Kategorie

Informacja

Zestawy URODZINOWE 

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 121 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 121 elementów

Urodziny dziecka to wyjątkowa okazja, którą każdy młody jubilat z pewnością chce spędzić na fantastycznej zabawie w gronie rodziny i bliższych oraz dalszych przyjaciół czy kolegów ze szkoły. Aby uświetnić taką uroczystość należy zadbać o znakomite zabawy i inne atrakcje, ale również i o niezwykłe ozdoby oraz tematyczne akcesoria. Posiadamy gotowe zestawy urodzinowe na przyjęcia dziecięce z najpopularniejszymi postaciami z filmów, animacji i nie tylko. Bez względu na to, czy organizujesz przyjęcie w domowym zaciszu, wynajmujesz salę zabaw albo decydujesz się na imprezę w ogrodzie, niebanalne kolorowe ozdoby i dodatki w postaci talerzy, kubków, serwetek, obrusów, balonów, girland i innych akcesoriów z ulubionymi postaciami dodadzą uroku każdemu przyjęciu i wywołają uśmiech na twarzy jubilata oraz jego gości. Tak urządzone przyjęcie zostanie zapamiętane przez dzieci na długo.

Jak wybrać zestaw urodzinowy na przyjęcie?

Dzieci uwielbiają przyjęcia tematyczne, zwłaszcza gdy dotyczą ich zainteresowań oraz ulubionych filmów czy bajek. Wybierając zestaw urodziny na imprezę najlepiej wpasować się po prostu w upodobania małego jubilata. Jeśli nie jesteśmy pewni co wybrać, można zapytać dziecko o to, jak wyobraża sobie wymarzone przyjęcie. Jeszcze przed zakupem zestawów urodzinowych warto wybrać temat przewodni (superbohaterowie, zwierzęta, ulubiona bajka, klub piłkarski, hobby jubilata itd.). Należy brać również pod uwagę wiek dziecka i jego gości, a także miejsce, w którym organizujemy przyjęcie. W dużych salach i ogrodach powinniśmy dobrać odpowiednią ilość ozdób i akcesoriów, natomiast w niewielkich pomieszczeniach lepiej nie przesadzać, aby nie przytłoczyć nikogo dekoracjami. 

Zestawy urodzinowe Partytino

Oferowane przez nas zestawy urodzinowe sprawdzą się doskonale nie tylko w przypadku urodzin, ale również i innych wyjątkowych okazji, które warto świętować, jak na przykład ukończenie klasy czy zdobycie wysokiego miejsca w ważnym konkursie naukowym, artystycznym lub sportowym. Nasze zestawy urodzinowe są wykonanie z wysokiej jakości biodegradowalnych materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe – możemy mieć pewność, że wytrwają do końca każdej urodzinowej imprezy – oraz są bardzo łatwe do sprzątania. Wszystkie elementy są jednorazowe, więc po przyjęciu można je po prostu wyrzucić do odpowiednich pojemników na śmieci. Poza tym takie zestawy zapewniają w pełni bezpieczną zabawę. Ponadto papierowe talerze i plastikowe kubki nigdy się nie potłuczą jak szkło i nie skaleczą dziecka, dlatego właśnie warto je wybierać, a zwłaszcza, gdy organizujemy przyjęcie urodzinowe małym dzieciom, o które przecież musimy się szczególnie zatroszczyć.

Zestawy urodzinowe – cena

Nasze zestawy można zakupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Najtańsze zestawy kosztują już od 16,50 zł. Znajduje się w nich spora ilość elementów (od 25 do 87), dzięki czemu nawet niewielkim kosztem zorganizujesz wielkie przyjęcie i zdołasz zaprosić wszystkich przyjaciół i kolegów swojego dziecka, a nawet całą klasę. Zapoznaj się z naszą ofertą!