Kategorie

Filtracja

Informacja

Stroje dla chłopców - Halloween, Karnawał, Bal

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 408 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 408 elementów

Oferujemy stroje dla chłopców na przeróżne okazje: bal karnawałowy, Halloween i inne sytuacje, kiedy przyda się oryginalne przebranie. Stroje dla chłopców, by łatwiej było robić zakupy, podzieliliśmy według wzrostu, na jaki pasują. Najmniejsze propozycje nadają się dla chłopców o wzroście od 98 do 104 cm, a największe 146-152 cm. Wybór jest bardzo szeroki - znajdzie się coś dla fana superbohaterów, wojowników ninja, mundurowych, a także  przebrania tematyczne: na Halloween, zimowy bal, święta bożonarodzeniowe. Oferujemy także przeróżne stroje dla chłopców o kształtach zwierząt. 

Stroje dla chłopców w różnym wieku

Imprezy karnawałowe, bale przebierańców czy spektakle w szkolnym teatrzyku to okazje, na które warto zamówić stroje dla chłopców. Nasz asortyment jest szeroki i nadaje się zarówno dla kilkulatków, jak i nastolatków. Najmłodsi będą nosić przebrania na przedszkolnych i szkolnych wydarzeniach, a starsi - chłopiec o wzroście 152 cm to jedenasto- lub dwunastolatek - na przebieranych urodzinach u swoich rówieśników. Stroje dla chłopców nawiązujące do ich ulubionych superbohaterów z komiksów lub filmów to doskonały pomysł na prezent dla fana konkretnej postaci. Taki strój może także założyć na konwenty miłośników superbohaterów oraz premiery filmowe. 

Stroje na Halloween dla chłopców

Stroje na Halloween dla chłopców to zarówno propozycje stricte nawiązujące swoim klimatem to tego święta, np. Drakula, kościotrup czy potwór z maską, ale nie tylko. Oferujemy także inne stroje na Halloween dla chłopców - ogromną popularnością cieszą się przebrania imitujące uniformy żołnierzy, policjantów, wojskowych, pilotów, strażaków i ułanów. Jeśli impreza, na którą wybiera się maluch, nie ogranicza do mrocznej i przerażającej tematyki Halloween, tylko można założyć dowolne przebranie, to warto przejrzeć stroje z bajek, książek i filmów. Spiderman, Harry Potter, Superman czy Lord Vader będzie doskonałą niespodzianką dla fana tej postaci. Jeśli chłopiec wybiera się na bal w towarzystwie najlepszego przyjaciela lub młodszej siostry, to warto przemyśleć ich stroje w taki sposób, by tworzyły wspólną całość lub też były ze sobą tematycznie powiązane. 

Stroje dla chłopców na inne okazje

Halloween to tylko jeden dzień w roku, który wypada 31 października. Jest wiele innych okazji, na które można zamówić i założyć stroje dla chłopców. Karnawał, który trwa ponad miesiąc i rozpoczyna się w święto Trzech Króli, to jedna z nich. Inne sytuacje, gdy stroje dla chłopców się przydadzą, to szkolne przedstawienie lub spektakl kółka teatralnego, konwent fanów komiksów, premiera filmu, tematyczne urodziny. 

Jak zamówić i odebrać stroje dla chłopców?

Stroje dla chłopców można zamówić i odebrać osobiście lub też zdecydować się na wysyłkę firmy kurierskiej, która dostarczy je pod wskazany adres. Atutem odbioru osobistego jest możliwość przymierzenia na miejscu stroju i sprawdzenie, czy pasuje. Nie każdy ma czas lub możliwość przyjechać do naszego sklepu, znajdującego się około 30 kilometrów od Warszawy - w miejscowości Ożarów Mazowiecki. Dla nich udostępniamy wygodną i szybką dostawę kurierem. Stroje dla chłopców można opłacić poprzez przedpłatę na konto, przelewem systemem transferuj.pl, u kuriera za pobraniem, gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym. W razie nietrafionego rozmiaru, produkt można zwrócić w terminie do 14 dni od momentu jego zakupu. By sprawdzić dokładne wymiary strojów dla chłopców, polecamy zajrzeć do tabeli rozmiarów dostępnej na naszej stronie lub też na stronie każdego, konkretnego produktu.