Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 1520 product(s)

Dekoracje urodzinowe

Oferujemy różnego rodzaju dekoracje urodzinowe i ozdoby urodzinowe. Balony, słomki czy girlandy stworzą niezapomniany klimat i na długo zapadną w pamięć wszystkich uczestników urodzinowego przyjęcia. Urodziny są tylko raz do roku, dlatego warto zadbać o odpowiednią ich oprawę. Naszym klientom proponujemy produkty, dzięki którym zorganizują przyjęcie dla dziecka lub osoby dorosłej.

Dlaczego warto kupić dekoracje urodzinowe?

Zainwestowanie w oryginalne dekoracje urodzinowe to gwarancja, że solenizant na długo zapamięta całą oprawę tego wydarzenia. Angażując się w to przedsięwzięcie, okazujemy bez słów przywiązanie, miłość lub wielką sympatię. Po nasze dekoracje na urodziny chętnie sięgają osoby, które zajmują się profesjonalnym przygotowywaniem sal lub organizowaniem eventów. Dekoracje urodzinowe to także doskonała opcja, by przygotować dla kogoś bliskiego przyjęcie niespodziankę. Można też przystroić nimi firmę - np. na okazję urodzin szefa lub przełożonej. Polecamy kolor i charakter dekoracji urodzinowych dopasować do preferencji solenizanta, by idealnie oddawały jego gust lub cechy charakteru.

Jakie ozdoby urodzinowe są obecnie najmodniejsze?

Najmodniejsze ozdoby urodzinowe to przede wszystkim balony wypełnione helem - w przeróżnych kształtach (np. cyfr, układających się w liczbę lat solenizanta). Dużym powodzeniem cieszą się także ozdoby na urodziny w formie papierowych girland. Pięknie wyglądają rozwieszone na ścianach lub w miejscu, gdzie będzie siedzieć solenizant. Inne, popularne gadżety urodzinowe to girlandy z lampionami i papierowe lampiony. Modne rozwiązania to ekologiczne i etyczne dodatki - np. papierowe słomki zamiast plastikowych. Na przyjęcie dla dziecka warto kupić dla solenizanta i pozostałych uczestników czapeczki urodzinowe - np. modne holograficzne.

Dekoracje na imprezy inne niż urodziny

Urodziny to nie jedyna okazja, kiedy warto zamówić w naszym sklepie oryginalne gadżety i ozdoby. Znajdujące się w tej kategorii produkty doskonale nadają się także jako dekoracje na imprezy np. przebieraną halloweenową, wieczór panieński lub kawalerski, jubileusz czy kinderbal. Dekoracje na imprezę, które oferujemy, to szeroki wybór produktów, można je dopasować pod kątem koloru, wzoru lub materiału, do okazji, która się szykuje. Papierowe dekoracje na imprezy nadają się tylko do przystrojenia pokoju lub sali w środku, z kolei inne - plastikowe lub silikonowe - mogą ozdobić drzwi wejściowe lub wisieć na drzewie w ogrodzie.

Dekoracje urodzinowe dla dorosłych

Niektóre z zebranych na tej podstronie propozycji to dekoracje urodzinowe dla dorosłych. Są to przede wszystkim balony lub inne gadżety, na których jest podana dokładna liczba lat solenizanta (np. balon 50th Birthday lub 30th Birthday). Naszym klientom proponujemy też świeczki z każdą cyfrą od 0 do 9 - doskonale sprawdzą się na urodzinowym torcie. Oferujemy nie tylko dekoracje urodzinowe dla dorosłych, ale także ozdoby na inne okazje (np. wieczór panieński lub kawalerski).

Ozdoby na okrągłe urodziny

W naszym asortymencie nie zabrakło dekoracji na okrągłe lub ważne jubileusze, np. ozdoby na 18. urodziny lub ozdoby na 30. urodziny. Przekroczenie magicznego progu dorosłości najczęściej wiąże się ze zorganizowaniem wystawnej imprezy dla znajomych i rodziny. Oferujemy wiele propozycji ozdób na 18stkę, które doskonale się do tego nadadzą. Również na inne, okrągłe urodziny - np. trzydziestce czy pięćdziesiąte - proponujemy odpowiednie gadżety i dodatki (balony, świeczki i inne).

PartyTino, czyli sklep z dekoracjami urodzinowymi

PartyTino, poza przebraniami i strojami dla dzieci i dorosłych, to także sklep z dekoracjami urodzinowymi. Oferujemy bogaty asortyment na przyjęcia dla przyjaciół, rodziny lub szefa. Przy pomocy naszych dekoracji urodzinowych stworzysz niezapomniany klimat w mieszkaniu lub wynajętej w tym celu sali.