Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Dekoracje Halloween

Showing 1-16 of 136 product(s)

W naszym sklepie znajdują się nie tylko oryginalne stroje i kostiumy na przeróżne okazje, ale także ozdoby halloweenowe i dekoracje halloweenowe. Takie gadżety będą idealnym dopełnieniem przebieranych domówek i kinderbali. Kilka mrocznych akcentów z dynią, pająkiem i nietoperzem odmieni wygląd każdego pokoju, pomieszczenia lub sali. By impreza była niezapomniana, warto zainwestować w dekoracje halloweenowe, dzięki którym wydarzenie odróżni się od innych organizowanych w ciągu roku. 

Ozdoby halloweenowe dla dorosłych

Ozdoby halloweenowe można z powodzeniem użyć na przebieranej domówce lub firmowej integracji w wynajętej na tę okazję sali. Na stoły proponujemy masywne kielichy z pająkiem lub kośćmi szkieletu. Do ozdobienia ścian i sufitów przydadzą się sztuczne pajęczyny i papierowe girlandy. Odpowiednie oświetlenie jest bardzo ważne - imprezy Halloween są mroczne i niepokojące, dlatego warto zadbać o stosowną oprawę. Proponujemy ozdoby halloweenowe wykonane z papieru - lampiony można założyć na żarówki, by w sali zapanowała przyjemna atmosfera i delikatny półmrok. Lampiony dostępne są w kolorze pomarańczowym i czarnym, a także w różnych rozmiarach. 

Dekoracje halloweenowe dla dzieci

Dekoracje halloweenowe z naszej oferty idealnie odnajdą się na przebierana imprezę lub kinderbal w przedszkolu i szkole podstawowej. Girlandy z pająkami lub strasznym domem można powiesić w sali tanecznej oraz przestrzeni do jedzenia i picia. Im więcej balonów z czaszkami, duchami, nietoperzami i dyniami, tym lepiej. Takie dekoracje halloweenowe doskonale oddadzą klimat tego święta, a ich kolory - czarny, biały i pomarańczowy - idealnie wpisuje się w tę okazję. Na stół polecamy położyć foliowy obrus z oryginalnym wzorem spływającej krwi - ochroni mebel przed ewentualnym zalaniem i będzie ozdobą. Maluchom przypadną do gustu słomki i serwetki nawiązujące do Halloween. Sztucznymi pająkami i pajęczynami warto udekorować kąty sali oraz ściany. Podwieszone pod sufitem sztuczne nietoperze to oryginalny akcent, który będzie przysłowiową kropką nad i. 

Jak użyć halloweenowych dekoracji? 

Halloweenowymi dekoracjami można ozdobić stoły, krzesła, ściany i sufity. Wszystkie dostępne na tej podstronie propozycje są do tymczasowego zamontowania: nie przykleja się ich ani nie przybija trwałymi materiałami, typu gwoździe czy klej. Dzięki temu po imprezie halloweenowe dekoracje można szybko zdjąć i schować aż do kolejnej takiej okazji. 

Nadmuchane balony mają krótką, kilkudniową datę ważności, ale pozostałe elementy posłużą nam jeszcze niejeden raz. Halloweenowymi dekoracjami - tymi wykonanymi z tworzyw sztucznych, gumy i plastiku - można udekorować dom na zewnątrz lub drzwi wejściowe do szkoły lub biura. Papierowe girlandy i lampiony nadają się tylko do stosowania wewnątrz pomieszczeń. 

Ozdoby Halloween jako element przebrania

Niektóre ozdoby Halloween można wykorzystać również do przebrania. Sztuczny pająk lub pajęczyna doskonale uzupełni strój czarownicy lub kościotrupa. Sztuczny nietoperz może być dopełnieniem kostiumu wampirzycy lub hrabiego Drakuli. Masywny kielich wypełniony sztuczną krwią to doskonały pomysł ozdoby Halloween dla każdego, kto planuje przebrać się za wampira.