoby z ulubionymi postaciami i kolorami nawiązującymi do pięknego świata tej niezwykłej animacji wprowadzą znakomity klimat do każdego pomieszczenia i przemienią go w lodowy zamek bądź magicznych las, w których odbywały się najważniejsze przygody głównych bohaterek. Takie ozdoby są świetnym pomysłem wtedy, gdy chcemy zorganizować wyjątkowe przyjęcie z okazji urodzin dziecka, ale impreza tematyczna sprawdzi się również fantastycznie wtedy, kiedy chcemy świętować inne okazje – zakończenie roku szkolnego, osiągnięcia związane z talentem artystycznym, sportowym lub z powodu wysokich wyników w nauce. Tematyczne przyjęcie dla dzieci to również znakomity pomysł na integrację maluchów w przedszkolu czy dzieci w nowej szkole. Jakie dekoracje wybierać, aby stworzyć niepowtarzalny klimat? Możesz wybrać spośród licznych ozdób, które można zakupić osobno bądź zdecydować się na gotowe zestawy urodzinowe Kraina lodu (Frozen) w których znajdziesz kilkadziesiąt elementów, jeśli zależy Ci na całej zastawie stołowej oraz innych dekoracjach z motywem przewodnim przyjęcia.

  Dekoracje Kraina lodu (Frozen)

  W Partytino zapewniamy wyłącznie wysokiej jakości artykuły, które są bardzo wytrzymałe (spokojnie wytrwają do końca przyjęcia w jednym kawałku) oraz w pełni bezpieczne dla dzieci (papierowe talerze i plastikowe kubeczki nie potłuczą się i tym samym w żaden sposób nie będą stanowić niebezpieczeństwa dla młodych gości). Oferujemy całe zestawy urodzinowe Kraina lodu (Frozen), a także i niewielkie komplety składające się z kilku elementów jednego rodzaju, np. 8 talerzyków czy 8 kubeczków. Dekoracje Kraina lodu (Frozen) sprawdzą się znakomicie w każdym warunkach, bez względu na to, czy organizujemy duże przyjęcie w wynajętej sali zabaw czy w domowym zaciszu lub w ogrodzie. Odpowiednie ozdoby i inne akcesoria wprowadzą świetną atmosferę i zachwycą solenizanta oraz wszystkie zaproszone dzieci. Do dekoracji Kraina lodu (Frozen) wybierz dodatki w kolorze niebieskim, różowym, fioletowym i białym.

  Jakie wybrać ozdoby i dodatki?

  Idealna dziecięca impreza jest bardzo radosna, kolorowa i pełna pysznego jedzenia. Ogromny wpływ na odbiór miejsca, w którym organizujemy przyjęcie, mają rzecz jasna ozdoby. W Partytino znajdziesz fantastyczne dekoracje Kraina lodu (Frozen) oraz gotowe zestawy Kraina lodu (Frozen) ze wszystkimi niezbędnymi elementami, takimi jak balony, girlandy, talerzyki, kubeczki, serwetki i nie tylko. Dlaczego warto zaopatrzyć się we wszystkie te rzeczy?

  ●     Balony sprawdzą się znakomicie na dosłownie każdej imprezie bez względu na jej tematykę. Można wybrać takie o jednolitym kolorze (w tym przypadku najlepszym wyborem będzie biały, jasnoniebieski, błękitny, granatowy, różowy i fioletowy) bądź z głównymi postaciami Krainy lodu. W Partytino można zakupić balony o różnych wielkościach i kształtach.

  ●     Akcesoria na stół z tematem przewodnim przyjęcia to kolejna niezbędna rzecz podczas święta fana Frozen. W naszej ofercie można znaleźć talerze, kubki i serwetki.

  ●     Ponadto polecamy również girlandy na ścianę, urodzinowe czapeczki i zaproszenia z piękną grafiką.  

 • Zestawy urodzinowe FC Bayern

  Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę prawdziwemu fanowi drużyny piłkarskiej Bayern Monachium? Doskonale trafiłeś! Posiadamy akcesoria i zestawy urodzinowe FC Bayern, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe przyjęcie. Czerwone dekoracje z herbem drużyny sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych. Takie ozdoby można zastosować podczas urodzin, wieczoru kawalerskiego czy zwykłego spotkania w gronie przyjaciół. Podpowiadamy, w jakie ozdoby i akcesoria warto się zaopatrzyć, by stworzyć najlepszą atmosferę na imprezie. Możesz zdecydować się na zakup pojedynczych elementów w większych ilościach (po kilka, kilkanaście sztuk) lub wybrać gotowy zestaw, nad którym nie musisz się głowić. Oferowane przez nas zestawy składają się z 36, 37, 38 bądź 44 elementów i pozwalają uzyskać najlepszy klimat, który pokocha każdy fan piłki nożnej. 

  Dekoracje FC Bayern

  W Partytino można kupić niewielkie, kilkuczęściowe zestawy, składające się z dodatków jednego rodzaju bądź wielkie komplety, w których znajduje się od kilku do kilkunastu serwetek, kubków, talerzy, balonów, a dodatkowo również obrus czy girlanda do zawieszenia na ścianie. Dekoracje FC Bayern będą doskonałym wyborem, zarówno w przypadku przyjęć domowych, w niewielkich pomieszczeniach, jak i tych, które chcemy zorganizować na świeżym powietrzu (w przydomowym ogrodzie czy na działce) lub w wynajętej sali (np. sali zabaw czy w barze). Latem najlepiej świętować na świeżym powietrzu, gdzie można przyrządzić grilla lub ognisko, co z pewnością ucieszy wszystkich uczestników imprezy. Odpowiednio dobrane ozdoby i akcesoria mogą nadać każdemu wydarzeniu niepowtarzalną atmosferę i wywołać radość jubilata oraz zachwyt wszystkich zaproszonych gości. Tematyczne przyjęcie z akcesoriami z ulubionym motywem solenizanta i reszty uczestników zostanie na długo zapamiętane i będzie dobrze wspominane. Najlepszym i zarazem najpopularniejszym rozwiązaniem jest wybór zastawy stołowej z głównym motywem oraz balonów, w tym wypadku w kolorze białym, czerwonym i granatowym. 

  Wybór ozdób i dodatków

  Aby przygotować znakomite przyjęcie musimy pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze musimy zadbać o dobre jedzenie, po drugie: rozrywka – muzyka, może jakieś gry i zabawy, a czasem wystarczy po prostu czas spędzony z rodziną lub przyjaciółmi. Po trzecie – ozdoby. Tematyczne ozdoby oraz odpowiednie akcesoria wprowadzą świetny klimat, który będzie współgrać ze świętowaną okazją. Jakie może znaleźć w naszym sklepie dekoracje FC Bayern oraz zestawy urodzinowe FC Bayern? Posiadamy serwetki, talerze, kubki, obrus, balony i girlandy. Natomiast, jeśli chodzi o nasze zestawy, można wybrać spośród czterech:

  ●     36 elementów – 8 talerzy, 8 kubków i 20 serwetek,

  ●     37 elementów – 8 talerzy, 8 kubków, 20 serwetek i 1 obrus,

  ●     38 elementów – 8 talerzy, 8 kubków, 20 serwetek, 1 obrus i 1 baner, girlanda FC Bayern,

  ●     44 elementy – 8 talerzy, 8 kubków, 20 serwetek, 1 obrus, 1 girlanda FC Bayern i 6 balonów.

  Kup zestaw lub samodzielnie skompletuj ozdoby na przyjęcie w stylu piłkarskim!

