Popular Articles

Popular Articles

Recent Articles

Recent Articles

Post Tags

Post Tags
sylwester w domu sylwester 2022 warszawa sylwester 2023 sylwester w domu inspiracje przebierany sylwester w domu fajerwerki w sylwestra 2023 sylwester w domu jak urządzić sylwester z dziećmi pomysły sylwester w domu pomysły tani sylwester warszawa Przebrania karnawałowe dla kobiet kostiumy karnawałowe dla kobiet sukienki na karnawał jak się ubrać na karnawał tanie przebrania na karnawał tanie stroje na imprezę przebieraną imprezy tematyczne dla dorosłych pomysły na imprezy fajne pomysły na imprezy imprezy tematyczne pomysły pomysły na domówki pomysy na imprezy w domu przebierany sylwester stroje na halloween używane pomysły na halloweenowe przebrania stare kostiumy dla dzieci' co zrobić z przebraniami na halloween stroje na halloween wypożyczalnia przebrania na Boże Narodzenie kostiumy na Boże Narodzenie kostiumy filmowe stroje na Boże Narodzenie stroje Grinch maska Grinch stroje Józefa i Maryi przebrania za postacie z bajek przebrania za postaci z bajek kostiumy z bajek stroje karnawałowe z bajek przebrania za bohaterów stroje DC stroje mikołaja warszawa stroj mikołaja najtaniej peruka mikołaja warszawa stroje dla śnieżynek warszawa przebranie dla mikołaja kostium mikołaja buty mikołaja stroje mikołaja najtaniej kostium marshalla kostium chase kostium rubble kostium sky strój marshall strój chase strój rubble stroje psi patrol warszawa kostiumy psi patrol warszawa napełnianie balonów helem warszawska poczta balonowa poczta balonowa pompowanie balonów helem balony z helem warszawa balony z helem na imprezy balony cyfry z helem balony na urodziny balony z napisami balony personalizowane balony z moim napisem bing urodziny bing talerzyki bing kubeczki bink kubeczki bing zestaw urodzinowy bing maskotki bing gdzie kupić balony bing zestaw bing dekoracje bing halloweenowe dekoracje dla dzieci wycinanki z dyni halloween sklep warszawa stroje na halloween przebrania na halloween w co się przebrać na halloween tanie stroje na halloween sklep halloween warszawa tanie przebrania dla dzieci na halloween śmieszne przebrania na halloween sklep z ubraniami na halloween stroje karnawałowe dla dzieci kostiumy dla dzieci warszawa stroje na jasełka stroje na bal wszystkich świętych kostiumy dla dorosłych warszawa sklep ze strojami na bal strój na halloween przebranie na halloween strój józefa kostium maryi strój matki boskiej strój pastuszka dla chłopca kostium pastuszka peruka świętego józefa dekoracje jasełkowe pomysły na jasełka pomysły na przedstawienie jasełkowe gadżety na jasełka jasełka w szkole pomysły jasełka w przedszkolu scenariusz scenariusz na jasełka stroje jasełkowe warszawa

Napełnianie balonów helem - ile to kosztuje?

person Posted By: Party Tino list In: Dekoracje imprezowe favorite Hit: 322

Napełnianie balonów helem

Poza kostiumami i przebraniami dla dzieci oraz osób dorosłych oferujemy usługę napełniania balonów helem, a także pocztę balonową, dekoracje balonowe i jednorazowe butle z helem do balonów na sprzedaż. Napełnianie balonów helem to pomysł na wiele okazji i uroczystości: urodziny, imieniny, rocznicę, ślub, zaręczyny. Oferujemy pompowanie balonów foliowych oraz gumowych (lateksowych) w przeróżnych kształtach i wielkościach. Udostępniamy własne balony, ale istnieje także możliwość napełnienia helem balonów przyniesionych przez Klienta. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy mieszkańców Warszawy, a także innych, okolicznych miejscowości, takich jak Ożarów Mazowiecki, Piastów, Pruszków, Bronisze.

napełnianie balonów helem bronisze 

Balony z helem - Warszawa i okolice

Każdy, kto szuka firmy oferującej balony z helem w Warszawie lub najbliższych jej okolicach (np. Pruszkowa czy Ożarowa Mazowieckiego), zachęcamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej i kompleksowej oferty. Poza napełnianiem balonów helem - naszych lub przyniesionych przez klienta - proponujemy też inne, dodatkowe usługi, takie jak poczta balonowa i dekoracje balonowe. Balony z helem - w Warszawie i innych, polskich miastach - to pomysł nie tylko na dekorację pokoju lub sali, gdzie odbywa się przyjęcie. To także doskonała koncepcja dodatku do prezentu - np. balony z helem w kształcie cyfr sprawdzą się na urodzinach lub rocznicy ślubu.

Ekspresowa poczta balonowa - Warszawa i okolice

Warszawska Poczta Balonowa to my!

Na rzecz naszych klientów świadczymy także usługę poczty balonowej w Warszawie i najbliższych jej okolicach. Na indywidualne zamówienie dostarczamy balony napełnione helem na terenie stolicy lub innych, pobliskich miast.

Ile kosztuje nasza ekspresowa poczta balonowa?

Cennik kształtuje się następująco:

  • 60.00 PLN - w odległości do 15 km od siedziby naszej firmy, czyli pod adresem Kręta 2, 05-850 Ożarów

  • 90.00 PLN - w odległości do 25 km od siedziby naszej firmy

W przypadku niestandardowych godzin dostawy/świąt/większych odległości cena dostawy może ulec zmianie i jest ustalana indywidualnie. Zrób niespodziankę swojej siostrze, drugiej połówce lub szefowi - poczta balonowa to usługa, która będzie miłą niespodzianką i pozytywnym zaskoczeniem. Idealna opcja dla osób, które w ważnym dniu - urodzin, imienin czy rocznicy - nie mogą być razem.

balony z helem koczargi

Dekoracje balonowe - Warszawa i okolice

Poza pocztą balonową na rzecz naszych klientów świadczymy również profesjonalne usługi dekoracji balonowych w Warszawie i okolicach. Ceny dekoracji balonowych są ustalane indywidualnie - szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 504195275. Dekoracje z balonów w Warszawie to usługa skrojona idealnie pod osoby zapracowane, które nie mają czasu, by przygotować przyjęcie-niespodziankę lub udekorować mieszkanie na jakąś specjalną okoliczność (np. powrót do domu po długiej podróży, kinderbal czy przyjęcie zaręczynowe). Dekoracje balonowe to propozycja dla osób prywatnych, ale także firm i przedsiębiorstw, np. na okazje gal, imprez firmowych, otwarcia nowej filii i innych uroczystości.

Pompowanie balonów helem - balony lateksowe

Do pompowania balonów helem, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt, należy sięgnąć po balon o odpowiedniej wielkości. Minimalna wielkość balonu do napełniania helem to 11"/12" - taki format po napełnieniu na pewno będzie unosił się w powietrzu. Rekomendujemy, by do pompowania balonów helem sięgnąć po balony o wielkości 13" lub większe. W naszej hurtowni można na miejscu wybrać balony - lateksowe i foliowe - w dowolnym kolorze. Każdy, pompowany u nas helem balon jest dodatkowo wypełniony specjalnym żelem Hi-Float, który sprawia, że balony helowe unoszą się zdecydowanie dłużej.

Napełnianie helem balonów lateksowych - cennik

Nasz cennik napełniania balonów helem balonów lateksowych (gumowych) kształtuje się następująco: 

  • od BALON 11"/12" - 5,99 PLN brutto

  • od BALON 13" - 5,99 PLN brutto

  • od BALON 16" - 7,99 PLN brutto

Pompowanie balonów helem - balony foliowe

Oferujemy także pompowanie helem balonów foliowych. Balony te występują w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Poza helem, można je także napełnić powietrzem. Balony foliowe - jeśli chodzi o ich trwałość po napompowaniu - unoszą się znacznie dłużej od gumowych.

Minimalna wielkość foliowego balonu w kształcie litery lub cyfry do napełnienia helem wynosi 86 cm. Mniejsze cyferki lub literki nie będą unosić się w powietrzu.

Napełnanie helem balonów foliowych - cennik

Nasz cennik napełniania balonów helem balonów foliowych kształtuje się następująco:

  • BALON FOLIOWY 18" - 45cm - 9,99 PLN brutto

  • BALON FOLIOY 22" - 55cm - 13,99 PLN brutto

- balon kształty 86 cm - 45 cm - 9,99 pln brutto

- balon kształty XL i XXL - 29,99 pln - 39,33 pln brutto

- balon cyfra lub litera 86 cm - 19,99 pln brutto

Jednorazowa butla z helem do balonów - Warszawa i okolice

Klientom, którzy posiadają własne balony lateksowe lub foliowe i chcą napełnić je helem, oferujemy jednorazowe butle z helem do balonów. Przy ich pomocy można samodzielnie napompować balony. Butle z helem do balonów są wygodne i łatwe w użyciu. Świadczymy także usługi napełniania balonów helem w siedzibie naszej firmy, czyli w Ożarowie Mazowieckim oraz w sklepie firmowym nieopodal Warszawy - w miejscowości Bronisze.

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek SobotaStyczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień