Kategorie

Filtracja

Informacja

BALONY 

 • Napełnianie balonów helem

  Poza kostiumami i przebraniami dla dzieci oraz osób dorosłych oferujemy usługę napełniania balonów helem, a także pocztę balonową, dekoracje balonowe i jednorazowe butle z helem do balonów na sprzedaż. Napełnianie balonów helem to pomysł na wiele okazji i uroczystości: urodziny, imieniny, rocznicę, ślub, zaręczyny. Oferujemy pompowanie balonów foliowych oraz gumowych (lateksowych) w przeróżnych kształtach i wielkościach. Udostępniamy własne balony, ale istnieje także możliwość napełnienia helem balonów przyniesionych przez Klienta. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy mieszkańców Warszawy, a także innych, okolicznych miejscowości, takich jak Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Bronisze.

  napełnianie balonów helem bronisze 

  Balony z helem - Warszawa i okolice

  Każdy, kto szuka firmy oferującej balony z helem w Warszawie lub najbliższych jej okolicach (np. Pruszkowa czy Ożarowa Mazowieckiego), zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej i kompleksowej oferty. Poza napełnianiem balonów helem - naszych lub przyniesionych przez klienta - proponujemy też inne, dodatkowe usługi, takie jak poczta balonowa i dekoracje balonowe. Balony z helem - w Warszawie i innych, polskich miastach - to pomysł nie tylko na dekorację pokoju lub sali, gdzie odbywa się przyjęcie. To także doskonała koncepcja dodatku do prezentu - np. balony z helem w kształcie cyfr sprawdzą się na urodzinach lub rocznicy ślubu.

  Ekspresowa poczta balonowa - Warszawa i okolice

  Warszawska Poczta Balonowa to my!

  Na rzecz naszych klientów świadczymy także usługę poczty balonowej w Warszawie i najbliższych jej okolicach. Na indywidualne zamówienie dostarczamy balony napełnione helem na terenie stolicy lub innych, pobliskich miast.

  Ile kosztuje nasza ekspresowa poczta balonowa?

  Cennik kształtuje się następująco:

  • 60.00 PLN - w odległości do 15 km od siedziby naszej firmy, czyli pod adresem Kręta 2, 05-850 Ożarów
  • 90.00 PLN - w odległości do 25 km od siedziby naszej firmy

  W przypadku niestandardowych godzin dostawy/świąt/większych odległości cena dostawy może ulec zmianie i jest ustalana indywidualnie. Zrób niespodziankę swojej siostrze, drugiej połówce lub szefowi - poczta balonowa to usługa, która będzie miłą niespodzianką i pozytywnym zaskoczeniem. Idealna opcja dla osób, które w ważnym dniu - urodzin, imienin czy rocznicy - nie mogą być razem.

  napelnianie balonow helem warszawa

  balony z helem koczargi

  Dekoracje balonowe - Warszawa i okolice

  Poza pocztą balonową na rzecz naszych klientów świadczymy również profesjonalne usługi dekoracji balonowych w Warszawie i okolicach. Ceny dekoracji balonowych są ustalane indywidualnie - szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 504195275. Dekoracje z balonów w Warszawie to usługa skrojona idealnie pod osoby zapracowane, które nie mają czasu, by przygotować przyjęcie-niespodziankę lub udekorować mieszkanie na jakąś specjalną okoliczność (np. powrót do domu po długiej podróży, kinderbal czy przyjęcie zaręczynowe). Dekoracje balonowe to propozycja dla osób prywatnych, ale także firm i przedsiębiorstw, np. na okazje gal, imprez firmowych, otwarcia nowej filii i innych uroczystości.

  Pompowanie balonów helem - balony lateksowe

  Do pompowania balonów helem, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt, należy sięgnąć po balon o odpowiedniej wielkości. Minimalna wielkość balonu do napełniania helem to 11"/12" - taki format po napełnieniu na pewno będzie unosił się w powietrzu. Rekomendujemy, by do pompowania balonów helem sięgnąć po balony o wielkości 13" lub większe. W naszej hurtowni można na miejscu wybrać balony - lateksowe i foliowe - w dowolnym kolorze. Każdy, pompowany u nas helem balon jest dodatkowo wypełniony specjalnym żelem Hi-Float, który sprawia, że balony helowe unoszą się zdecydowanie dłużej.