 • Flamingi

  Flaming – dekoracje na przyjęcia

  Flamingi to obecnie jeden z najbardziej popularnych wzorów imprezowych, ale nie tylko. Te piękne różowe ptaki z łatwością można znaleźć również na akcesoriach i dodatkach do domu oraz ubraniach, takich jak koszulki czy sukienki. Flamingi świetnie sprawdzą się jako motyw letniego przyjęcia, w stylu tropikalnym, zwłaszcza w ogrodzie lub na wakacjach nad morzem, na Mazurach czy po prostu przy basenie. Bliskość wody podkreśla egzotyczny charakter imprezy. Różowe ptaki najlepiej łączyć z kolorem złotym, niebieskim, zielonym, morskim czy białym. Dekoracje urodzinowe flamingi sprawdzą się zarówno w przypadku dziecięcych przyjęć, jak i imprez dla dorosłych. Warto je wybrać na urodziny, spotkanie z długo niewidzianymi znajomymi, ale także na wieczór panieński, sylwestra czy baby shower. Jakie wybrać ozdoby i inne akcesoria, aby stworzyć niezapomnianą i uroczą imprezę z flamingami w roli głównej? Oferujemy różnorodne dekoracje, z których możesz stworzyć oryginalny i piękny zestaw na dosłownie każdą okazję.

  Dekoracje flamingi

  Oferujemy zestawy, w których można znaleźć kilka dekoracji z flamingami jednego rodzaju, oraz pojedyncze elementy. Łącz ozdoby według swojego uznania i stwórz niebanalne przyjęcie, które zostanie zapamiętane na długo, a wszyscy uczestnicy będą je miło wspominać. Oferujemy dekoracje flamingi do zawieszenia na ścianie, spiralne zwisające ozdoby, kolorowe balony, a nawet okulary i opaski z różowymi ptakami. Flamingi – dekoracje na przyjęcia – sprawdzą się znakomicie zarówno w przypadku przyjęć domowych, jak i tych organizowanych na zewnątrz, a także i w dużych, wynajmowanych salach. Jednak motyw z egzotycznym różowym ptakiem najlepiej sprawdzi się na świeżym powietrzu: w przydomowym ogrodzie czy na działce, przy grillu, ognisku oraz basenie, a także na wyjazdach nad morze czy Mazury. Właściwie wybrane ozdoby i dodatki wprowadzą do każdego pomieszczenia i miejsca tropikalny charakter imprezy na plaży. Zachwyć swoich gości i zorganizuj egzotyczne przyjęcie. 

  Jakie wybrać dekoracje flamingi?

  1)    Zastawa stołowa – oferujemy hawajski niebieski obrus z różowymi ptakami i zielonymi liśćmi palm, papierowe serwetki, kubki i talerze z flamingami w imprezowych czapeczkach, a także papierowe miseczki na słodkie lub słone przekąski o pojemności 400 ml. Do drinków mamy hawajskie słomki, a do tortu, ciasta czy muffinek – wykałaczki i świeczki z flamingami.

  2)    Balony i inne ozdoby – posiadamy również balony (niebieskie, różowe i fioletowe) ze złotymi flamingami, a także girlandy i świderki dekoracyjne.

  3)    Okulary dla gości – warto się również zaopatrzyć w zabawne opaski i okulary z motywem flamingów, które sprawią, że goście będą się czuć jak na rajskiej plaży.

  4) Piniata - podczas ogrodowego przyjęcie nie powinno również zabraknąć piniaty. Najlepiej wypełnić ją ulubionymi słodyczami i cukierkami solenizanta.

  Idealna impreza z flamingiem

  Aby stworzyć idealne przyjęcie należy zadbać o niezwykły klimat za pomocą dekoracji i dodatków, ale nie tylko. Weź pod uwagę również muzykę – najlepiej wakacyjną i pozytywną – a także jedzenie i drinki – na tropikalnej imprezie nie może zabraknąć dań i napojów z kokosem i ananasem. Dobrym wyborem będzie również zorganizowanie gier, które wprowadzą radosny nastrój i zachęcą wszystkich zaproszonych gości do wspólnej zabawy i relaksu. 

 • Jednorożce

  Zestaw urodzinowy – jednorożce

  Dekoracje jednorożce już od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcą urządzić zabawne i cukierkowe przyjęcie z powodu różnych okazji. Ozdoby z białym lub tęczowym koniem pozwalają uzyskać unikalny charakter imprezy, magiczny, który z pewnością zachwyci dzieci i rozbawi osoby dorosłe. Jednorożce są również często przedstawiane na koszulkach i bluzach, a także i błyszczących akcesoriach do domu, które mają wprowadzić nieco dowcipu do stonowanych pomieszczeń. Dekoracje jednorożce na przyjęcia będą doskonałą ozdobą każdej imprezy urodzinowej, a także wieczoru panieńskiego, baby shower, sylwestra czy zwykłego spotkania z przyjaciółmi. Ozdoby z jednorożcami najlepiej łączyć z kolorem białym, niebieskim, różowym czy fioletowym. Dobrym wyborem będzie np. zakup balonów w tych kolorach albo postawienie na pastelowe dodatki i akcesoria. Jakie wybrać dekoracje bądź zestawy z jednorożcem, aby zorganizować niezwykłe przyjęcie? Oferujemy różne ozdoby, a także gotowe zestawy z jednorożcami w roli głównej, które sprawdzą się zawsze i wszędzie!

  Dekoracje jednorożce

  W Partytino można znaleźć zarówno pojedyncze egzemplarze danej ozdoby, jak i gotowe zestawy urodzinowe jednorożce, dla osób, które nie mają ochoty kompletować poszczególnych elementów lub po prostu chcą od razu zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne dekoracje z jednorożcami. Możesz łączyć ze sobą ozdoby według uznania, wybrać tylko kilka dekoracji albo jeden rodzaj, a także mieszać je dowolnie z innymi motywami bądź zdecydować się na dodatki neutralne. Twórz niebanalne rozwiązania, które pomogą Ci zorganizować kolorowe i zabawne przyjęcie, które zaproszeni goście nigdy nie zapomną. Oferujemy dekoracje jednorożce: balony, spirale do zawieszenia na ścianach, girlandy, zastawę stołową z pięknymi motywami, a nawet specjalne opaski z błyszczącymi rogami jednorożców na głowę. Zestawy urodzinowe jednorożce sprawdzą się w każdym miejscu, bez względu na to, czy decydujemy się zorganizować przyjęcie w domowym zaciszu, w ogrodzie bądź na działce przy grillu i basenie czy w wynajmowanej sali (także sali zabaw). Z odpowiednimi ozdobami wszędzie uda Ci się stworzyć magiczny klimat.

  Jakie warto wybrać dekoracje jednorożce?

  ●     Zastawa stołowa – w ofercie naszego sklepu można znaleźć pełną zastawę stołową i inne akcesoria: serwetki, plastikowe kubki, papierowe talerze, a także miseczki na słone i słodkie przekąski, paterę na tort, ciasta, ciasteczka czy muffinki i obrusy urodzinowe oraz słomki do napojów.

  ●     Ozdoby – oferujemy także banery z napisem „Happy birthday”, girlandy, dekoracje świderki i piękne rozety. Posiadamy również piniatę w kształcie jednorożca, którą można wypełnić dowolnymi łakociami (najlepiej zdecydować się na ulubione słodycze solenizanta).

  ●     Zaproszenia – wśród naszych produktów nie brakuje wyjątkowych zaproszeń z pięknymi grafikami i kopertami, które można wysłać osobom, które chcemy zaprosić na przyjęcie bądź wręczyć im je osobiście.

  ●     Opaski na głowę – żadna szalona i zabawna impreza z jednorożcami nie może się obejść bez specjalnych opasek na głowę z kolorowymi rogami!

