Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 521 product(s)

Nakrycia głowy

Oferujemy nakrycia głowy dla dorosłych i dzieci. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do właściwego stroju, ale mogą też zagrać pierwsze skrzypce i być najmocniejszym elementem w stylizacji. Naszym klientom proponujemy proste opaski i diademy, ale także sombrera, cylindry, meloniki, kapelusze dla czarownicy i wiele innych. Wybór jest bardzo szeroki - każdy na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Oryginalne nakrycia głowy, czyli stwórz przebranie last minute

Nakrycia głowy z naszej oferty są tak charakterystyczne, że wystarczą za całe przebranie. Można np. kupić czapkę pirata lub czarny kapelusz wiedźmy, założyć czarne ubrania i strój gotowy. Nakrycia głowy to doskonała koncepcja dla osób zapracowanych, którym brak czasu na skompletowanie skomplikowanego i wieloelementowego przebrania. Na stronach większości produktów znajdują się dokładne wymiary: obwody i wysokości danego nakrycia głowy, dzięki temu pomyłka w wyborze odpowiedniego rozmiaru jest praktycznie niemożliwa. Można także postawić na uniwersalne opaski, pasujące praktycznie na każdą głowę.

Nakrycia głowy i ich rodzaje

Niektóre nakrycia głowy zasłaniają cały czubek głowy, a w innych widoczne są nasze włosy i twarz, dlatego trzeba się postarać o pasującą fryzurę i makijaż. Oferujemy m.in. cylinder, kapelusz, opaskę, diadem, czapkę pirata, pojedyncze pióro, czapkę arabska, kapelusz kowboja, opaskę z gwiazdkami lub uszami myszki, koronę i wiele innych. W zależności od obwodu pasować będą na głowę dorosłej osoby lub dziecka. Rodzaj nakrycia głowy warto dopasować do pory roku, kiedy odbywa się przebierany bal czy firmowa integracja. Na lato polecamy lekkie opaski, diademy lub słomkowe kapelusze (np. sombrero czy kapelusz hawajski). Z kolei na zimę doskonałe będą zabudowane, grube kapelusze wiedźmy czy kapelusz Robin Hooda. Nakrycia głowy polecamy przymierzyć przed dniem imprezy, by sprawdzić, czy dobrze leżą, nie zsuwają się lub nie są za małe.

Nakrycia głowy dziecięce

Jeśli chodzi o nakrycia głowy dla najmłodszych, to oferujemy produkty unisexowe oraz nadające się dla dziecka konkretnej płci. Dla dziewczynek doskonale sprawdzą się np. opaska Myszki Miki, kapelusz czarownicy czy diadem z kamieniami dla księżniczki. Chłopcu warto kupić hełm strażaka, kapelusz pirata lub kowboja. Unisexowe nakrycia głowy, które można kupić dziecku bez względu na płeć czy wiek, to m.in. czapka diabełek czy opaska z pająkiem idealna na Halloween.

Nakrycia głowy dla dorosłych

Wśród wielu propozycji nakryć głowy wiele doskonale nadaje się dla osób dorosłych na przebierane imprezy, wieczór kawalerski lub panieński. Dla mężczyzny proponujemy m.in.

kapelusz Ala Capone dla gangstera lub na imprezę w stylu lat 20., czarny cylinder, sombrero słomkowe, czapkę policjanta, kapelusz muszkietera czy czapkę detektywa Sherlocka Holmesa. Kobietom polecamy m.in. opaskę pielęgniarki lub w stylu lat 20., czapkę stewardessy lub tiarę księżniczki. Znajdzie się też coś dla par, które chcą się przebrać w tym samym stylu. Można np. kupić czapkę pilota dla niego i stewardessy dla niej, dwa szkockie berety lub dwie czapki kucharza.

Nakrycia głowy na różne okazje

W naszej ofercie znajdują się nakrycia głowy doskonale nadające się na przeróżne okazje, takie jak osiemnaste urodziny (różowa opaska z gwiazdkami 18), okrągłe 30. urodziny (opaska z gwiazdkami 30), wieczór panieński (opaska tiulowa z welonem), Halloween (opaska nóż w głowie, czapka dynia), wigilię firmową (opaska renifer) czy mikołajki (czapka Świętego Mikołaja). Nasze nakrycia głowy sprawdzą się na różnych imprezach tematycznych dla osób dorosłych oraz podczas dziecięcych przebieranych bali.