  balony z helem warszawa

  Napełnianie helem balonów lateksowych - cennik

  Nasz cennik napełniania balonów helem balonów lateksowych (gumowych) kształtuje się następująco: 

  • od BALON 11"/12" - 5,99 PLN brutto

  • od BALON 13" - 5,99 PLN brutto

  • od BALON 16" - 7,99 PLN brutto

  Pompowanie balonów helem - balony foliowe

  Oferujemy także pompowanie helem balonów foliowych. Balony te występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Poza helem, można je także napełnić powietrzem. Balony foliowe - jeśli chodzi o ich trwałość po napompowaniu - unoszą się znacznie dłużej od gumowych.

  pompowanie balonów helem

  Minimalna wielkość foliowego balonu w kształcie litery lub cyfry do napełnienia helem wynosi 86 cm. Mniejsze cyferki lub literki nie będą unosić się w powietrzu.

  Napełnianie helem balonów foliowych - cennik

  Nasz cennik napełniania balonów helem balonów foliowych kształtuje się następująco:

  • BALON FOLIOWY 18" - 45cm - 9,99 PLN brutto

  • BALON FOLIOWY 22" - 55cm - 13,99 PLN brutto

  poczta balonowa warszawa

  - balon kształty 86 cm - 45 cm - 9,99 pln brutto

  - balon kształty XL i XXL - 29,99 pln - 39,33 pln brutto

  dekoracje balonowe warszawa

  - balon cyfra lub litera 86 cm - 19,99 pln brutto

  Jednorazowa butla z helem do balonów - Warszawa i okolice

  Klientom, którzy posiadają własne balony lateksowe lub foliowe i chcą napełnić je helem, oferujemy jednorazowe butle z helem do balonów. Przy ich pomocy można samodzielnie napompować balony. Butle z helem do balonów są wygodne i łatwe w użyciu. Świadczymy także usługi napełniania balonów helem w siedzibie naszej firmy, czyli w Ożarowie Mazowieckim oraz w sklepie firmowym nieopodal Warszawy - w miejscowości Bronisze.

  dekoracje z balonów warszawa

 • Balony personalizowane...

  Balony z nadrukiem. Gdzie kupić balony z nadrukiem?

  Twój własny napis na balonie? Tak, to możliwe właśnie u nas w Party Tino. 

  Balony z własnym napisem na urodziny, Pierwszą Komunię, ślub czy inną okazję to oryginalny i efektowny prezent. 

  W naszej pracowni zrobimy dla Ciebie dowolny napis na balonie, w wybranym przez Ciebie kolorze.

  Balony personalizwane tekstem są możliwe na balonach foliowych w dowolnych kształtach, w całej gamie kolorystycznej. Najpopuuladrniejsze balony to gwiazdki, serduszka, kule.

  .

  Stwórz prezent, niespodziankę i zaprojektuj własny tekst oraz wzór na balonach.

  .

  Jakie napisy są możliwe do zrobienia na balonie?

  Dzięki najnowocześniejszym maszynom jesteśmy w stanie wykonać na balonie dowolny napis oraz grafikę. Do wyboru mamy różne czcionki, dzięki czemu stworzymy napis adekwatny i pasujący do okazji.

  Balony z imieniem dziecka na urodziny moga być z nadrukiem pastelowym, natomiast balony personalizowane na Komunię to w większości balony ze złotymi napiami i elementami graficznymi.

  Jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia i powierzchnis balonu. Nasi pracowniy fachowo doradzą i zaproponują możliwości nadruku.

  Efektownie wygląda zarówno pojedynczy balon z napisem, jak i kompozycja balonowa, złożona z balonów foliowych, lateksowych czy mieszanych.

  Największy wybór balonów foliowych i lateksowych o różnej wielkości pozwala na stworzenie dowolnych i praktycznie nieograniczonych kompozycji

  Balony napełniane helem, powietrzem na każdą okazję: urodziny, 18-nastka, roczek, narodziny, baby shower, nowy rok, sylwester, wesele, rocznica ślubu, wieczór panieński czy kawalerski. W cenie helu, balony lateksowe są uszczelniane preparatem hi-float, który zapewnia dłuższy czas utrzymywania się balonu w powietrzu. 

  .

  Ile czeka się na balon z indywidualnym nadrukiem?

  Stwórz własny oryginalny napis z życzeniami na balonach.

  Na miejscu wybierz kompozycję balonową, kolorystykę, czcionkę a MY w ciągu 20 minut zrealizujemy dla Ciebie Twój projekt.

  Większe zamówienia warto zamawiać troszeczkę wcześniej, aby mieć pewność, że wszystko będzie gotowe na czas i zgodne z ocekiwaniami.

  Jeśli jest taka możliwość, warto złożyć zamówienie dzień, czy parę dni wcześniej. 

  Wszystkie nadruki wykonujemy na miejscu.

  .

  Ile kosztuje napis na balonie?

  Napis na balonie zależy od powierzchni nadruku.

  Niezależnie od tego, co będzie napisane na balonie, czy ma by to tylko napis czy napis razm z grafiką, obliczenie kosztów nadruku na balonie jest u nas bardzo proste.

  Do dyspozycji mamy szerokośc zadruku 25cm lub 30cm, w zależności od powierzchni balona.

  Każde rozpoczęte 10cm nadruku to 10 PLN, niezależnie, czy jest to pojedynczy napis dużą czcionką, czy wiele słów z nadrukiem.

  Na przykład:

  Napis dosyć dużej wielkości, który zajmuje w nadruku około 14 cm to koszt 20 PLN.

  W rakie jakichkolwiek pytań, wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wszystko dokładnie opowiemy i wyjaśnimy :)

  Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta tel 22 731 31 45.

  Zadzwoń już teraz i spraw radość najbliższym!

 • Oferujemy butle z helem do balonów. Produkty te służą do napełniania balonów helem w domowym zaciszu na prywatny użytek - np. urodziny dziecka czy imprezę zaręczynową. Butle z helem do balonów są proste w obsłudze i stanowią kompletny zestaw, przy pomocy którego można napełnić balony foliowe, lateksowe, balony LED i dmuchane balony w kształcie serca.

  Butla z helem do balonów - ekonomiczny produkt do domowego użytku

  Butla z helem do balonów to praktyczny i ekonomiczny wybór. Koszty napełnienia balonów helem - w przypadku dużej liczby tych dekoracji - mogą mocno obciążyć domowy budżet. Zakup butli z helem do balonów i balonów bez nadmuchania to opcja tańsza i wygodniejsza. Można samodzielnie wybrać liczbę i rodzaj balonów, tworząc niezapomnianą kompozycję na wiele okazji i uroczystości. Warto wiedzieć, które balony po napełnieniu helem unoszą się w powietrzu. Minimalna ich wielkość to 11"/12". W przypadku foliowych cyfr i liter minimum to 70 cm (28 cali), okrągłych, foliowych balonów 17 cali (43 cm), a balonów kształtów 21 cali (50 cm).

  Butle z helem do balonów i ich pojemności

  Oferujemy butle z helem do balonów - wypełnione helem o czystości 99,996% - o różnej pojemności: 

  • butla z helem na 50 balonów

  • butla z helem na 30 balonów 

  • butla z helem na 20 balonów

  Oferowane przez nas butle z helem są proste w użyciu - zostały wyposażone w minireduktor, dzięki temu łatwiej i szybciej pompuje się nim balony. Doskonale sprawdzą się podczas wielu rodzinnych uroczystości, takich jak urodziny, imieniny, jubileusz, rocznica związku, baby shower, impreza zaręczynowa i wiele innych.

 • Balony Foliowe

  Oferujemy balony foliowe do napełnienia powietrzem lub helem. Doskonale nadają się na przeróżne okazje i uroczystości: urodziny, rocznicę, baby shower czy kinderbal. Balony foliowe - pojedyncze lub staranne kompozycje - to piękny dodatek, który nada wydarzeniu wyjątkowej rangi i zapewni wszystkim jej uczestnikom niezapomnianą oprawę. Balon foliowy pięknie wygląda na zdjęciach, a po uroczystości jeszcze przez długi czas zachowuje swój kształt i formę. 