 • Oferowane dekoracje kosmos to doskonały wybór na przyjęcie urodzinowe (i nie tylko) każdego miłośnika kosmosu i wszystkiego, co jest z nim związane. Uniwersalne grafiki przedstawione na naszych akcesoriach z kosmosem nadają się znakomicie zarówno w przypadku dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych, które chcą urządzić tematyczne przyjęcie związane z jedną z ich najważniejszych pasji. Takie ozdoby sprawdzą się na różne okazje. Ciemne dekoracje pozwalają uzyskać unikatowy charakter przyjęcia, który sprawi radość każdemu miłośnikowi kosmologii. Aby uzyskać jak najlepszy efekt zalecamy urządzić przyjęcie wieczorem, kiedy na zewnątrz jest już ciemno, a w pokoju, w którym odbywa się impreza, umieścić niewielkie lampki i inne świecące ozdoby, np. w kształcie gwiazdek. Półmrok podkreśli temat przyjęcia i doskonale się do niego wpasuje. Dekoracje kosmos przypadną do gustu każdemu miłośnikowi przestrzeni kosmicznej, astronomii i lotów w kosmos. Tego rodzaju ozdoby sprawdzą się znakomicie podczas przyjęć urodzinowych  czy wieczorów kawalerskich, a także wtedy, gdy chcemy świętować zakończenie roku szkolnego syna itd. Akcesoria kosmos najlepiej łączyć z dodatkami w kolorze czarnym, granatowym czy białym i szarym. Warto ozdabiać pomieszczenia także lampkami w kształcie gwiazd czy planet. Jakie dobrać dekoracje bądź zestawy urodzinowe kosmos, by zorganizować niezwykłe przyjęcie o tej tematyce? W naszym sklepie można znaleźć różnorodne ozdoby, a także i gotowe zestawy ze wszystkimi niezbędnymi elementami, jeśli zależy nam na pełnym ekwipunku.  

  Kosmiczne ozdoby

  Dekoracje kosmos w naszym sklepie można zakupić osobno bądź w gotowym zestawie. Opakowanie z jednym rodzajem ozdoby zawiera od jednej do kilku dekoracji. Natomiast w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne przedmioty do urządzenia w pełni kosmicznego przyjęcia. Pojedyncze elementy można dowolnie ze sobą łączyć, także i z ozdobami o innej tematyce lub zdecydować się na dodatki neutralne i bez wzorów. Natomiast zestawy to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto chce zgromadzić wszystkie elementy o danej tematyce lub nie za bardzo wie, co powinien kupić. Zachęcamy do tworzenia niebanalnych rozwiązań, które sprawią, że z łatwością zorganizujesz kolorową i zabawną imprezę, której goście szybko nie zapomną. Oferujemy dekoracje kosmos – balony z aplikacjami i wzorami z astronautami, rakietami i gwiazdami oraz planetami, a także girlandy do zawieszenia z planetami oraz kubki, talerze, serwetki. Kosmiczne ozdoby na urodziny i inne przyjęcia sprawdzą się doskonale w każdym miejscu, bez względu na to, czy organizujemy przyjęcie w domu lub mieszkaniu, wynajętej sali, sali zabaw czy w przydomowym ogródku albo na działce. Odpowiednie dekoracje kosmos wprowadzą niezwykły klimat dosłownie zawsze i wszędzie.  

  Jakie wybrać ozdoby kosmiczne?

  1)     Zastawa stołowa – na imprezie tematycznej nie powinno zabraknąć zastawy stołowej z ulubionym motywem solenizanta. W naszej ofercie można znaleźć papierowe serwetki, plastikowe kubki oraz papierowe talerze. Wszystkie te elementy są wykonane z bezpiecznych i nietłukących się materiałów, dlatego nadają się wprost idealnie na każde dziecięce przyjęcie.

  2)     Girlandy i balony – na ścianie za krzesłem czy fotelem solenizanta można zawiesić piękną girlandę, a po całym pokoju rozrzucić balony. Można je napełnić zarówno helem i stworzyć unoszący się, kolorowy „bukiet”, jak i zwykłym powietrzem. 

 • Księżniczki "Princess"

  W naszym sklepie można zakupić piękne dekoracje urodzinowe z wizerunkami ulubionych przez dziewczynki księżniczek. To wprost idealny wybór na przyjęcia urodzinowe młodych wielbicielek klasycznego Disneya. Urocze i bardzo kolorowe grafiki sprawdzą się najlepiej w przypadku różnych imprez dziecięcych, nie tylko tych urodzinowych. Różowe dekoracje zamienią każde przyjęcie w prawdziwy bal w cukierkowym pałacu i zachwycą każdego. Tego rodzaju ozdoby wykorzystuje się najchętniej podczas urodzin, ale są również znakomitym rozwiązaniem w przypadku zakończenia roku czy po prostu spotkania integracyjnego uczennic pierwszych klas. Dekoracje urodzinowe księżniczki najlepiej łączyć z dodatkami w radosnych i żywych kolorach, takich jak róż, błękit, fiolet, żółć. Oferowane przez nas dekoracje urodzinowe księżniczki znakomicie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – domowym zaciszu, wynajętej sali czy sali zabaw w wyjątkowym miejscu - a także i na zewnątrz – na działce czy w przydomowym ogrodzie. Jak dobrać idealne dekoracje lub zestawy dekoracyjne, aby zorganizować najlepsze przyjęcie z motywem księżniczek?

  Ozdoby z księżniczkami

  W sklepie Partytino.pl można znaleźć wiele różnorodnych ozdób, sprzedawanych oddzielnie, a również i w zestawach. Pojedyncze elementy można ze sobą dowolnie łączyć, także z ozdobami o innej tematyce bądź postawić na neutralne dodatki, np. w jednym kolorze, zamiast decydować się na wszystkie elementy z jednym wzorem. Osobom niezdecydowanym polecamy gotowe zestawy. Zalecamy tworzyć oryginalne rozwiązania – kolorowe i radosne, które sprawią, że samo przyjęcie będzie niezapomniane i długo wspominane przez wszystkie uczestniczki. Oferujemy różne dekoracje urodzinowe księżniczki, w tym kubki, talerze, serwetki i obrus na stół z wizerunkami ulubionych przez większość dziewczynek księżniczek Disneya, a także piękne zaproszenia urodzinowe i girlandy w kształcie trójkątnych flag do zawieszenia na ścianie bądź przewieszenia przez cały pokój. Ozdoby z księżniczkami sprawdzą się znakomicie w każdym miejscu i podczas każdej okazji, bez względu na to, czy decydujemy się na niewielkie przyjęcie w domowym zaciszu tylko z kilkoma osobami, jak i wtedy, gdy wynajmujemy salę oraz zapraszamy sporą ilość gości. To właśnie piękne dodatki i akcesoria stwarzają niezwykły klimat i wprowadzają radosną atmosferę. Przygotowując imprezę dla najmłodszych warto pamiętać również o zorganizowaniu różnych gier i zabaw. Można również zdecydować się na bal przebierańców, co z pewnością zachwyci wszystkie uczestniczki takiego przyjęcia. 

  Jakie wybrać dekoracje urodzinowe z księżniczkami?

  1)     Zastawa stołowa – podczas każdego przyjęcia w pewnym momencie wszyscy zasiadamy zawsze do stołu, warto więc zakupić zastawę stołową z motywem księżniczek. W naszej ofercie można znaleźć tematyczny obrus, papierowe talerzyki i serwetki oraz plastikowe kubki.

  2)     Girlandy – tego rodzaju ozdoby można umieścić na ścianie tuż za solenizantką bądź przewiesić przez całe pomieszczenie.

  3)     Balony – w przypadku tego motywu zalecamy jasne i kolorowe balony, najlepiej różowe, niebieskie, fioletowe czy żółte. Balony z naszej oferty można napełnić helem bądź zwykłym powietrzem. Można je rozrzucić po pomieszczeniu, a potem wykorzystać w trakcie zabaw albo przywiązać do krzeseł, by fantazyjnie unosiły się wokół stołu z przekąskami.

  4)     Zaproszenia – piękne ozdobne kartki z motywem księżniczek, które można wysłać pocztą bądź wręczyć osobiście.

 • Lego

  Oferujemy bardzo szeroką ofertę dekoracji z motywem nawiązującym do popularnych na całym świecie klocków Lego. Posiadamy ozdoby nawiązujące do różnych zestawów klocków – Lego Ninjago i City – oraz do filmów animowanych Lego Przygoda i Lego Przygoda 2. To idealne akcesoria na przyjęcie urodzinowe (i nie tylko) młodych fanów kreatywnych zabawek. Dekoracje urodzinowe Lego sprawdzą się doskonale podczas różnych dziecięcych przyjęć dla chłopców. Posiadamy elementy z ciemnymi grafikami i aplikacjami nawiązującymi do chłopięcych zestawów klocków, dlatego też będą doskonałym wyborem właśnie dla chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ozdoby tego typu najczęściej stosuje się podczas urodzin dziecka, ale są również świetnym rozwiązaniem w przypadku zakończenia roku szkolnego czy spotkania z przyjaciółmi lub z kolegami z nowej klasy. Dekoracje urodzinowe Lego można z powodzeniem łączyć z dodatkami w typowo chłopięcych barwach, takich jak granatowy i czarny, ale również i czerwony czy żółty. Dekoracje Lego, które można znaleźć w naszym sklepie, sprawdzą się wprost doskonale w każdym pomieszczeniu – liczne i różnorodne ozdoby to doskonałe rozwiązanie w przypadku dużych pomieszczeń, wynajmowanych sal i sal zabaw dla dzieci, a także przydomowych ogrodów i działek. Natomiast mniejsza ilość dekoracji sprawdzi się wtedy, kiedy organizujemy imprezę dla mniejszej liczby osób w domowym zaciszu. Jakie wybrać ozdoby, aby stworzyć niezapomniane przyjęcie z motywem Lego dla chłopców?

  Ozdoby na przyjęcia Lego

  W sklepie Partytino.pl oferujemy wiele różnorodnych dekoracji, które są sprzedawane jako pojedyncze elementy w kilku egzemplarzach bądź gotowe zestawy składające się z różnych ozdób, również w kilku lub kilkunastu egzemplarzach. Pojedyncze dekoracje urodzinowe Lego mogą być dowolnie łączone z elementami z innymi wzorami lub neutralnymi akcesoriami i dodatkami w uniwersalnych i jednolitych kolorach. Osobom jednak niezdecydowanym bądź takim, które nie czują się pewnie w łączeniu różnych elementów, zalecamy zdecydować się na gotowe zestawy. Oferujemy różne dekoracje urodzinowe Lego, w tym kubki, serwetki, talerze i obrusy, a także zaproszenia urodzinowe, banery, flagi i balony. Ozdoby z Lego sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu i podczas każdej okazji, obojętnie, gdzie decydujemy się zorganizować imprezę – czy wybierzemy domowe zacisze i zaprosimy tylko kilka osób, czy jednak wynajmiemy salę zabaw, albo postanowimy urządzić przyjęcie na działce lub w przydomowym ogródku. To właśnie dekoracje i ozdoby wpływają na klimat i atmosferę – wprowadzają niezwykły nastrój i zachęcają młodych gości do zabawy. Kiedy szykujemy przyjęcie dla najmłodszych, warto pomyśleć również o zabawach i grach, które mogą się odbyć w trakcie jej trwania. Dobrym pomysłem będzie również zaproponowanie balu przebierańców.

  Jakie wybrać dekoracje urodzinowe Lego na przyjęcie?

  • zastawa stołowa – bez względu na wiek uczestników, w pewnym momencie każdej imprezy wszyscy goście razem z solenizantem zasiadają przy stole, właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w pełną zastawę stołową z aplikacjami z Lego;

  • ozdoby – na ścianach można powiesić girlandy, a po pomieszczeniu rozrzucić balony, można je także wypełnić helem i przywiązał do krzeseł lub bufetu szwedzkiego. 

  • zaproszenie urodzinowe – piękna kartka będzie stanowić interesujący przedsmak przyszłego przyjęcia.

 • L . O. L . Surprise

  W naszym sklepie można zaopatrzyć się w różnorodne dekoracje urodzinowe L.O.L. Surprise, czyli z motywem z zabawkami-niespodziankami. Czym one są? To urocze laleczki, zwierzątka i liczne akcesoria, które kupuje w specjalnych nieprzezroczystych opakowaniach. Nigdy nie wiadomo jaką kupiło się zabawkę, stąd w nazwie Surprise - niespodzianka. Posiadamy ozdoby nawiązujące do różnych modeli zabawek z serii L.O.L. Surprise. To wręcz doskonałe akcesoria na każde przyjęcie urodzinowe (i nie tylko) dla dziewczynek w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które uwielbiają owe zabawki. Posiadamy dekoracje z uroczymi grafikami w typowo dziewczęcych kolorach o różnych odcieniach. Tego rodzaju ozdoby warto zestawiać z innymi dodatkami właśnie w barwach różowych, fioletowych czy jasnoniebieskich. Przyjęcia tematyczne i z dominującymi kolorami to znakomite rozwiązanie w przypadku właśnie urodzin dzieci, ale i innych okazji, takich jak na przykład zakończenie roku szkolnego czy spotkanie z przyjaciółmi lub przyjęcie integracyjne z koleżankami z klasy. Dekoracje urodzinowe L.O.L. Surprise ozdobią pięknie każde pomieszczenie, sprawdzą się również na zewnątrz podczas późnowiosennych i letnich dni. Liczne akcesoria sprawdzą się znakomicie w dużych pokojach, wynajętych salach i, oczywiście, salach zabaw. Nieco mniejsza ilość ozdób to natomiast dobre rozwiązanie, gdy organizujemy przyjęcie w domowym zaciszu. Natomiast ozdoby wiszące i balony powinniśmy koniecznie wykorzystać w przydomowych ogródkach czy na działce. Jakie ozdoby sprawią, że stworzymy niezapomniane przyjęcie z motywem L.O.L. Surprise, które zachwyci każdą dziewczynę i będzie jeszcze długo i mile wspominane przez wszystkich gości?

  Ozdoby na przyjęcie L.O.L. Surprise

  W Partytino.pl zapewniamy szeroką ofertą różnorodnych ozdób, które są sprzedawane w gotowych zestawach bądź jako pojedyncze elementy. Posiadamy zestawy z różną ilością dekoracji, które sprawdzą się znakomicie na niewielkich przyjęciach, jak i dużych przyjęciach z mnóstwem gości. Natomiast zakup pojedynczych ozdób to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które lubią samodzielnie dobierać poszczególne dodatki i samodzielnie chcą stworzyć piękny i oryginalny zestaw na przyjęcie dla swojego dziecka. Pojedyncze elementy można łączyć z dodatkami z innymi aplikacjami bądź postawić na neutralne i jednokolorowe ozdoby. Oferujemy dekoracje urodzinowe L.O.L. Surprise – kubki, talerze, serwetki, obrusy, a także zaproszenia urodzinowe, czapeczki, balony czy girlandy. Dlaczego warto kupić dekoracje na urodziny? To właśnie ozdoby i dodatki wpływają na atmosferę i klimat każdego przyjęcia – wprowadzają niezwykły nastrój i wywołują dobry humor. Kiedy przygotowujemy przyjęcie dla najmłodszych warto również przemyśleć kwestię zabaw i gier, które mogą się odbyć w trakcie imprezy.

  Jakie warto wybrać dekoracje urodzinowe L.O.L. Surprise?

  • zastawa stołowa – każde przyjęcie wiąże się z zajadaniem się pysznymi potrawami, warto więc zadbać o odpowiednie dekoracje stołu. Talerze, kubki, serwetki i obrus z odpowiednim motywem będą świetnym rozwiązaniem. Warto zauważyć, że wszystkie te rzeczy są wykonane z bezpiecznych materiałów. 

  • zaproszenia urodzinowe – piękna kartka wręczona czy wysłana przed przyjęciem będzie stanowić przedsmak przyszłej imprezy. 

  • balony i girlandy – ozdoby wiszące sprawdzą się znakomicie w ogrodach.

