Strój na Halloween - gdzie kupić?

person Posted By: ThemeDelights list In: Dekoracje imprezowe favorite Hit: 277

Strój na Halloween – jaki wybrać?

Strój na Hallowen jeszcze parę lat temu to praktycznie delikatne dodatki, jak rogi diabła, czy peruka czarownicy.

Obecnie stroje na Halloween to często bardzo wymyślne przebrania wampira, czarownicy czy potwora, a osoby zbierające cukierki często robią konkurs na najlepsze przebranie w gronie znajomych.

Przebrania na Halloween są bardzo popularne zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Coraz bardziej popularne jest również przebranie na halloween dla całej rodziny. Stroje strasznych klaunów, przebranie Rodziny Adamsów, czy kostiumy wampirów i rodzinne zbieranie cukierków po domach to może być naprawdę świetna rodzinna zabawa!

Strój na Halloween dla dzieci

Dzieci uwielbiają halloweenowe zbieranie cukierków. Kostium halloween dla dzieci musi być przede wszystkim przyjazny, wesoły, z nutką dreszczyku.

Sukienka czarownicy dla dzieci to jedno z najczęściej wybieranych przebrań. Miotła czarownicy jest oczywiście obowiązkowa J

Chłopcy wybierają na ten dzień zwykle kostium kościotrupa, przebranie straszydła, albo po prostu klasyczny strój wampira. Bardzo popularne są również straszne maski na halloween.

Gdzie kupić stroje na Halloween

Sklep z artykułami na Halloween to miejsce, w którym można znaleźć naprawdę wiele ciekawych gadżetów. Od strasznych zębów wampira, przez peruki na halloween dla kobiet i mężczyzn, po kosmetyki do charakteryzacji.

Kostiumy na Halloween dla dorosłych są zwykle w wielu ciekawych modelach, często okraszonych nutką humoru. Warto puścić wodze fantazji, wybrać się osobiście do takiego sklepu i dać się ponieść szałowi halloweenowej imprezy.

 

Straszny strój na Hallowen to coraz popularniejsze przebranie dla dorosłych. Po etapie bezpiecznych przebrań za diabełki czy wieźmy przyszedł czas na coraz bardziej odjechane halloweenowe kostiumy.

Zwłaszcza na imprezach halloween dla dorosłych – im straszniej tym lepiej… Kostiumy seryjnych zabójców, przebrani klauna z horroru, czy ostatnio bardzo poszukiwany strój Klauna z Koszalina…

 

Kiedy jest Halloween?

Halloween co roku obchodzimy 31 października, czyli dzień przed Dniem Wszystkich Świętych.

Święto Halloween - czyli z angielskiego  "all hallows eve" to w wolnym tłumaczeniu wigilia wszystkich świętych.

Obyczaj świętowania tego dnia do Polski dotarł w latach 90 ze Stanów Zjednoczonych, gdzie oprócz Bożego Narodzenia jest to najpopularniejsze święto. 

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień