Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Dla dzieci

Showing 1-16 of 45 product(s)

Nasz asortyment to nie tylko propozycje dla dorosłych - oferujemy także stroje oraz maski na Halloween dla dzieci. Produkty zostały wykonane z miękkiej pianki lub cienkiego tworzywa sztucznego. Większość masek na Halloween dla dzieci dostępnych na tej podstronie jest mocowanych na cienkiej gumce, co gwarantuje komfort noszenia, bo gumka jest prawie niewyczuwalna. 

Maski na Halloween dla dzieci i ich rodzaje

Oferujemy półmaski i maski na Halloween dla dzieci. Którą wybrać dla swojego malucha? Jeśli na przebieranym balu lub imprezie będą podawane przekąski i napoje, łatwiej będzie dziecku w półmasce. Właśnie takie propozycje, czyli odsłaniające usta, dominują w naszej ofercie. Na takie okazje proponujemy także maski zakrywające tylko oczy. Maski na Halloween dla dzieci dzielą się także ze względu na materiał, z które są wykonane. Większość propozycji na tej podstronie to półmaski z miękkiej, wygodnej w noszeniu pianki. Inne modele są zrobione z PVC, gumy lub lateksu. Niektóre maski - w wariancie zasłaniającym wyłącznie oczy - są w rozmiarze uniwersalnym - mogą po nie sięgnąć dzieci i dorośli lub też cała rodzina - kupić u nas kilka sztuk i przebrać w takim samym stylu. 

Popularne wzory masek na Halloween dla dzieci

Maski na Halloween dla dzieci nawiązują swoimi kształtami do tej zagranicznej tradycji. Pojawiają się wzory dyni, nietoperza, diabła czy wampira. Dzieci w pewnym wieku - szczególnie kilkulatki - są ogromnymi fanami zwierząt, dlatego w naszej ofercie nie zabrakło półmasek z pyszczkami tygrysa, słonia, zebry i wielu innych gatunków. Przebranie malucha za ulubionego zwierzaka to pomysł na Halloween i inne okazje: karnawał czy tematyczne urodziny rówieśnika. 

Maski na Halloween dla dzieci - prosty i szybki sposób na przebranie

Maski na Halloween dla dzieci to szybki, tani i prosty sposób, by wyczarować dla swojego malucha oryginalne przebranie. Maski i półmaski są chętnie wybierane przez osoby w każdym wieku, bo ich kształt i forma zostały starannie zaprojektowane i z tak wieloma detalami, dzięki temu dokładnie widać, co to za postać. Do maski na Halloween dla dzieci wystarczy prosty strój w jednym kolorze i przebranie gotowe. Do piankowej maski tygrysa można własnoręcznie zrobić ogon i ubrać dziecko w pomarańczowe lub żółte ubranka. Do maski dyni pasować będą ciuchy w kolorze tego warzywa, czarne lub w innej, ciemnej barwie. 

Dziecięce maski na Halloween i nie tylko

Dostępne na tej podstronie maski na Halloween dla dzieci nadają się oczywiście na imprezy i kinderbale organizowane w okolicach ostatniego dnia października. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je również na inne okazje. Może to być zabawa karnawałowa, szkolny spektakl lub edukacyjne zabawy w domu z elementami przebierania się i wcielania w różne role. Produkty, które znajdują się w naszym asortymencie, służą do wielorazowego użytku. Piankową maskę imitującą pyszczek zwierzaka można schować do szafy i wyciągnąć przy kolejnej okazji, gdy maluch będzie potrzebował przebrania. Propozycje w rozmiarze uniwersalnym mogą nosić wszyscy domownicy na przeróżne okazje.