Kategorie

Informacja

Lego  

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Oferujemy bardzo szeroką ofertę dekoracji z motywem nawiązującym do popularnych na całym świecie klocków Lego. Posiadamy ozdoby nawiązujące do różnych zestawów klocków – Lego Ninjago i City – oraz do filmów animowanych Lego Przygoda i Lego Przygoda 2. To idealne akcesoria na przyjęcie urodzinowe (i nie tylko) młodych fanów kreatywnych zabawek. Dekoracje urodzinowe Lego sprawdzą się doskonale podczas różnych dziecięcych przyjęć dla chłopców. Posiadamy elementy z ciemnymi grafikami i aplikacjami nawiązującymi do chłopięcych zestawów klocków, dlatego też będą doskonałym wyborem właśnie dla chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym. Ozdoby tego typu najczęściej stosuje się podczas urodzin dziecka, ale są również świetnym rozwiązaniem w przypadku zakończenia roku szkolnego czy spotkania z przyjaciółmi lub z kolegami z nowej klasy. Dekoracje urodzinowe Lego można z powodzeniem łączyć z dodatkami w typowo chłopięcych barwach, takich jak granatowy i czarny, ale również i czerwony czy żółty. Dekoracje Lego, które można znaleźć w naszym sklepie, sprawdzą się wprost doskonale w każdym pomieszczeniu – liczne i różnorodne ozdoby to doskonałe rozwiązanie w przypadku dużych pomieszczeń, wynajmowanych sal i sal zabaw dla dzieci, a także przydomowych ogrodów i działek. Natomiast mniejsza ilość dekoracji sprawdzi się wtedy, kiedy organizujemy imprezę dla mniejszej liczby osób w domowym zaciszu. Jakie wybrać ozdoby, aby stworzyć niezapomniane przyjęcie z motywem Lego dla chłopców?

Ozdoby na przyjęcia Lego

W sklepie Partytino.pl oferujemy wiele różnorodnych dekoracji, które są sprzedawane jako pojedyncze elementy w kilku egzemplarzach bądź gotowe zestawy składające się z różnych ozdób, również w kilku lub kilkunastu egzemplarzach. Pojedyncze dekoracje urodzinowe Lego mogą być dowolnie łączone z elementami z innymi wzorami lub neutralnymi akcesoriami i dodatkami w uniwersalnych i jednolitych kolorach. Osobom jednak niezdecydowanym bądź takim, które nie czują się pewnie w łączeniu różnych elementów, zalecamy zdecydować się na gotowe zestawy. Oferujemy różne dekoracje urodzinowe Lego, w tym kubki, serwetki, talerze i obrusy, a także zaproszenia urodzinowe, banery, flagi i balony. Ozdoby z Lego sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu i podczas każdej okazji, obojętnie, gdzie decydujemy się zorganizować imprezę – czy wybierzemy domowe zacisze i zaprosimy tylko kilka osób, czy jednak wynajmiemy salę zabaw, albo postanowimy urządzić przyjęcie na działce lub w przydomowym ogródku. To właśnie dekoracje i ozdoby wpływają na klimat i atmosferę – wprowadzają niezwykły nastrój i zachęcają młodych gości do zabawy. Kiedy szykujemy przyjęcie dla najmłodszych, warto pomyśleć również o zabawach i grach, które mogą się odbyć w trakcie jej trwania. Dobrym pomysłem będzie również zaproponowanie balu przebierańców.

Jakie wybrać dekoracje urodzinowe Lego na przyjęcie?

  • zastawa stołowa – bez względu na wiek uczestników, w pewnym momencie każdej imprezy wszyscy goście razem z solenizantem zasiadają przy stole, właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w pełną zastawę stołową z aplikacjami z Lego;

  • ozdoby – na ścianach można powiesić girlandy, a po pomieszczeniu rozrzucić balony, można je także wypełnić helem i przywiązał do krzeseł lub bufetu szwedzkiego. 

  • zaproszenie urodzinowe – piękna kartka będzie stanowić interesujący przedsmak przyszłego przyjęcia.