Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 1257 product(s)

Stroje karnawałowe dla dzieci

Oferujemy stroje dla dzieci na przeróżne okazje: bale karnawałowe, imprezy Halloween oraz inne sytuacje, kiedy potrzebne są oryginalne przebrania. Kostiumy dla dzieci podzieliliśmy na propozycje dla chłopca oraz dla dziewczynki. Przebrania dla dzieci można posortować według rozmiaru - w naszym asortymencie znajdzie się zarówno strój dla przedszkolaka, jak i coś dla starszego dziecka, również nastolatka.

 

Kostiumy dla dzieci na różne okazje

Kostiumy dla dzieci, które znajdują się na tej podstronie, to nie tylko opcja na bal karnawałowy czy przebieraną imprezę w przedszkolu. Kostiumy dla dzieci służyć mogą także jako materiał dydaktyczny w domu lub szkole, element inscenizacji, teatrzyku, rodzinna tradycja: np. wspólny, przebierany sylwester w domu. Kostiumy dla dzieci mogą urozmaicić urodziny malucha lub być integralnym elementem podczas wyjścia np. na Comic Con, czyli święto każdego fana komiksów i superbohaterów.

 

Jakie powinny być stroje na bal przebierańców dla dzieci?

 

Przebrania na bal przebierańców powinny być wygodne, komfortowe, nie utrudniać maluchowi ruchów. Jeśli wydarzenie odbywa się na świeżym powietrzu, to dobrze jest dopasować je do temperatury - np. długi rękaw na chłodne popołudnie. Gdy na balu podawane będą napoje i przekąski, to przebranie dla dzieci nie powinno utrudniać jedzenia i picia. Strój na bal przebierańców warto przetestować minimum kilka dni przed wydarzeniem, by sprawdzić, czy pasuje, nie jest za małe, a jakieś jego elementy nie przeszkadzają np. w siadaniu.

 

Oryginalne stroje karnawałowe dla dzieci

 

Karnawał to ponad miesiąc zabaw, bali i przebieranych imprez. Okres ten rozpoczyna się w święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia, a kończy we wtorek poprzedzający Środę Popielcową. W przedszkolach często organizowane są wtedy zabawy dla maluchów. Na taką okazję warto sprawdzić naszą ofertę strojów karnawałowych dla dzieci i wybrać coś dla swojego dziecka. Karnawał odbywa się zimą, dlatego najlepiej sięgnąć po zabudowany kostium z długim rękawem i nogawkami spodni - może być z jakimś nakryciem głowy.

 

Bal przebierańców - stroje dla dzieci

 

Posiadamy w swojej ofercie przeróżne  stroje na bal przebierańców dla dzieci.  Największym zainteresowaniem  jeśli chodzi o stroje karnawałowe dla dziewczynek są  min: strój  księżniczki, strój policjantki, strój Indianki, strój myszki, strój czarownicy, strój diablicy oraz różne stroje postaci z bajek. Jeśli chodzi o przebrania dla chłopców, to w naszej ofercie dominują stroje karnawałowe dla dzieci takie jak: strój żołnierza, strój wojownika ninja, strój policjanta i innych przedstawicieli służb mundurowych. Wybór kostiumów dla dzieci na bal przebierańców w naszym sklepie jest naprawdę duży - każdy maluch, nawet bardzo wybredny i wymagający, znajdzie tu coś, co wpisze się w jego gust lub tematykę imprezy, na jaką się wybiera.

 

Stroje z bajek

W ofercie naszego sklepu znajdują się także stroje z bajek i komiksów. Mroczny Darth Vader czy Superman dla chłopca lub Kopciuszek czy Myszka Miki dla dziewczynki to tylko kilka propozycji. W asortymencie posiadamy setki wzorów - nawet najbardziej wybredny maluch znajdzie coś dla siebie. Poza strojami z bajek, książek, filmów i komiksów, oferujemy także stroje uniwersalnych postaci, spoza popkulturowego uniwersum: aniołki, księżniczki, duchy, wojowników, policjantów, żołnierzy i wiele innych.

 

Stroje na Halloween dla dzieci

Poza karnawałem i imprezami przebieranymi, oferujemy także stroje Halloween dla dzieci. Halloween to tradycja, którą coraz częściej obchodzi się również w Polsce. W wieczór 31 października wiele osób dorosłych, nastolatków oraz dzieci organizuje z tej okazji wydarzenia w domu, szkole lub przedszkolu. Wiele klubów proponuje imprezy przebierane, gdzie oryginalne stroje są obowiązkowe. Jakie przebrania na Halloween dla dzieci znajdują się w naszym asortymencie? Kompletne przebrania, np. czarownica czy wampir, akcesoria i dodatki: maski, sztuczne nosy i peruki oraz dekoracje i ozdoby. Kostiumy na Halloween dla dzieci można uzupełnić sztuczną pajęczyną, krwią lub białą farbą do twarzy. Najprostsze rozwiązanie to przebranie na Halloween dla dzieci kompletne, do którego nie trzeba dokupywać żadnych dodatków. Opcja dla rodziców kreatywnych to kilka akcesoriów: opaska, maska czy widły diabła, które będą bazą do stroju dla malucha, uzupełnioną ubraniami z jego szafy. Kostium Halloween dla dzieci powinien się wpisywać w charakter wydarzenia, które z przymrużeniem oka traktuje temat duchów oraz przemijania.

 

Stroje na Halloween dla nastolatków

Poza przebraniami dla najmłodszych, oferujemy także stroje na Halloween dla nastolatków. Wybierać mogą spośród kompletnych przebrań lub też samodzielnie stworzyć własny strój przy pomocy dostępnych na tej podstronie dodatków i akcesoriów. Czarownica, wampirzyca, śmierć, duch, Drakula czy czarodziej - to tylko kilka przykładów strojów, których rozmiary pasować będą na nastolatków.