Strona główna
Strona główna
NOWOŚCI
NOWOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY
Showing 1-16 of 66 product(s)

Balony lateksowe

Oferujemy balony lateksowe w przeróżnych wymiarach, kolorach, kształtach i z różnorodnymi nadrukami. Produkty te można kupować na sztuki lub w atrakcyjnym cenowo zestawie, np. składającym się z 6 lub 8. Balony lateksowe wypełnione helem unoszą się w powietrzu przez kilka do kilkunastu godzin - zależy to od ich wielkości. Czas ten można znacząco wydłużyć, stosując dodatek w postaci specjalnego żelu lub płynu uszczelniającego, uniemożliwiającego ulatywanie z balona helu. Wówczas balon lateksowy z helem unosi się od 6 dni nawet do 3-4 tygodni.

 

Balony lateksowe na hel lub powietrze

Zebrane na tej podstronie produkty to balony lateksowe na hel lub powietrze. Od tego, czym je wypełnić, zależy nasza inwencja oraz fakt, czy posiadamy odpowiednie butle z helem (taki produkt również znajduje się w naszym asortymencie). Balony lateksowe wypełnione helem cechują się znacznie dłuższą żywotnością i swobodnie unoszą się w powietrzu. Jeśli mają być częścią urodzinowej dekoracji lub wytrzymać kilka dni, to warto wypełnić je helem.

 

Na jakie okazje kupić lateksowe balony?

Lateksowe balony to idealny dodatek i dekoracja na różne okazje. Oferujemy m.in. balony lateksowe duże i małe na urodziny, chrzciny, pierwszą komunię, chrzest, baby shower lub imprezę-niespodziankę. Atrakcyjne nadruki - piłka nożna, jednorożec, kropki, gwiazdki, rekiny, astronauci i inne - można dopasować do pozostałych elementów wystroju przyjęcia oraz ich kolorystyki.

 

Balon lateksowy i jego rodzaje

Balon lateksowy występuje w różnych wielkościach i z przeróżnymi nadrukami. Każdy z nich łączy kulisty kształt. Rozmiary? Oferujemy przede wszystkim balony lateksowe małe i duże w rozmiarze 12", czyli 30cm w różnych kolorach, a także 28 centymetrów (wielkości te to oczywiście faktyczny rozmiar balonu lateksowego po jego nadmuchaniu). Posiadamy w ofercie również balony lateksowe przezroczyste oraz balony lateksowe metalizowane.

 

 

Balony lateksowe z nadrukiem idealne dla najmłodszych

Balony  z nadrukiem przedstawiającym postać z ulubionej bajki naszego dziecka - np. balony lateksowe: Psi Patrol, Świnka Peppa, lub laleczki L.O.L - będą idealnym dodatkiem i ozdobą na imprezie urodzinowej czy przyjęciu z okazji rozpoczęcia szkoły lub Dnia Dziecka.