 • Oferujemy ogromną ilość różnorodnych ozdób urodzinowych z różnymi grafikami, aplikacjami i wzorami. Można się u nas zaopatrzyć także w dekoracje urodzinowe Minionki z uwielbianymi przez dzieci żółtymi postaciami z popularnych filmów animowanych. Posiadamy akcesoria, które nawiązują do różnych postaci z serii Minionki. Ozdoby tematyczne stanowią doskonałe rozwiązanie na przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które uwielbiają konkretny motyw. Minionki znakomicie sprawdzą się zarówno w przypadku imprez dla dziewczynek, jak i chłopców, a także podczas i przyjęć mieszanych. Dekoracje urodzinowe Minionki posiadają neutralne kolory, takie jak żółty, niebieski i biały. W takich kolorach można dobrać również dodatkowe dekoracje. Imprezy tematyczne z dominującym wzorem i kolorem warto organizować w przypadku urodzin dzieci, ale można się również na nie zdecydować także w wypadku innych okazji, takich jak zakończenie roku szkolnego, wygrana ważnego lub ogólnopolskiego konkursu czy po prostu integracja ze znajomymi z klasy bądź spotkanie z przyjaciółmi. Dekoracje urodzinowe Minionki sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i na zewnątrz, bez względu na to, czy organizujemy przyjęcie w domu czy wynajmujemy specjalną salę zabaw bądź decydujemy się na imprezę ogrodową. Duża ilość akcesoriów sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, natomiast w mniejszych lepiej z nimi nie przesadzić, inaczej będą przytłaczać. Jakie najlepiej wybrać ozdoby i które pozwolą nam stworzyć niezapomnianą imprezę z motywem Minionków, które zostanie zapamiętane na długo przez wszystkich gości i będzie zawsze miło wspominane?

  Ozdoby na przyjęcie Minionki

  W Partytino.pl można się zaopatrzyć w wiele różnorodnych dekoracji. Oferujemy sprzedaż zarówno pojedynczych elementów, jak i gotowych zestawów, które posiadają wszystkie niezbędne ozdoby do zorganizowania wspaniałego przyjęcia. W przypadku pojedynczych dekoracji polecamy je zestawiać z dodatkami z innymi wzorami bądź postawić na jednokolorowe neutralne akcesoria, takie jak na przykład balony, oczywiście żółte w tym wypadku będą najbardziej odpowiednie. Oferujemy dekoracje urodzinowe Minionki – kubki, serwetki, talerze, obrus, girlandy i balony. Każde dziecięce przyjęcie warto odpowiednio przyozdobić. To właśnie dekoracje tworzą niesamowitą atmosferę i nadają właściwy klimat każdej imprezy, wprowadzają stosowany nastrój i wywołują dobry humor u dzieci. Podczas przygotować do dziecięcego przyjęcia warto również zorganizować jakieś zabawy i gry, które umilą czas najmłodszym.  

  Jakie wybrać dekoracje urodzinowe Minionki?

  • zastawa stołowa – wszystkie przyjęcia w pewnym momencie odbywają się przy stole, warto zatem odpowiednio go udekorować serwetkami, talerzami, kubkami i obrusem. Można również przywiązać do krzeseł balony z helem.

  • balony i girlandy – kolorowe balony można napełnić helem i przywiązać do mebli bądź zastosować specjalne obciążniki, ale napełnić je powietrzem i rozrzucić po pomieszczeniu lub ogrodzie. Mogą być również wykorzystywane podczas dziecięcych zabaw. Girlandy natomiast znakomicie sprawdzą się zawieszone w ogrodzie lub za honorowym miejscem dla solenizanta.

 • Myszka MINNIE

  W sklepie Partytino można zakupić mnóstwo różnorodnych ozdób urodzinowych. Posiadamy zarówno dekoracje z grafikami i wzorami nawiązującymi do popularnych tematów, jak i całkowicie neutralne jednobarwne elementy, które mogą posłużyć jako dodatek do akcesoriów z konkretnymi aplikacjami. Oferujemy również dekoracje na urodziny Myszka Minnie z ponadczasową myszką z Disneya. Posiadamy ozdoby z uroczą grafiką Myszki Minnie z jednorożcem na różowym bądź fioletowym tle, które przypadną do gustu dzieciom, a także białe eleganckie kubki i talerze z symbolem nawiązującym do najsławniejszych postaci Disneya oraz ze złotą wstążką i złotym napisem, które z powodzenia mogą znaleźć się na przyjęciu dla młodzieży i dorosłych kobiet uwielbiających animacje ze znanego studia. Do dekoracji na urodziny Myszka Minnie można dobrać również inne ozdoby. Najlepiej zdecydować się na jednokolorowe elementy, w przypadku uroczej grafiki z jednorożcem można wybrać takie, które będą w kolorze fioletowym bądź różowym. Natomiast jeśli zamierzamy postawić na eleganckie ozdoby, najlepszym rozwiązaniem będą białe, czarne i złote akcesoria. Tematyczne przyjęcia z konkretnym motywem czy wzorem to znakomity pomysł na każde przyjęcie, bez względu czy organizujemy je dla dzieci, młodzieży czy osób dorosłych. Dekoracje na urodziny Myszka Minnie sprawdzą się znakomicie zawsze i wszędzie, bez względu na to, gdzie postanowimy zorganizować imprezę, a możliwości jest bardzo dużo – można wynająć salę bądź salę zabaw, zdecydować się na przyjęcie w ulubionym barze, postawić na domowe przyjęcie w gronie najbliższych lub zorganizować imprezę w ogrodzie czy na działce. Jeśli organizujemy przyjęcie dla sporej ilości osób powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednią ilość ozdób. Natomiast niewielkie i domowe imprezy w salonie warto tylko trochę ozdobić, inaczej pomieszczenie wyda nam się przytłaczające. Jakie ozdoby zawsze warto wybrać, jeśli marzymy o przygotowaniu niezapomnianego przyjęcia, które na długo pozostanie we wspomnieniach solenizanta i wszystkich gości?

  Zestaw urodzinowy Myszka Minnie

  Oferujemy różnorodne dekoracje, które można zakupić w gotowych zestawach najważniejszych elementów, które powinny się pojawić na każdym przyjęciu, a także pojedyncze ozdoby. Polecamy zakup pojedynczych elementów i dobór kolejnych, aby w ten sposób samemu przygotować oryginalny zestaw. Poszczególne ozdoby można łączyć z elementami innych zestawów bądź postawić na neutralne dodatki, jak choćby balony w jednym kolorze, w przypadku zestawu urodzinowego Myszka Minnie powinni być różowe, fioletowe, białe bądź złote. Zapewniamy wysokiej jakości ozdoby z Myszką Minnie – kubki, serwetki, talerze, obrus, obrus, balony, piniatę jednorożca do fioletowego zestawu. Każde przyjęcie warto odpowiednio udekorować, bez względu na to, czy organizujemy je dla dziecka, nastolatka czy osoby dorosłej. Coraz popularniejsze się również imprezy tematyczne, podczas których wykorzystywane są piękne ozdoby, a zaproszeni goście mają na sobie stroje nawiązujące do głównego tematu przyjęcia.  

 • Myszka MICKEY

  Posiadamy szeroką ofertę ozdób na przyjęcia z różnymi grafikami i wzorami, a także neutralne dekoracje w pojedynczych kolorach, które można ze sobą dowolnie łączyć. Oferowane przez nas ozdoby nawiązują do popularnych i lubianych tematów, a jednobarwne akcesoria sprawdzą się znakomicie jako dodatek do dekoracji z konkretnymi aplikacjami. W naszej ofercie można również znaleźć dekoracje Myszka Miki, które warto zastosować na urodziny w stylu Myszki Miki dla fanów pierwszych animacji z Disneya. Posiadamy ozdoby z współczesnymi grafikami, które z pewnością zachwycą dzieci, jak i dekoracje przyozdobione dawnymi szkicami Myszki Miki, które mogą się spodobać starszym fanom. Współczesne grafiki mają żywe kolory, głównie czerwone i żółty, natomiast czarne szkice są przedstawione na białym tle. Do dekoracji na urodziny w stylu Myszki Miki warto dobrać także inne ozdoby. Najlepiej zdecydować się na elementy w jednym kolorze. W przypadku tych ozdób zalecamy akcesoria w kolorze żółtym, czerwonym lub jasnoniebieskim bądź białym i czarnym. Imprezy z konkretnym motywem czy zdominowane przez dany wzór stają się obecnie coraz popularniejsze i są częściej organizowane. Stanowią również doskonałe rozwiązanie, gdy zastanawiamy się, jak stworzyć doskonałe przyjęcie dla dzieci. Dekoracje Myszka Miki sprawdzą się dosłownie zawsze i wszędzie, bez względu na to, czy postanowimy zorganizować przyjęcie, a możliwości jest mnóstwo. Jeśli organizujemy przyjęcie domowe i zapraszamy niewielką liczbę gości wystarczy jeden zestaw ozdób i akcesoriów, w przypadku większej ilości osób najlepiej wynająć salę, salę zabaw czy zamówić stolik w ulubionej knajpce. Natomiast późną wiosną i latem podczas wysokich temperatur najlepiej postawić na imprezę w ogródku bądź na działce. Jakie wybrać dekoracje z Myszką Miki, aby stworzyć niezapomniane przyjęcie, które zachwyci solenizanta i wszystkich zaproszonych gości?