  Balony foliowe na hel

  Wszystkie zebrane na tej podstronie produkty to balony foliowe na hel. Poza helem, można je także napełnić powietrzem, jednak druga metoda nie sprawi, że będą się one unosić w powietrzu. Balony foliowe na hel, by unosiły się do góry, powinny być odpowiedniej wielkości. Jakie formaty nadają się do pompowania tym gazem? Balon foliowy cyfra lub litera powinien mieć minimum 70 cm, a balon foliowy okrągły 43 cm. Co istotne im większe balony foliowe na hel, tym dłuższy jest ich czas unoszenia się w powietrzu - mniejsze produkty utrzymują się 5-7 dni, największe nawet 2-3 tygodnie. 

  Balon foliowy cyfry - idealny na urodziny lub jubileusz

  Jednym z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych produktów z tej kategorii jest balon foliowy cyfry. Będzie doskonałym dodatkiem na imprezie urodzinowej lub jubileuszu (np. rocznicy pracy zawodowej lub małżeństwa). Z cyfr można skomponować spersonalizowaną treść, np. dzień i miesiąc urodzin lub rok, kiedy poznaliśmy swoją drugą połówkę. Oferujemy balon foliowy cyfrę w przeróżnych wielkościach i kolorach - można go dopasować do innych dekoracji, jakie pojawią się na przyjęciu. Balon foliowy cyfra posiada wypustki, dzięki którym łatwo go powiesić w dowolnym miejscu lub połączyć z innymi balonami, by stworzyć autorską kompozycję. 

  Balony foliowe z nadrukiem

  Oferujemy balony foliowe z nadrukiem z postaciami-ulubieńcami wielu maluchów. Psi Patrol, Świnka Peppa, bałwan Olaf, Myszka Miki, Spiderman czy postaci z innych bajek, takich jak Bing czy Frozen, będą wspaniałą dekoracją na urodzinach dziecka. Proponujemy też inne wzory dla starszych dzieci lub osób dorosłych: uśmiechnięte emoji, produkt z napisem Hello Girl i Hello Boy, idealne na baby shower i flaminga w urodzinowej czapeczce. W naszym asortymencie znajdują się także balony foliowe napisy (np. Boy, Girl), a także serce w rozmiarze XXL oraz balon foliowy piłka nożna. 

 • Oferujemy balony lateksowe w przeróżnych wymiarach, kolorach, kształtach i z różnorodnymi nadrukami. Produkty te można kupować na sztuki lub w atrakcyjnym cenowo zestawie, np. składającym się z 6 lub 8. Balony lateksowe wypełnione helem unoszą się w powietrzu przez kilka do kilkunastu godzin - zależy to od ich wielkości. Czas ten można znacząco wydłużyć, stosując dodatek w postaci specjalnego żelu lub płynu uszczelniającego, uniemożliwiającego ulatywanie z balona helu. Wówczas balon lateksowy z helem unosi się od 6 dni nawet do 3-4 tygodni.

  Balony lateksowe na hel lub powietrze

  Zebrane na tej podstronie produkty to balony lateksowe na hel lub powietrze. Od tego, czym je wypełnić, zależy nasza inwencja oraz fakt, czy posiadamy odpowiednie butle z helem (taki produkt również znajduje się w naszym asortymencie). Balony lateksowe wypełnione helem cechują się znacznie dłuższą żywotnością i swobodnie unoszą się w powietrzu. Jeśli mają być częścią urodzinowej dekoracji lub wytrzymać kilka dni, to warto wypełnić je helem. 

  Na jakie okazje kupić lateksowe balony?

  Lateksowe balony to idealny dodatek i dekoracja na różne okazje. Oferujemy m.in. lateksowe balony na urodziny, chrzciny, pierwszą komunię, chrzest, baby shower lub imprezę-niespodziankę. Atrakcyjne nadruki - piłka nożna, jednorożec, kropki, gwiazdki, rekiny, astronauci i inne - można dopasować do pozostałych elementów wystroju przyjęcia oraz ich kolorystyki. 

  Balon lateksowy i jego rodzaje 

  Balon lateksowy występuje w różnych wielkościach i z przeróżnymi nadrukami. Każdy z nich łączy kulisty kształt. Rozmiary? Oferujemy przede wszystkim balon lateksowy w rozmiarze 12", czyli 30cm w różnych kolorach, a także 28 centymetrów (wielkości te to oczywiście faktyczny rozmiar balonu lateksowego po jego nadmuchaniu). 

