Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 859 product(s)

Stroje na Halloween

Oferujemy stroje Halloween i przebrania na Halloween dla dzieci i dorosłych, a także oryginalne dekoracje i ozdoby, którymi można przystroić mieszkanie lub salę zabaw. Według kalendarza Halloween - tradycja hucznie obchodzona w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii - wypada w ostatni dzień października. Organizowane są z tej okazji imprezy przebierane, dziecięce bale, domówki i firmowe integracje. W naszym asortymencie znajdziesz niejedno straszne, oryginalne i fajne przebranie na Halloween. Stroje Halloween to kompletne zestawy lub gadżety, takie jak maska, peruka czy opaska, które trzeba uzupełnić innymi rzeczami ze swojej szafy, by powstał strój. 

Jaki powinien być strój na Halloween?

Warto, by strój na Halloween dopasować do charakteru wydarzenia, na które się wybieramy. Jeśli jest to impreza stuprocentowo nawiązująca do tego święta, kojarzącego się z dyniami, duchami, czaszkami, nietoperzami i czarownicami, w takim klimacie powinny być przebrania wszystkich uczestników. Jeśli pomysł na imprezę i stroje jest inny - np. ulubione postaci z kreskówek - wówczas można poszukać w asortymencie naszego sklepu uniformu superbohatera, ale nie zapomnieć o drobnym akcencie z dynią, nietoperzem lub pająkiem. Strój na Halloween powinien być wygodny i dobrze dopasowany. Oferujemy klientom możliwość zamówienia produktu i odbioru osobistego w naszym sklepie, gdzie można go od razu przymierzyć i ocenić, czy dobrze leży i wygląda. Ponieważ to święto wypada u schyłku jesieni, gdy temperatury oscylować mogą już nawet wokół zera stopni Celsjusza, dlatego dobrze, by strój na Halloween - szczególnie dla malucha - miał długie rękawy i nogawki. Mimo, że zabawa odbywać się będzie w ciepłym, zadaszonym budynku - np. w przedszkolu - to w trakcie podróży dziecko mogłoby zmarznąć. 

Przebrania Halloween - najpopularniejsze motywy

Przebrania Halloween to kopalnia inspiracji, pomysłów i motywów zaczerpniętych z pradawnych wierzeń. W przebraniach Halloween dominują 3 kolory: czarny, pomarańczowy i biały. Najpopularniejsze motywy w kostiumach i gadżetach na tę okazję to przede wszystkim dynie - symbol tego święta, wydrążona i z wyszczerbionym, kpiącym uśmiechem. Wielką popularnością w przebraniach Halloween cieszą się również motywy kościotrupów, pająków i pajęczyn. Nie ma Halloween bez sztucznej krwi, białej farbki do malowania twarzy, a także akcesoriów typu opaska nóż w głowie oraz gwóźdź w palcu. Kapelusz czarownicy, zęby wampira i rogi diabła to kolejne popularne motywy w przebraniach Halloween. 

Przebranie Halloween dla dorosłych

Przebranie Halloween dla dorosłych w naszym asortymencie to kompletne stroje typu wampirzyca dla niej czy kościotrup dla niego. Ponadto oferujemy także straszne i zabawne akcesoria, z kilku dostępnych na tej podstronie propozycji można stworzyć kreatywne przebranie na Halloween - drugiego takiego nikt nie będzie mieć. Przy pomocy kapelusza, maski, pajęczyny i rękawiczek oraz dostępnej w szafie czarnej powłóczystej sukni wyczarujesz kostium czarownicy. Gumowe zęby wampira, kielich na sztuczną krew, cylinder oraz spodnie z garnituru i biała koszula - przebranie hrabiego Drakuli gotowe.  

Kostiumy na Halloween dla dzieci

W naszym asortymencie znajdzie się też coś dla najmłodszych. Kompletne kostiumy na Halloween to idealna opcja na bal przebierany w przedszkolu lub szkole. Oferujemy miniaturowe przebrania dla chłopców i dziewczynek. Strój dyni, czarownicy, wampira w dziecięcym rozmiarze - to tylko trzy przykłady z dużo bogatszej i obszerniejszej oferty, dostępnej na tej podstronie. Kostiumy na Halloween dla dzieci są podzielone według rozmiarów - np. 146/152 lub 134/140 to podany w centymetrach wzrost. 

Straszne stroje na Halloween

Osoby, które szukają strasznych strojów na Halloween, trafiły pod dobry adres! Oferujemy mrożące krew w żyłach przebrania, a także akcesoria - pająk gigant, przerażająca maska lub kosa, wyglądające jak prawdziwe. Niektóre gadżety świecą w ciemnościach, co wieczorem lub nocą wygląda upiornie. Oryginalnym pomysłem jest opaska z zakrwawioną siekierą. Idealnie imituje prawdziwą, dobrze dopasowuje się do głowy i wygląda realistycznie.

Oryginalne przebranie na Halloween

Czarownice, kościotrupy i gadżety z motywem dyni to popularne stroje, których wiele na przebieranych imprezach i balach. Osoby, które szukają oryginalnego przebrania na Halloween, również znajdą u nas coś dla siebie. Maska klauna z horroru lub filmowego Hellboya czy fotorealistyczna koszulka zombie zdecydowanie wyróżnią cię na imprezie. 

Tanie stroje na Halloween

Tanie stroje na Halloween to nic trudnego - najważniejsze to mieć pomysł. Żeby strój rzeczywiście był tani, koniecznie trzeba wykorzystać dostępne w szafie ubrania, a dokupić do nich tylko parę drobiazgów, by wyczarować przerażający lub niesamowity strój. Osoby, które dysponują niewielkim budżetem, powinny postawić na bardzo charakterystyczny gadżet, który od razu powie, jaki to kostium. Może to być np. kapelusz czarownicy, rogi diabła lub zęby wampira.