  Dekoracje Myszka Miki

  W Partytino.pl można zaopatrzyć się w pojedyncze elementy bądź całe zestawy ze wszystkimi niezbędnymi dekoracjami na przyjęcia. Pojedyncze elementy można swobodnie łączyć z ozdobami o innych grafikach bądź postawić na neutralne dodatki w jednym kolorze. Natomiast w zestaw warto się zaopatrzyć wtedy, kiedy zapraszamy większą ilość osób, solenizant uwielbia dany wzór i kiedy zależy nam na jednym temacie imprezy. Zapewniamy dekoracje Myszka Miki, w tym: kubki, serwetki, talerze, obrus, girlandy w kształcie flagi, czapeczki urodzinowe i fantastyczne balony z ulubionymi postaciami z Disneya. Podczas każdego przyjęcia warto postawić na piękne i oryginalne dekoracje, bez względu na to, ile lat ma solenizant bądź jaki jest powód organizacji uroczystości. Po wyborze odpowiednich dekoracji warto przygotować również gry i zabawy, które umilą czas wszystkim gościom.

  Jakie wybrać dekoracje Myszka Miki?

  • zastawa stołowa – zawsze warto zakupić zastawę stołową (kubki, talerze, serwetki i/czy obrus), gdyż podczas każdego przyjęcia przecież spożywa się posiłki i spędza sporo czasu przy stole.

  • ozdoby naścienne i balony – nic tak nie wpływa na imprezowy nastrój jak kolorowe balony i girlandy. Można je napełnić helem i przywiązać do krzeseł, ustawić w dowolnym miejscu dzięki obciążnikom albo napełnić je zwykłym powietrzem i rozrzucić w pomieszczeniu lub ogrodzie. Balony o oryginalnych kształtach zalecamy wypełnić helem.

 • W sklepie Partytino.pl zapewniamy szeroką ofertę różnorodnych dekoracji i ozdób. Posiadamy zarówno elementy z popularnymi grafikami i wzorami, jak i jednokolorowe akcesoria, które znakomicie sprawdzają się jako dodatki do konkretnych zestawów. Dekoracje, które oferujemy, nawiązują do popularnych i niezwykle lubianych tematów, a jednokolorowe akcesoria mogą stanowić doskonałe dopełnienie. Sprawdzą się również wtedy, kiedy nie chcemy przytłoczyć gości motywem przewodnim. W naszej ofercie można zaopatrzyć się w ozdoby Pidżamersi na urodziny i inne przyjęcia. To doskonały wybór dla młodych fanów animowanego serialu o trójce przyjaciół, którzy każdej nocy zmieniają się w superbohaterów. Ozdoby Pidżamersi posiadają kolory strojów głównych bohaterów, czyli są zielono-niebiesko-czerwone. Do takich dekoracji warto wybrać również inne – najlepiej w jednym kolorze nawiązującym do kolorystyki Pidżamersów. Przyjęcia tematyczne stają się coraz popularniejsze, stanowią znakomite rozwiązanie wtedy, gdy chcemy zorganizować niezapomniane przyjęcia dla dzieci i nie tylko. Ozdoby Pidżamersi znakomicie udekorują każde pomieszczenie, bez względu na to, czy organizujemy imprezę w wynajmowanej sali, sali zabaw, w domu czy w ogrodzie. Warto jednak zauważyć, że w dużych pomieszczeniach warto zastosować większą ilość ozdób, natomiast w mniejszych musimy uważać, aby z nim nie przesadzić, gdyż będą zwyczajnie przytłaczać. A jeśli martwimy się, że spora ilość dekoracji z tym samym wzorem będzie przesadą, najlepiej dokupić elementy w dość neutralnych wzorach lub jednokolorowe dodatki. Natomiast późną wiosną i latem powinniśmy koniecznie zdecydować się na organizację przyjęcia na zewnątrz. Przydomowy ogród lub ogród na działce. Jakie najlepiej wybrać ozdoby Pidżamersi, jeśli chcemy przygotować imprezę dla dzieci, która sprawi wszystkim wiele radości i będzie niezapomniana?

  Urodzinowe dekoracje Pidżamersi

  Zapewniamy zarówno pojedyncze elementy oraz gotowe zestawy. Pojedyncze urodzinowe dekoracje Pidżamersi można ze sobą dowolnie łączyć, a także dobierać do nich ozdoby z innymi wzorami lub postawić na uniwersalne i jednobarwne dodatki. To znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć oryginalny wystrój i lubią dobierać dodatki do wnętrz. Natomiast na zestaw warto zdecydować się wtedy, kiedy młody solenizant wyjątkowo lubi dany motyw a my nie przepadamy lub nie jesteśmy zbyt dobrzy w wybieraniu dekoracji. Zapewniamy wysokiej jakości urodzinowe dekoracje Pidżamersi – serwetki, kubki, talerze, maski, balony, serpentyny i zaproszenia urodzinowe. Każde przyjęcie urodzinowe dziecka powinno być czymś radosnym i niezapomnianym. Wybierając dekoracje na imprezę powinniśmy także pamiętać o przygotowaniu gier, zabaw i odpowiedniej oprawy muzycznej, które znakomicie umilą czas najmłodszym.

  Jakie wybrać ozdoby Pidżamersi?

  • zastawa stołowa – stół to bardzo ważny element każdego przyjęcia. Bez względu na to czy decydujemy się klasycznie podać posiłki czy zamierzamy postawić na szwedzki bufet, warto zakupić pełną zastawę stołową z głównym motywem imprezy.

  • balony – żadna impreza nie powinna się odbyć bez kolorowych balonów. Można je napełnić zarówno helem, jak i zwykłym powietrzem.

  • maski – jeśli organizujemy przyjęcie z motywem superbohaterów dla dzieci, warto zaopatrzyć się także w maski ulubionych postaci.

