Kategorie

Filtracja

Informacja

BALONY 

 • Napełnianie balonów helem

  Poza kostiumami i przebraniami dla dzieci oraz osób dorosłych oferujemy usługę napełniania balonów helem, a także pocztę balonową, dekoracje balonowe i jednorazowe butle z helem do balonów na sprzedaż. Napełnianie balonów helem to pomysł na wiele okazji i uroczystości: urodziny, imieniny, rocznicę, ślub, zaręczyny. Oferujemy pompowanie balonów foliowych oraz gumowych (lateksowych) w przeróżnych kształtach i wielkościach. Udostępniamy własne balony, ale istnieje także możliwość napełnienia helem balonów przyniesionych przez Klienta. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy mieszkańców Warszawy, a także innych, okolicznych miejscowości, takich jak Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Bronisze.

  napełnianie balonów helem

  Balony z helem - Warszawa i okolice

  Każdy, kto szuka firmy oferującej balony z helem w Warszawie lub najbliższych jej okolicach (np. Pruszkowa czy Ożarowa Mazowieckiego), zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej i kompleksowej oferty. Poza napełnianiem balonów helem - naszych lub przyniesionych przez klienta - proponujemy też inne, dodatkowe usługi, takie jak poczta balonowa i dekoracje balonowe. Balony z helem - w Warszawie i innych, polskich miastach - to pomysł nie tylko na dekorację pokoju lub sali, gdzie odbywa się przyjęcie. To także doskonała koncepcja dodatku do prezentu - np. balony z helem w kształcie cyfr sprawdzą się na urodzinach lub rocznicy ślubu.

  Ekspresowa poczta balonowa - Warszawa i okolice

  Na rzecz naszych klientów świadczymy także usługę poczty balonowej w Warszawie i najbliższych jej okolicach. Na indywidualne zamówienie dostarczamy balony napełnione helem na terenie stolicy lub innych, pobliskich miast.

  Ile kosztuje nasza ekspresowa poczta balonowa?

  Cennik kształtuje się następująco:

  • 60.00 PLN - w odległości do 15 km od siedziby naszej firmy, czyli pod adresem Kręta 2, 05-850 Ożarów
  • 90.00 PLN - w odległości do 25 km od siedziby naszej firmy

  W przypadku niestandardowych godzin dostawy/świąt/większych odległości cena dostawy może ulec zmianie i jest ustalana indywidualnie. Zrób niespodziankę swojej siostrze, drugiej połówce lub szefowi - poczta balonowa to usługa, która będzie miłą niespodzianką i pozytywnym zaskoczeniem. Idealna opcja dla osób, które w ważnym dniu - urodzin, imienin czy rocznicy - nie mogą być razem.

  napelnianie balonow helem warszawa

  Dekoracje balonowe - Warszawa i okolice

  Poza pocztą balonową na rzecz naszych klientów świadczymy również profesjonalne usługi dekoracji balonowych w Warszawie i okolicach. Ceny dekoracji balonowych są ustalane indywidualnie - szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 504195275. Dekoracje z balonów w Warszawie to usługa skrojona idealnie pod osoby zapracowane, które nie mają czasu, by przygotować przyjęcie-niespodziankę lub udekorować mieszkanie na jakąś specjalną okoliczność (np. powrót do domu po długiej podróży, kinderbal czy przyjęcie zaręczynowe). Dekoracje balonowe to propozycja dla osób prywatnych, ale także firm i przedsiębiorstw, np. na okazje gal, imprez firmowych, otwarcia nowej filii i innych uroczystości.

  Pompowanie balonów helem - balony lateksowe

  Do pompowania balonów helem, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt, należy sięgnąć po balon o odpowiedniej wielkości. Minimalna wielkość balonu do napełniania helem to 11"/12" - taki format po napełnieniu na pewno będzie unosił się w powietrzu. Rekomendujemy, by do pompowania balonów helem sięgnąć po balony o wielkości 13" lub większe. W naszej hurtowni można na miejscu wybrać balony - lateksowe i foliowe - w dowolnym kolorze. Każdy, pompowany u nas helem balon jest dodatkowo wypełniony specjalnym żelem Hi-Float, który sprawia, że balony helowe unoszą się zdecydowanie dłużej.

  balony z helem warszawa

  Napełnianie helem balonów lateksowych - cennik

  Nasz cennik napełniania balonów helem balonów lateksowych (gumowych) kształtuje się następująco: 

  • BALON 11"/12" - 6,99 PLN brutto

  • BALON 13" - 7,99 PLN brutto

  • BALON 16" - 8,99 PLN brutto

  Pompowanie balonów helem - balony foliowe

  Oferujemy także pompowanie helem balonów foliowych. Balony te występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Poza helem, można je także napełnić powietrzem. Balony foliowe - jeśli chodzi o ich trwałość po napompowaniu - unoszą się znacznie dłużej od gumowych.

  pompowanie balonów helem

  Minimalna wielkość foliowego balonu w kształcie litery lub cyfry do napełnienia helem wynosi 86 cm. Mniejsze cyferki lub literki nie będą unosić się w powietrzu.

  Napełnianie helem balonów foliowych - cennik

  Nasz cennik napełniania balonów helem balonów foliowych kształtuje się następująco:

  • BALON FOLIOWY 18" - 45cm - 9,99 PLN brutto

  • BALON FOLIOWY 22" - 55cm - 13,99 PLN brutto

  poczta balonowa warszawa

  - balon kształty 86 cm - 45 cm - 9,99 pln brutto

  - balon kształty XL i XXL - 29,99 pln - 39,33 pln brutto

  dekoracje balonowe warszawa

  - balon cyfra lub litera 86 cm - 19,99 pln brutto

  Jednorazowa butla z helem do balonów - Warszawa i okolice

  Klientom, którzy posiadają własne balony lateksowe lub foliowe i chcą napełnić je helem, oferujemy jednorazowe butle z helem do balonów. Przy ich pomocy można samodzielnie napompować balony. Butle z helem do balonów są wygodne i łatwe w użyciu. Świadczymy także usługi napełniania balonów helem w siedzibie naszej firmy, czyli w Ożarowie Mazowieckim oraz w sklepie firmowym nieopodal Warszawy - w miejscowości Bronisze.

  dekoracje z balonów warszawa

 • Balony Foliowe
na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 221 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 221 elementów