  Balony lateksowe z nadrukiem idealne dla najmłodszych

  Balony lateksowe z nadrukiem przedstawiającym postać z ulubionej bajki naszego dziecka - np. ze Świnką Peppą, Psim Patrolem lub laleczkami L.O.L - będą idealnym dodatkiem i ozdobą na imprezie urodzinowej czy przyjęciu z okazji rozpoczęcia szkoły lub Dnia Dziecka. 

 • Obciążniki do balonów, nazywane także ciężarkami do balonów, to akcesoria niezbędne do plenerowych imprez (także w deszczowe i wietrzne dni). By nadmuchane -  helem znacznie rzadziej powietrzem - balony lub całe z nich kompozycje trzymały się tam, gdzie powinny, najlepiej użyć obciążników do balonów. Gwarantują bezpieczeństwo balonowych ozdób, girland balonowych lub innych dekoracji, które wymagają dociążenia. 

  Obciążnik do balonów - funkcjonalny i estetyczne gadżet

  Każdy obciążnik do balonów w naszej ofercie, poza utrzymywaniem balonów z helem w odpowiednim miejscu, jest także estetyczną ozdobą i dodatkowym, dekoracyjnym elementem każdej instalacji czy balonowej girlandy. Oferujemy obciążnik do balonów w kolorze złotym lub srebrnym - idealnie skomponuje się z ozdobami na różne okazje (urodziny, imieniny, wesele na świeżym powietrzu i inne). Obciążnik do balonów waży około 170 gramów - to w zupełności wystarczy, by dociążyć nawet duży pęk balonów wypełnionych helem lub girlandę balonową. 

  Obciążniki do balonów z helem

  Gadżety te najczęściej są stosowane w charakterze obciążników do balonów z helem. Powód jest prosty - nieprzetrzymane niczym i nieobciążone balony wypełnione helem po prostu odlecą wysoko w powietrze. Szczególnie w sytuacjach, gdy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a balonowe dekoracje stanowią integralną część wydarzenia - np. zaręczyn - warto zadbać o to, by były one odpowiednio zabezpieczone. 

  Kiedy użyć obciążników na balony?

  Obciążniki na balony polecane są wszędzie tam, gdzie planujemy skomplikowaną i składającą się z wielu balonów wypełnionych helem instalację np. w formie girlandy czy dużego pęku balonów. Dociążona tym sposobem balonowa kompozycja przetrwa w idealnym kształcie wiele dni.

 • W naszym sklepie można zakupić przeróżne balony, ale również i gotowe zestawy balonów. Organizujesz przyjęcie urodzinowe, kolację rodziną, przyjęcie karnawałowe lub zabawy dla dzieci i zależy Ci na jak najlepszych dekoracjach? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” – doskonale trafiłeś. Gotowe zestawy balonowe to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto nie może zdecydować się podczas wyboru pojedynczych dekoracji lub martwi się, że nie zdoła połączyć poszczególnych elementów ze sobą w taki sposób, aby wprawiły w zachwyt wszystkich gości, a zwłaszcza tych najbardziej wymagających.

  Zestawy balonów

  Balony to niezwykle uniwersalna dekoracja. Sprawdzą się dosłownie zawsze i wszędzie. Pojedyncze elementy o stonowanych i błyszczących kolorach dodają każdemu wnętrzu (ale i ogrodowi!) elegancji. Zaś balony w żywych odcieniach, ozdobione różnymi aplikacjami czy wizerunkami postaci z najbardziej znanych animacji i kreskówek sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych dla dzieci lub podczas specjalnych wydarzeń w przedszkolu albo w szkole do różnych gier i zabaw. Zakup kompletów balonów to praktyczne i szybkie rozwiązanie, także w przypadku dekorowania znacznie większych sal, stoisk festynowych, a nawet festiwali miastowych. 