 • Piłka Nożna

  Oferujemy wysokiej jakości dekoracje i ozdoby nawiązujące do różnych popularnych filmów, animacji, hobby i wzorów, które znakomicie sprawdzają się podczas przyjęć urodzinowych i innych imprez tematycznych. Posiadamy ozdoby z grafikami i wzorami bądź jednobarwne akcesoria, które mogą posłużyć jako dodatki do elementów z aplikacjami. Uniwersalne i jednokolorowe ozdoby są również znakomitym rozwiązaniem wtedy, kiedy staramy się nie przesadzić z danym motywem i nie przytłoczyć nim pomieszczenia i zaproszonych gości. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć m.in. dekoracje urodzinowe piłka nożna z idealnym motywem dla fanów futbolu. Tego rodzaju ozdoby są uniwersalne, dlatego sprawdzą się zarówno na dziecięcym przyjęciu urodzinowym, jak i imprezie dla dorosłych mężczyzn, a także podczas spotkania przyjaciół, którzy zamierzają razem obejrzeć mecz ulubionej drużyny czy międzynarodowy turniej. Ozdoby z piłką nożną są czarno-białe, natomiast obrus zielony, dlatego też z tego powodu można dobrać do nich i inne, bardziej kolorowe ozdoby, mogą nawiązywać na przykład do barw ulubionej drużyny lub kraju, któremu kibicujemy. Imprezy tematyczne stają się coraz popularniejsze, gdyż jest to świetne rozwiązanie, gdy zależy nam na przygotowaniu niezapomnianego przyjęcia z powodu różnych okazji. Ponadto sprawiają ogromną radość zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Dekoracje urodzinowe piłka nożna sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu, zalecamy jednak ozdobić je w pokojach, w których nie dominuje jednak kolor biały. Najlepiej sprawdzą się w domowym zaciszu, a podczas ciepłych dni w ogrodzie lub na działce. Ozdoby w takich neutralnych kolorach sprawdzą się również w bardzo kolorowych salach zabaw, które można wynająć na przyjęcie dziecięce. Jakie wybierać dekoracje urodzinowe piłka nożna, aby stworzyć niezapomniane przyjęcie dla dzieci bądź wspaniałą imprezę dla nieco starszych fanów futbolu?

  Ozdoby dla fanów piłki nożnej

  W Partytino.pl można zakupić pojedyncze elementy i łączyć je dowolnie z ozdobami neutralnymi bądź z innych zestawów lub zdecydować się na gotowy zestaw i udekorować pomieszczenie lub ogród jednym dominującym wzorem. Zakup pojedynczych sztuk to znakomita okazja dla osób, które pragną przygotować oryginalny wystrój i uwielbiają samodzielnie wybierać poszczególne dodatki, które wpłyną na nastrój i klimat całego przyjęcia. Zestawy natomiast sprawdzą się doskonale tam, gdzie zależy nam na wszystkich dekoracjach w jednym motywie lub kiedy nie mamy zbytnio pomysłu jak połączyć je z innymi ozdobami. Zapewniamy wysokiej jakości dekoracje urodzinowe piłka nożna, w tym: talerze, kubki, serwetki, miseczki, wykałaczki do jedzenia, obrusy, a także balony, girlandy, świderki i piniaty. Każde przyjęcia dla dziecka (ale nie tylko) powinno być radosne i niezapomniane. W przypadku dziecięcych imprez warto przygotować także gry i zabawy, które będzie mieć za zadanie umilić czas najmłodszym gościom.

 • Psi Patrol

  W sklepie Partytino można zakupić różnorodne dekoracje i ozdoby na urodziny i inne przyjęcia, które posiadają grafiki popularnych postaci z filmów czy animacji, a także nawiązujących do uwielbianych wzorów czy hobby. Tego rodzaju akcesoria sprawdzają się znakomicie podczas tematycznych imprez, zwłaszcza dla dzieci, ale wiele z naszych zestawów stanowi również znakomite rozwiązanie w przypadku przyjęć dla młodzieży czy dorosłych osób. Poza ozdobami z aplikacjami i wzorami, posiadamy także jednokolorowe dekoracje, które mogą posłużyć jako dodatki do akcesoriów z konkretnymi grafikami. Ozdoby w jednym kolorze bądź z bardzo uniwersalnym czy neutralnym wzorem sprawdzą się także wtedy, gdy po prostu nie chcemy przesadzić z danym motywem i / lub nie chcemy przytłoczyć zarówno pomieszczenia, jak i gości wzorem. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć bardzo popularny zestaw urodzinowy Psi Patrol. Serial animowany o bohaterskich przygodach grupy uroczych psiaków jest dziś niezwykle popularny. Jeśli Twoje dziecko również uwielbia Psi Patrol – koniecznie zdecyduj się na jeden z naszych zestawów lub samodzielnie dobierz poszczególne pojedyncze elementy. Oferowane przez nas dekoracje urodzinowe Psi Patrol mają zarówno typowo chłopięce kolory (niebieski i czerwony), jak i typowo dziewczęce (różowy i miętowy), dlatego z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla swojego dziecka. Tematyczne przyjęcia z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne i stanowią świetne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zorganizować niezapomnianą imprezę. Sprawiają najwięcej radości dzieciom, ale młodzież i dorośli także je uwielbiają. Zestaw urodziny Psi Patrol sprawdzi się wprost idealnie w każdym pomieszczeniu, sali zabaw, w ogrodzie czy w innym miejscu, w którym zdecydujemy się zorganizować przyjęcie. Jakie najlepiej wybrać dekoracje urodzinowe Psi Patrol, aby stworzyć znakomitą i niezapomnianą imprezę, która zachwyci solenizanta i wszystkie zaproszone dzieci?

  Ozdoby na urodziny Psi Patrol

  Oferujemy zakup zarówno pojedynczych ozdób, jak i całych zestawów. Decydując się na zakup osobnych elementów możemy tworzyć własne oryginalne dekoracje. Zestawy natomiast składają się z od kilku do kilkunastu części z jednym wzorem / jedną grafiką i warto zdecydować się na nie, gdy zależy nam na dominującym temacie. W naszym sklepie można zaopatrzyć się wyłącznie w wysokiej jakości ozdoby na urodziny Psi Patrol z uroczym psim motywem z obecnie jednej z najbardziej ulubionych animacji dla dzieci. Posiadamy m.in. kubki, talerzyki, serwetki, obrusy, a także girlandy, balony o różnych kształtach, zaproszenia urodzinowe i piniaty. Przyjęcie urodzinowe to dla każdego dziecka wyjątkowe wydarzenie i tylko od nas zależy jakie ono będzie. Piękne ozdoby z postaciami z ulubionych animacji z pewnością ucieszą solenizanta i wszystkich młodych gości, ale sprawią również, że impreza będzie jeszcze długo i mile wspominana przez wszystkich.

 • Spiderman
 • Strażak Sam
 • Star Wars

  Oferujemy wspaniałe dekoracje urodzinowe Star Wars dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Tego rodzaju ozdoby sprawdzą się znakomicie podczas różnych przyjęć tematycznych – zarówno w przypadku najmłodszych, jak i dorosłych miłośników. Star Wars to seria, która doczekała się wielu filmów, animacji, książek i komiksów – każdy na świecie zna kultowych bohaterów i ich niezwykłe przygody, które na stałe zapisały się w popkulturze. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w ozdoby urodzinowe z legendarnym Darth Vaderem i szturmowcami, na których dominuje czarny, czerwony i biały kolor. Do takich dekoracji zaleca się dobrać również akcesoria i dodatki o jednolitej barwie – tego typu rozwiązania sprawiają, że nie przytłoczy się wzorem ani pomieszczenia, ani gości. Dobrym pomysłem jest również dobór uniwersalnych bądź też neutralnych grafik. W przypadku Gwiezdnych Wojen warto zdecydować się na ozdoby w kolorze czarnym, białym, szarym, czerwonym czy z grafikami przedstawiającymi rozgwieżdżone niebo, planety czy kolorowe mgławice. Nasze ozdoby na urodziny Star Wars występują w typowo chłopięcych barwach i z typowo chłopięcymi grafikami. Dlaczego warto zaopatrzyć się w urodzinowe dekoracje Star Wars? Imprezy tematyczne każdego roku zyskują na popularności i stanowią świetną i oryginalną rozrywkę dla gości w różnym wieku. Takie rozwiązania sprawdzają się szczególnie w przypadku najmłodszych. Jeśli Twoje dziecko uwielbia Gwiezdne Wojny i chcesz zorganizować mu niezwykłe przyjęcie, które zostanie w jego pamięci na długo, koniecznie wybierz dekoracje na urodziny Star Wars z jego ulubionymi bohaterami! Ozdoby urodzinowe Star Wars sprawdzą się nie tylko jednak na imprezach z okazji urodzin. Przyjęcie tematyczne to znakomity pomysł na spotkanie integracyjne z nowymi kolegami z klasy. Tego rodzaju imprezy można organizować również z innych okazji, takich jak na przykład zakończenie roku szkolnego czy wygrana w ważnym sportowym wydarzeniu. Urodzinowe dekoracje Star Wars sprawdzają się doskonale w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego rozmiar, a także i na zewnątrz np. w ogrodzie.

