Urodziny z Bingiem

person Posted By: Party Tino list In: Dekoracje imprezowe favorite Hit: 114

Zestaw urodzinowy Bing

 

Uroczy króliczek Bing to jeden z ulubionych bohaterów większości małych dzieci oraz wielu spośród tych, które uczęszczają do przedszkola. To bohater, który uczy się ciągle nowych rzeczy i jest niezwykle ciekawy poznawanego świata. Jest zupełnie jak dziecko w wieku kilku lat, dzięki czemu mnóstwo młodych widzów może się z nim utożsamiać. Właśnie dlatego króliczek Bing jest częstym tematem przewodnim urodzinowych przyjęć. Jeśli Twoje dziecko również uwielbia Binga – spraw mu ogromną frajdę i przygotuj przyjęcie z motywem przewodnim w stylu sympatycznego króliczka. Jakie dekoracje i gadżety sprawdzą się idealnie? Wybierz pojedyncze akcesoria bądź gotowy zestaw urodzinowy Bing!

 

Dekoracje urodzinowe Bing

 

Zestaw urodzinowy Bing oraz osobne dekoracje urodzinowe Bing czy dodatki z motywem czarnego królika zostały zaprojektowane z myślą o urządzaniu niezapomnianych dziecięcych przyjęć urodzinowych. Jednak pamiętajmy, że jest również wiele innych powodów, które warto świętować. Nasze artykuły to doskonały wybór nie tylko w przypadku przyjęć urodzinowych, ale również i wtedy, gdy chcemy urządzić imprezę z okazji zakończenia przedszkola czy otrzymania nagrody w jakimś konkursie i nie tylko! Z odpowiednimi dekoracjami urządzisz wspaniałe przyjęcie, które wywoła uśmiech na twarzy jubilata oraz wszystkich jego gości. Takie przyjęcie będzie jeszcze bardzo długo pamiętane przez wszystkich uczestników i ciepło wspominane. Dobierając ozdoby i dodatki w odpowiednich kolorach oraz z motywem przewodnim Binga nadajemy pomieszczeniu niezwykły klimat, który pokochają mali fani królika i z pewnością będą się świetnie bawić.

 

Jakie wybrać dekoracje?

 

Każde dziecięce przyjęcie powinno być kolorowe i pełne radosnej zabawy. Nie zapominaj więc o przygotowaniu atrakcyjnych gier, które sprawią, że najmłodsi będą się znakomicie bawić, ale również i o odpowiednich słodkościach oraz wyjątkowych dekoracjach. Wszystko to nada przyjęciu doskonały klimat. Takie przyjęcie można zorganizować dosłownie wszędzie, zarówno w domowym zaciszu, w ogrodzie, a także w wynajętej sali zabaw. Oferujemy niewielkie zestawy urodzinowe Binga, w których można znaleźć kilka przedmiotów tego samego rodzaju (np. same kubki lub talerzyki) bądź średnie i wielkie zestawy pełne różnorodnych elementów (nawet pięćdziesięciu) na duże przyjęcia ze sporą liczbą gości. O czym powinniśmy pamiętać dobierając ozdoby w celu zorganizowania przyjęcia dla małych dzieci w stylu królika Binga?

●     Balony i ozdoby wiszące – posiadamy zarówno balony w kolorach kojarzących się z Bingiem, jak i specjalne modele z ulubionymi przed dziećmi postaciami z bajki. Takie balony można wypełnić zwykłym powietrzem, a następnie rozrzucić po pokoju lub ogrodzie. Jednak znacznie lepszym pomysłem jest napełnienie ich helem i zostawienie pod sufitem, bądź przywiązanie ich do mebli, krzeseł czy stołu z bufetem. Można także ustawić je w dowolnie wybranym przez nas miejscu za pomocą specjalnych obciążników. Znakomitym pomysłem jest ustawieniu rzędów balonów prowadzących do miejsca przyjęcia. Tak ustawione balony będą nie tylko niezwykłą ozdobą, ale również mogą posłużyć jako tło i ścianka do zdjęć. W naszej ofercie można znaleźć również dekoracje wiszące z wizerunkiem Binga.

●     Dekoracje stołu – posiadamy także liczne elementy zastawy stołowej. W Partytino możesz się zaopatrzyć w duży obrus, serwetki, talerze, kubki czy świeczki na tort. W przypadku większych przyjęć z dużą ilością gości najlepiej zaopatrzyć się w specjalne zestawy urodzinowe Binga, w których można znaleźć np. po 8 sztuk talerzyków i kubeczków, 16 serwetek, 6 balonów i dekoracji wiszących oraz świeczki i obrus.

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień