Kategorie

Informacja

OKAZJE 

 • BABY SHOWER
 • ROCZEK "1" URODZINY

  W asortymencie naszego sklepu nie zabrakło ozdób, gadżetów i dekoracji na 1. urodziny. Obecnie roczek chłopca lub dziewczynki organizuje się z wielkim rozmachem. Niezwykłe dekoracje na 1. urodziny dziecka m.in. świeczki, balony i czapeczki, będą pięknym tłem i oprawą dla wszystkich gości oraz małego solenizanta.

  Dekoracje na 1. urodziny

  W dekoracje na 1. urodziny, by pięknie wyglądały na zdjęciach, do których wraca się po latach, warto zainwestować pieniądze i czas. Wybór odpowiednich gadżetów - unisexowych lub różowych dla dziewczynki i niebieskich dla chłopca - to dopiero pierwszy krok w poczynionych przygotowaniach. Zakupy warto zrobić minimum na tydzień-dwa przed urodzinami malucha, by zdążyć zaplanować, jak rozłożyć je na stole i udekorować nimi pokój lub salę. Nasze dekoracje na 1. urodziny to propozycja dla osób prywatnych, które w gronie rodziny i najbliższych organizują przyjęcie z okazji roczku malucha, ale też coś w sam raz dla firm organizującychj eventy.

  Jak zorganizować 1. urodziny?

  Przyjęcie z okazji 1. urodzin to przedsięwzięcie, do którego warto się zacząć wcześniej przygotowywać przed tym wyjątkowym dniem. Co należy zorganizować i kupić, by były to niezapomniane chwile? Warto zastanowić się nad kolorami przewodnimi 1. urodzin: postawić na błękitny, różowy, a może inny - niekojarzący się z żadną płcią - kolor? Można także 1. urodziny zorganizować według jakiegoś motywu przewodniego. Niemniej istotne, by stworzyć listę gości, zaplanować menu oraz dekoracje. Oferujemy balony, czapeczki, girlandy, talerzyki, świderki - słowem wszystko, by pięknie przystroić pokój, w którym odbędzie się to wydarzenie. Do pomocy przy organizacji i dekorowaniu, by zajęło to mniej czasu, warto zaangażować rodzinę lub przyjaciół - ich pomoc będzie nieoceniona.

  Piękne i niezapomniane urodziny roczek

  Urodziny roczek warto zorganizować o takiej porze, by nie była to pora drzemki małego solenizanta. Planując menu, w dobrym tonie jest zasięgnięcie od gości informacji o ich preferencjach lub ewentualnych alergiach pokarmowych czy dietach. Jaki charakter powinny mieć urodziny roczek? Wszystko zależy od osób, które je organizują - czy chcą zorganizować eleganckie przyjęcie czy może luźny piknik na świeżym powietrzu. Jeśli urodziny roczek wypadają na wiosnę lub latem, można zorganizować je zewnątrz: w przydomowym ogrodzie lub na działce.

  Dekoracje i ozdoby na 1 roczek z naszej oferty

  Okazja, taka jak 1 roczek, to doskonały pretekst, by spotkać się z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Dekoracje i ozdoby na 1 roczek z naszej oferty - wśród nich balony, świderki, kubeczki, talerzyki, girlandy papierowe i serwetki - stworzą niezapomniane tło dla tego wydarzenia. Pięknie będą prezentować się na zdjęciach lub materiałach filmowych: kręconych kamerą lub telefonem. Poza pojedynczymi ozdobami, oferujemy także zestawy dekoracji, w których znajduje się kilkanaście elementów dopasowanych stylem i kolorem do reszty. Niektóre, dostępne na tej podstronie produkty, z powodzeniem można także użyć jako dekoracje na baby shower. Zestaw Baby Girl LUX lub Baby Boy Lux doskonale sprawdzi się również do udekorowania mieszkania, by powitać nowego członka rodziny.

 • W naszym szerokim asortymencie można znaleźć ozdoby na wiele różnych okazji. W tej kategorii prezentujemy dekoracje na Chrzest Święty. Obecnie takie okazje jak Chrzest są organizowane hucznie i z wielkim rozmachem. W naszym sklepie można znaleźć uniwersalne białe ozdoby z pięknymi złotymi i zielonymi detalami, które sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku przyjęcia chłopca, jak i dziewczynki. Posiadamy między innymi serwetki, balony o różnych rozmiarach i kształtach, a także banery. Wszystkie te dekoracje będą przepięknym tłem i doskonałą oprawą dla dziecka i wszystkich zaproszonych gości.

  Uniwersalne ozdoby na Chrzest

  W przypadku przyjęć dla dzieci zawsze warto się zaopatrzyć w odpowiednie dekoracje. Piękne ozdoby na Chrzest sprawiają, że zdjęcia wyglądają uroczyście i elegancko. Takie dodatki są ponadczasowe i dzięki nim miło wracać zarówno do wspomnień, jak i fotografii po długich latach. Z tego też powodu warto w takie dekoracje zainwestować pieniądze, ale i czas. W naszym sklepie można się zaopatrzyć w wyjątkowe ozdoby na Chrzest Święty – w białym kolorze, ze złotymi napisami oraz delikatnymi zielonymi zdobieniami. Taki dobór kolorów sprawia, że dekoracje te sprawdzą się doskonale zarówno na przyjęciu zorganizowanym z okazji Chrztu chłopca, jak i dziewczynki. Wybór właściwych dodatków to jednak dopiero pierwszy krok w poczynionych przygotowaniach. Dekoracje na Chrzest warto zakupić odpowiednie wcześniej – na tydzień lub nawet dwa tygodnie przed planowanym przyjęciem, aby zdążyć dokładnie przemyśleć to, jak rozłożyć je na stole i jak udekorować nimi salę czy pokój. Nasze dekoracje stanowią propozycję dla osób prywatnych, które chcą zorganizować przyjęcie z okazji Chrztu Świętego swojego dziecka.

  Jak zorganizować przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka?

  Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego to wyjątkowe przyjęcie, bowiem jest organizowane tylko raz w ciągu całego życia. Z tego też powodu warto odpowiednie wcześniej poczynić przygotowania. O czym należy pamiętać? Na Chrzcie Świętym dominuje zwykle kolor biały – nasze dekoracje można zakupić także w tym kolorze i z złotymi oraz zielonymi, eleganckimi zdobieniami. Można dobrać do nich inne dekoracje, najlepiej w tych samych barwach, które mają ozdoby. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w balony, girlandy, świderki i inne dekoracje, którymi można pięknie przystroić pokój lub salę. Równie istotne są dekoracje stołu na Chrzest. Jednorazowe serwetki będą doskonale współgrać z elegancką zastawą stołową. Warto zaopatrzyć się w talerze, filiżanki i eleganckie szklanki ze złotymi elementami. Warto również zdecydować się na złote sztućce, które w takim zestawieniu podkreślą wyjątkowość przyjęcia. Odpowiednie oprawa sprawia, że złote dodatki, które jako samodzielny przedmiot mogą wydawać się tandetne, doskonale się prezentują. Dekoracje stołu na Chrzest można również zestawić ze świeżymi kwiatami. Białe, złote i zielone elementy doskonale się prezentują z delikatnym różem – dlatego kwiaty w tym kolorze sprawdzą się najlepiej. Można również wybrać rośliny z płatkami białymi, żółtymi czy bladoniebieskimi. 

 • W PartyTino zapewniamy bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment na przyjęcia. Można zaopatrzyć się u nas w niezwykłe ozdoby na wiele okazji. W tej kategorii prezentujemy piękne dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą. Takie uroczystości jak Komunia są dziś organizowane bardzo hucznie i z wielkim rozmachem. Wyprawiasz przyjęcie swojemu dziecku? Koniecznie zaopatrz się w białe ozdoby na komunię. Oferujemy piękne dekoracje z ze złotymi oraz srebrnymi elementami, które sprawdzą się wprost idealnie zarówno w przypadku przyjęcia dziewczynki, jak i chłopca. Posiadamy między innymi serwetki, serwetki na sztućce, balony, banery i specjalne eleganckie obciążniki do balonów w kolorze złotym lub srebrnym. Takie dekoracje komunijne stanowią piękne tło i znakomitą oprawę dla dziecka i wszystkich zaproszonych gości.

  Uniwersalne dekoracje komunijne

  W przypadku jakichkolwiek przyjęć (zwłaszcza tych organizowanych dla dzieci) zawsze warto zdecydować się na dekoracje, które ozdobią pokój lub wynajętą salę, a także i stół. Piękne i eleganckie dekoracje na Komunię są ponadczasowe i nawet po wielu latach nadal doskonale prezentują się na fotografiach – dzięki takim dodatkom miło wracać do wspomnień. Właśnie z tego powodu warto zainwestować zarówno czas, jak i pieniądze w odpowiednie ozdoby. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć wyjątkowe dekoracje na Komunię – wszystkie tego rodzaju rozwiązania można zakupić w białym kolorze i ze złotymi, delikatnymi i jednocześnie eleganckimi wzorami nawiązującymi do świętowanej okazji. Tego rodzaju dobór kolorów jest bardzo uniwersalny i sprawia, że takie dekoracje sprawdzą się znakomicie zarówno na przyjęciu zorganizowanym z okazji Komunii dziewczynki, a także i chłopca. Odpowiedni dobór dodatków to jednak dopiero pierwszy krok, jaki należy wykonać przed przyjęciem. Dekoracje komunijne warto zamówić tydzień, a nawet dwa tygodnie wcześniej, aby dokładnie przemyśleć to, jak udekorować pokój bądź salę i stół. Dekoracje stołu na komunię, jak i samo menu również są bardzo ważne. Nasze ozdoby stanowią propozycję przede wszystkim dla osób prywatnych, które chcą zorganizować wyjątkowe przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka.

   

  Jak zorganizować przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej?

  Przyjęcie z okazji Komunii Świętej stanowi wyjątkowe wydarzenie, gdyż jest organizowane tylko raz w ciągu całego życia. Właśnie z tego powodu należy odpowiednio wcześnie poczynić przygotowania. O czym warto pamiętać? Komunia Święta kojarzy się z kolorem białym – zarówno stroje dziewcząt, jak i chłopców są wykonane z materiałów w tym kolorze, podobnie jak i ozdoby oraz kwiaty znajdujące się w kościele – z tego powodu w naszym sklepie można zakupić odpowiednie dekoracje stołów i sali w kolorze białym, jednak z bardzo eleganckimi i pasującymi do okazji detalami w kolorze złotym. Do tego rodzaju rozwiązań można dobrać inne ozdoby, takie jak girlandy, balony, świderki i inne dekoracje, którymi można przystroić salę bądź pokój. Nie bez znaczenia są również dekoracje stołu na komunię. Wybierając dekoracje stołu na komunię warto zaopatrzyć się w serwetki (białe ze złotymi napisami), a także dobrać współgrającą zastawę stołową, czyli talerze, filiżanki czy szklanki z białymi oraz złotymi elementami. W przypadku komunii warto postawić również na złote sztućce, które podkreślą wyjątkową okazję. Na stole podczas przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej obok pięknych i odpowiednich dekoracji nie powinno zabraknąć świeżych kwiatów. Doskonale będą się prezentować kwiaty białe, ale również i różnokolorowe bukiety – żółte, różowe czy niebieskie.