  Nasze zestawy balonów

  W naszych zestawach można znaleźć pięć, sześć lub siedem balonów w różnych rozmiarach i kształtach. Nasze komplety zawierają zarówno gładkie balony, jak i takie z motywami. Przed rozpoczęciem przyjęcia należy je napełnić odpowiednią ilością helu, dzięki czemu bez problemu będą unosić się nad głowami uczestników do końca trwania przyjęcia. Balony można w bardzo łatwy sposób umieścić również niżej – przywiązując je do krzeseł, bufetu czy honorowego miejsca przeznaczonego dla solenizanta. Nasze zestawy balonowe można umieścić również na środku sali czy pokoju, pod warunkiem, że użyjemy specjalnych obciążników do balonów, dzięki którym nie będą się przemieszczać ani nigdzie odlatywać.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 395 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 395 elementów

Balony to obecnie jedna z najpopularniejszych i najciekawszych dekoracji, jaką można wykorzystać do ozdoby prywatnego pokoju, sali w domu przyjęć czy innego pomieszczenia lub ogrodu. W ofercie naszego sklepu można znaleźć balony foliowe i lateksowe dostępne w różnych kolorach i kształtach. W zależności od naszej wizji i naszych potrzeb można je wypełnić zarówno helem, jak i zwykłym powietrzem. Oferujemy sprzedaż pojedynczych egzemplarzy bądź kilkuelementowych zestawów. Zamawiając balony nie zapomnij o butli z helem czy pompce i specjalnych obciążnikach! Balony z helem będą unosić się od kilku do kilkunastu godzin, dlatego możesz być pewny, że przetrwają każdą imprezę do końca. Zaś te, które wypełnimy powietrzem i rozrzucimy fantazyjnie po pomieszczeniu przetrwają nawet kilka dni. Warto dodać, iż butlę z helem można wykorzystać także do popularnej zabawy polegającej na zmianie głosu, co z pewnością rozbawi wszystkich naszych gości.

Balony na przyjęcie

Balony sprawdzają się najlepiej podczas różnego rodzaju uroczystości. To bardzo tania i interesująca dekoracja, która wprowadzi do każdego wnętrza imprezową atmosferę. Gwarantujemy, że wchodząc do niezwykle udekorowanego pomieszczenia każdy z gości od razu nastawi się na dobrą zabawę. Balony w żywych, ostrych kolorach i z wyjątkowymi wzorami oraz aplikacjami z powszechnie znanymi i lubianymi postaciami z bajek, będą znakomitym dodatkiem każdego dziecięcego przyjęcia. Sprawdzą się również podczas przedszkolnych i szkolnych imprez, zarówno jako dekoracja, jak i element gier, zabaw czy konkursów. Natomiast te w bardziej stonowanych odcieniach i pastelowych kolorach będą świetnym dodatkiem każdej imprezy, w której będą uczestniczyć osoby dorosłe. Ta wyjątkowa ozdoba może zostać wykorzystana podczas urodzin, uroczystej kolacji, sylwestra, wesela, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego czy przyjęcia bożonarodzeniowego. Balony sprawdzą się świetnie dosłownie w każdej sytuacji.

Balony liczby i litery

Na imprezy urodzinowe, wesela, przyjęcia z okazji rocznicy ślubu czy baby shower polecamy szczególnie balony w kształcie liczb i liter. Balony liczby i litery świetnie podkreślają indywidualny charakter każdej imprezy, ponadto są również znakomitym dodatkiem do zdjęć, zwłaszcza tych profesjonalnych. Chcesz pochwalić się znajomym świetnym zdjęciem z imprezy? Koniecznie postaw na kolorowe i błyszczące balony liczby i litery. Można z nich ułożyć dowolne słowo – imię solenizanta, imiona zakochanej pary, oznajmić z ich pomocą, że ktoś właśnie zakończył studia czy zdobył wymarzony zawód itd. Z cyfr natomiast można utworzyć dowolną liczbę – wiek solenizanta bądź datę ślubu itp.     

Balony jako dekoracja

Balony dekoracyjne w fantazyjnych kształtach sprawdzą się nie tylko podczas wielkich imprez, ale i w przypadku tych mniejszych, organizowanych wyłącznie w gronie najbliższych. Mogą zostać zastosowane także jako dekoracje wnętrzarskie, zwłaszcza w tematycznych pokojach dziecięcych. Ponadto to również ciekawy dodatek do prezentów. Jeśli planujesz kupić komuś coś niewielkiego, na przykład biżuterię bądź bon na zakupy, i chcesz zrobić na tej osobie wrażenie już podczas wręczania, na pierwszy rzut oka, niepozornego prezentu – włóż go do pięknej koperty lub pudełeczka i przewiąż je sznurkiem z ciekawym balonem.