Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY

Straszne Maski

Showing 1-16 of 114 product(s)

Oferujemy przerażające i zabawne maski Halloween dla dzieci i dorosłych. Dostępne na tej podstronie produkty zostały wykonane z lateksu lub miękkiej pianki. Poza kompletnymi, gumowymi maskami Halloween, które zakrywają całą twarz, w naszym asortymencie znajdują się także półmaski, w których bez zdejmowania tej części kostiumu można pić oraz jeść. 

Maski na Halloween - najpopularniejsze wzory

Maski na Halloween to przede wszystkim propozycje i wzory duchów, upiorów, czarownic, trupich czaszek, wampirów oraz zombie. Maski na Halloween, a święto to jest obchodzone w ostatni dzień października, ma długą tradycję i wywodzi się z potrzeby odstraszania złych duchów, stąd współcześnie taka tematyka przebrań. Poza typowymi upiornymi wzorami, oferujemy także inne oryginalne motywy: clowna, ofiary nuklearnej czy maskę z wypadającym okiem. W naszym asortymencie są też maski na Halloween, które nawiązują do ikon popkultury i filmowych: Frankenstein, Krzyk z serii filmów Scream, Gollum z Władcy Pierścieni, Ork oraz demoniczna postać z serii filmów Piła. 

Maski na Halloween dla małych i dużych

Oferujemy maski na Halloween dla dzieci i dorosłych. Większość jest w rozmiarze uniwersalnym, który powinien pasować na każdą głowę. Dobrą opcją maski na Halloween dla malucha są półmaski - będzie łatwiej w niej pić i jeść bez zdejmowania tej części przebrania. By dziecku było wygodnie, najlepiej sięgnąć po maskę na Halloween na cienkiej gumce. 

Jaka powinna być maska na Halloween?

Maska na Halloween powinna być dopasowana do reszty stroju oraz okazji. Jeżeli jest to impreza przebierana, która wymaga przerażającego kostiumu, to właśnie na taką maskę należy postawić. Na bal z dowolnym kostiumem, niekoniecznie upiornym, założyć można maskę w zwierzęcym kształcie lub lateksową perukę, która całkowicie zmieni wygląd. Jeśli wydarzenie będzie trwać wiele godzin, przewidziane są dania i napoje, to wygodniej będzie w półmasce. Jeśli zależy nam na całkowitym zamaskowaniu się, by nikt nas nie poznał, to warto wybrać gumową maskę na Halloween, która zakrywa całą twarz. 

Maska Halloween - prosty sposób na szybkie i efektowne przebranie

Maska Halloween to prosty, szybki i tani sposób na przebranie się nawet za bardzo skomplikowaną postać. Nowoczesne maski z lateksu lub pianki zostały wykonane z niezwykłą starannością i dobrze oddają każdy detal i niuans postaci. Wystarczy jeden rzut oka na maskę Halloween, by poznać, co to za postać, np. czaszka, Frankenstein czy diabeł. Tego typu akcesorium można kupić w rozsądnej cenie, a ponieważ zostało wykonane z trwałych materiałów, to jest wielorazowa. Większość dostępnych na tej podstronie wzorów masek Halloween jest na tyle charakterystyczna - np. wampir - że niewiele więcej trzeba, by skompletować resztę stroju. Może to być prosta czarna góra i dół lub spodnie garniturowe i biała koszula. 

Straszne maski na Halloween

Osoby, które szukają strasznych masek na Halloween, znajdą u nas coś dla siebie. W naszym asortymencie dominują mrożące krew w żyłach, przerażające propozycje. Zombie, wilkołak, czaszka, mumia - przy pomocy takiego dodatku wyczarujesz niesamowity strój na przebieraną imprezę z przyjaciółmi lub firmową integrację.