Kategorie

Informacja

FC Bayern 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Zestawy urodzinowe FC Bayern

Chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę prawdziwemu fanowi drużyny piłkarskiej Bayern Monachium? Doskonale trafiłeś! Posiadamy akcesoria i zestawy urodzinowe FC Bayern, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe przyjęcie. Czerwone dekoracje z herbem drużyny sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych. Takie ozdoby można zastosować podczas urodzin, wieczoru kawalerskiego czy zwykłego spotkania w gronie przyjaciół. Podpowiadamy, w jakie ozdoby i akcesoria warto się zaopatrzyć, by stworzyć najlepszą atmosferę na imprezie. Możesz zdecydować się na zakup pojedynczych elementów w większych ilościach (po kilka, kilkanaście sztuk) lub wybrać gotowy zestaw, nad którym nie musisz się głowić. Oferowane przez nas zestawy składają się z 36, 37, 38 bądź 44 elementów i pozwalają uzyskać najlepszy klimat, który pokocha każdy fan piłki nożnej. 

Dekoracje FC Bayern

W Partytino można kupić niewielkie, kilkuczęściowe zestawy, składające się z dodatków jednego rodzaju bądź wielkie komplety, w których znajduje się od kilku do kilkunastu serwetek, kubków, talerzy, balonów, a dodatkowo również obrus czy girlanda do zawieszenia na ścianie. Dekoracje FC Bayern będą doskonałym wyborem, zarówno w przypadku przyjęć domowych, w niewielkich pomieszczeniach, jak i tych, które chcemy zorganizować na świeżym powietrzu (w przydomowym ogrodzie czy na działce) lub w wynajętej sali (np. sali zabaw czy w barze). Latem najlepiej świętować na świeżym powietrzu, gdzie można przyrządzić grilla lub ognisko, co z pewnością ucieszy wszystkich uczestników imprezy. Odpowiednio dobrane ozdoby i akcesoria mogą nadać każdemu wydarzeniu niepowtarzalną atmosferę i wywołać radość jubilata oraz zachwyt wszystkich zaproszonych gości. Tematyczne przyjęcie z akcesoriami z ulubionym motywem solenizanta i reszty uczestników zostanie na długo zapamiętane i będzie dobrze wspominane. Najlepszym i zarazem najpopularniejszym rozwiązaniem jest wybór zastawy stołowej z głównym motywem oraz balonów, w tym wypadku w kolorze białym, czerwonym i granatowym. 

Wybór ozdób i dodatków

Aby przygotować znakomite przyjęcie musimy pamiętać o kilku sprawach. Po pierwsze musimy zadbać o dobre jedzenie, po drugie: rozrywka – muzyka, może jakieś gry i zabawy, a czasem wystarczy po prostu czas spędzony z rodziną lub przyjaciółmi. Po trzecie – ozdoby. Tematyczne ozdoby oraz odpowiednie akcesoria wprowadzą świetny klimat, który będzie współgrać ze świętowaną okazją. Jakie może znaleźć w naszym sklepie dekoracje FC Bayern oraz zestawy urodzinowe FC Bayern? Posiadamy serwetki, talerze, kubki, obrus, balony i girlandy. Natomiast, jeśli chodzi o nasze zestawy, można wybrać spośród czterech:

●     36 elementów – 8 talerzy, 8 kubków i 20 serwetek,

●     37 elementów – 8 talerzy, 8 kubków, 20 serwetek i 1 obrus,

●     38 elementów – 8 talerzy, 8 kubków, 20 serwetek, 1 obrus i 1 baner, girlanda FC Bayern,

●     44 elementy – 8 talerzy, 8 kubków, 20 serwetek, 1 obrus, 1 girlanda FC Bayern i 6 balonów.

Kup zestaw lub samodzielnie skompletuj ozdoby na przyjęcie w stylu piłkarskim!