  Dekoracje Star Wars na każdą okazję

  W naszym sklepie można zakupić pojedyncze dodatki, ale i gotowe zestawy składające się z kilku różnych akcesoriów, które wystarczy wyjąć z pudełka i umieścić na stole. Zakup osobnych dekoracji to dobry wybór dla osób, które same chcą stworzyć własny i oryginalny zestaw – w ten sposób można połączyć daną grafikę z jednokolorowymi dodatkami, ale i również z dekoracjami z innych zestawów. Kiedy warto zdecydować się na gotowy zestaw? Najlepiej go zakupić wtedy, kiedy chcemy, aby na przyjęciu dominował jeden temat i/ lub jeden wzór. Oferujemy wysokiej jakości asortyment na urodziny Star Wars, które nawiązują do ulubionych filmów i książek. W sprzedaży posiadamy serwetki, talerzyki, kubki, obrusy i balony, a także zestawy z nawet 38 elementami.

  Dzień urodzin to dla każdego dziecka niezwykle ważne wydarzenie i to właśnie od nas zależy, jakie ono będzie. Impreza tematyczna z pięknymi ozdobami z ulubionymi postaciami z dobrze znanych filmów, animacji i książek z pewnością ucieszy każdego młodego fana, a przyjęcie zostanie zapamiętane na długo przez solenizanta i jego wszystkich gości.

 • Świnka Peppa

  W Partytino.pl zapewniamy najwyższej jakości dekoracje i ozdoby na różne przyjęcia, w tym również piękne akcesoria na imprezę w stylu Świnka Peppa urodziny – z przesympatyczną postacią z, lubianych przez najmłodsze dzieci, animacji. Świnka Peppa to serial animowany produkowany w Wielkiej Brytanii. Powstał w 2004 i nadal jest emitowany na kanałach telewizyjnych przeznaczonych dla dzieci. Animacja opowiada o codziennym życiu Świnki Peppy i jej przyjaciół. Serial ten jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. W naszym sklepie można zaopatrzyć się w piękne i bardzo kolorowe ozdoby z uroczą świnką. Posiadamy dodatki na stół i przyjęcia w kolorze: niebieskim, żółtym, zielonym i białym. To bardzo uniwersalne barwy, które znakomicie sprawdzą się zarówno w przypadku imprezy dla dziewczynki, jak i dla chłopca bądź dla grupy mieszanej. Do takich dekoracji urodzinowych ze Świnką Peppą zaleca się dobrać akcesoria w pojedynczych barwach, aby nie przytłaczać gości, ani pomieszczenia mnogością wzorów i kolorów. Dobrym pomysłem jest również postawienie na uniwersalne oraz neutralne grafiki. W przypadku dekoracji Świnka Peppa – urodziny, warto postawić na ozdoby w kolorach pastelowych i bladych. Dlaczego warto wybrać urodzinowe dekoracje Świnka Peppa? Z każdym kolejnym rokiem przyjęcia tematyczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Imprezy tego rodzaju stanowią świetną rozrywkę oraz pewną odmianę dla gości. Imprezy urodzinowe w tym stylu sprawdzają się znakomicie zwłaszcza wśród dzieci. Jeśli Twoje dziecko uwielbia sympatyczną Świnkę Peppę – koniecznie zorganizuj przyjęcie z jego ulubionymi bohaterami i wybierz wszystkie niezbędne do tego ozdoby, które sprawią, że impreza ta będzie wyjątkowa i będzie miło wspominana zarówno przez solenizanta, jak i wszystkich jego gości. Dekoracje urodzinowe Świnka Peppa nadają się znakomicie na przyjęcia z okazji urodzin czy imienin, ale nie tylko. Tematyczne imprezy stanowią doskonały pomysł również w przypadku spotkań integracyjnych dla dzieci z pierwszy klasy. Takie przyjęcie można zorganizować również na zakończenie przedszkola czy roku szkolnego bądź aby uczcić ważne wydarzenie w życiu dzieci, takie jak na przykład wygrana w zawodach sportowych. Ozdoby z serii Świnka Peppa urodziny sprawdzą się doskonale w każdych warunkach – zarówno w pomieszczeniach w mieszkaniu czy domu, jak i w wynajętej sali zabaw, oraz na zewnątrz, w ogrodzie czy na działce. W niewielkich pokojach można pozwolić sobie na mniejszą ilość dekoracji (tak, aby nie przytłoczyć nadmiarem ozdób), ale w większych należy ich zakupić odpowiednio więcej.

  Ozdoby na urodziny Świnka Peppa

  Oferujemy zarówno pojedyncze dekoracje w kilku egzemplarzach, jak i gotowe zestawy posiadające nawet 51 elementów na duże przyjęcia. Zakup pojedynczych ozdób to dobry pomysł, kiedy mamy pomysł na oryginalne udekorowanie miejsca imprezy – w ten sposób można dobrać wszystkie niezbędne przedmioty, niektóre pominąć, a także wybrać rozwiązania z innymi grafikami bądź neutralnymi wzorami albo nawet pojedynczymi kolorami. Natomiast gotowe zestawy posiadają różne dekoracje z jednym motywem, które wystarczy rozpakować, a następnie udekorować nimi stół i pokój. Zapewniamy zastawę stołową, która składa się z talerzy, kubków i serwetek, a także obrus, balony, girlandy czy czapeczki urodzinowe z motywem uroczej Świnki Peppy. 

 • Tomek i Przyjaciele
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 462 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 462 elementów

Kolekcje imprezowe - ozdoby i akcesoria na przyjęcia

Prezentujemy niezwykłe kolekcje imprezowe! Posiadamy mnóstwo ozdób i dodatków na każdą okazję. Takie dekoracje sprawdzą się dosłownie zawsze i wszędzie. Nie ważne, czy chcesz zorganizować przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński czy kawalerski, baby shower, chrzciny, wesele, zabawę karnawałową lub chcesz świętować z innego powodu – odpowiednia oprawa wynajętej sali bądź mieszkania znakomicie podkreśli wyjątkową atmosferę każdej okazji.

Jak wybrać dekoracje imprezowe?

Dekoracje imprezowe powinny być zawsze radosne i wyraziste. Odpowiednio dobrane ozdoby i akcesoria sprawią, że Twoje przyjęcie zostanie zapamiętane na długo, zarówno przez Ciebie, jak i wszystkich Twoich gości, nawet tych najbardziej wymagających. Podczas przygotowań do przyjęcia warto najpierw wybrać tematykę i paletę kolorystyczną, co znacznie ułatwi nam wybór poszczególnych dekoracji. W Partytino można zakupić całe zestawy imprezowe, które składają się z nawet kilkudziesięciu elementów na duże przyjęcia, jak i pojedyncze produkty. Kupno gotowego zestawu jest dobrym pomysłem dla osób, które poszukują doskonale dopasowanych do siebie dekoracji lub ozdób z jednym motywem i zamierzają zaprosić sporą grupę znajomych. Natomiast pojedyncze artykuły są przeznaczone dla tych osób, które lubią eksperymentować i same wolą dobrać poszczególne elementy, by stworzyć własny zestaw. To także najlepsze rozwiązanie dla osób, które planują zorganizować niewielkie przyjęcie tylko dla najbliższych. 

Kolekcje imprezowe Partytino

Wśród naszej bogatej kolekcji dekoracji, akcesoriów i dodatków na przyjęcia można znaleźć: balony, girlandy, czapeczki, papierowe dekoracje (takie jak rozety, pompony, kule i nie tylko), drogowskazy, kubki, talerze, specjalne foremki, papilotki, korony, maski, papierowe miseczki, obrusy, zabawne okulary i opaski, patery, piniaty, serwetki, świeczki, słomki, wykałaczki, wyjątkowe kartki (zaproszenia urodzinowe) oraz różnorodne wieloelementowe zestawy.